Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 2. 2019
Líbí se mi

Hledá se lektorka Projektu sebedůvěry Dove

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 2. 2019
Líbí se mi
Hledá se lektorka Projektu sebedůvěry Dove

Hledá se lektorka Projektu sebedůvěry Dove

Sebedůvěra je klíčové slovo, které propojuje ŽENY s.r.o. a kosmetickou značku DOVE. Tak, jako my se snažíme podporovat ženy, aby byly silné a měly se rády, tak se Projekt sebedůvěry Dove snaží edukovat mladé dívky a posilovat jejich sebevědomí.

Úkolem lektora je tedy přednášet a debatovat o tomto tématu na školách. Díky zázemí silné značky a 12 letům fungování projektu po celém světě, bude mít lektor možnost předávat to, čemu se dnešním dětem ne vždy dostává. Sebevědomí. Sebedůvěra. Sebeláska

Projekt sebedůvěry DOVE

Jde o vzdělávací projekt, který má své kořeny v Kanadě, kde již přes 12 let úspěšně funguje, postupně se rozšířil do desítek zemí po celém světě a minulý rok se nám podařilo jej dostat i do českého prostředí.

  • Školení většinou probíhají na školách dopoledne, ale jde vždy o osobní domluvu mezi jednotlivými lektory a školou. Většinou dojíždí do školy lektoři dva a spolupracují spolu. Není to ale podmínkou.
  • Pozice je vázána na Dohodu o pracovní činnosti, kolik času se rozhodne lektor pozici věnovat je pouze na něm. (Očekáváme však realizaci minimálně 4-5 návštěv škol měsíčně.)
  • Frekvence návštěv škol je na možnostech lektora. Je možné vyhradit si určitý dny/půl dny týdně pro lektorování a podle toho domlouvat návštěvy škol, nebo pracovat část měsíce intenzivněji, část naopak méně.)
  • Práce je ohodnocena 300 Kč za hodinu lektorování na škole. Náklady na cesty do škol jsou propláceny, čas strávený na cestě proplácen poloviční hodinovou sazbou.
  • Vlastní automobil výhodou z důvodu dojíždějí do škol v okolí daného regionu.
  • Hlavním požadavkem je silná vnitřní motivace pro danou pozici, souznění s vizí projektu a doložitelný zájem o problematiku. Psychologické nebo pedagogické vzdělání výhodou. (Lektoři získají později odborné proškolení a supervizi.)
  • Tato práce lektora je velmi flexibilní a je vhodná pro uchazeče ze všech regionů ČR, proto je možné vykonávat práci po školách v okolí svého bydliště

Své životopisy spolu s motivační dopisem či případnými dotazy zasílejte nejpozději do 17. 2. 2019 Mgr. Šárce Kučerové na emailovou adresu: sarka.kucerova@projektsebeduvery.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
vav.ran
vav.ran 18. 10. 2019

Sakra, to jsem propásla

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

to nás bude asi víc ..

Tereza N.
Tereza N. 14. 3. 2019

zajímavé ... a já to propásla ... škoda

Odpovědět
Doneyel
Doneyel 8. 3. 2019

Zajímavá práce

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.