Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 2. 2019
Líbí se mi

Hledá se lektorka Projektu sebedůvěry Dove

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 11. 2. 2019
Líbí se mi
Hledá se lektorka Projektu sebedůvěry Dove

Hledá se lektorka Projektu sebedůvěry Dove

Sebedůvěra je klíčové slovo, které propojuje ŽENY s.r.o. a kosmetickou značku DOVE. Tak, jako my se snažíme podporovat ženy, aby byly silné a měly se rády, tak se Projekt sebedůvěry Dove snaží edukovat mladé dívky a posilovat jejich sebevědomí.

Úkolem lektora je tedy přednášet a debatovat o tomto tématu na školách. Díky zázemí silné značky a 12 letům fungování projektu po celém světě, bude mít lektor možnost předávat to, čemu se dnešním dětem ne vždy dostává. Sebevědomí. Sebedůvěra. Sebeláska

Projekt sebedůvěry DOVE

Jde o vzdělávací projekt, který má své kořeny v Kanadě, kde již přes 12 let úspěšně funguje, postupně se rozšířil do desítek zemí po celém světě a minulý rok se nám podařilo jej dostat i do českého prostředí.

  • Školení většinou probíhají na školách dopoledne, ale jde vždy o osobní domluvu mezi jednotlivými lektory a školou. Většinou dojíždí do školy lektoři dva a spolupracují spolu. Není to ale podmínkou.
  • Pozice je vázána na Dohodu o pracovní činnosti, kolik času se rozhodne lektor pozici věnovat je pouze na něm. (Očekáváme však realizaci minimálně 4-5 návštěv škol měsíčně.)
  • Frekvence návštěv škol je na možnostech lektora. Je možné vyhradit si určitý dny/půl dny týdně pro lektorování a podle toho domlouvat návštěvy škol, nebo pracovat část měsíce intenzivněji, část naopak méně.)
  • Práce je ohodnocena 300 Kč za hodinu lektorování na škole. Náklady na cesty do škol jsou propláceny, čas strávený na cestě proplácen poloviční hodinovou sazbou.
  • Vlastní automobil výhodou z důvodu dojíždějí do škol v okolí daného regionu.
  • Hlavním požadavkem je silná vnitřní motivace pro danou pozici, souznění s vizí projektu a doložitelný zájem o problematiku. Psychologické nebo pedagogické vzdělání výhodou. (Lektoři získají později odborné proškolení a supervizi.)
  • Tato práce lektora je velmi flexibilní a je vhodná pro uchazeče ze všech regionů ČR, proto je možné vykonávat práci po školách v okolí svého bydliště

Své životopisy spolu s motivační dopisem či případnými dotazy zasílejte nejpozději do 17. 2. 2019 Mgr. Šárce Kučerové na emailovou adresu: sarka.kucerova@projektsebeduvery.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
vav.ran
vav.ran 18. 10. 2019

Sakra, to jsem propásla

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 14. 3. 2019

zajímavé ... a já to propásla ... škoda

Odpovědět
Doneyel
Doneyel 8. 3. 2019

Zajímavá práce

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 646
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.