Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Moni82
Moni82
Vloženo 15. 7. 2019
Líbí se mi

Naše zahrada, radost pro oko

Moni82
Moni82
Vloženo 15. 7. 2019
Líbí se mi
Naše zahrada, radost pro oko

Naše zahrada, radost pro oko

Na zahradě i domu je vždy práce dost. Ale je to i radost a potěcha pro oko.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
pavlinka14
pavlinka14 27. 10. 2020

Já jsem letos bohužel nemohla moc investovat do naší menší zahrádky, protože jsme se s manželem rozhodli konečně po letech vybudovat tepelné čerpadlo, s pomocí firmy https://mastertherm.cz/tepelne-cerpadlo/ Snad tedy našetříme nějaké peníze na příští jaro a budeme moct také dořešit stavební úpravy, především tedy stavbu terasy.

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 25. 7. 2020

To je opravdu nádhera Já už se také těším, až budeme mít naši zahradu hotovou a budu se s ní moci pochlubit. Naše zahrada je ale ještě ve hvězdách. Koupili jsme si starší rodinný dům, který předěláváme a já se po chvilkách snažím alespoň trochu zvelebit i okolí domu, i když to moc nejde. Když jsme dům koupili, tak jsme neměli jediné nářadí pro zahradu. Vše jsme si z https://www.naradinazahradu.cz/ museli koupit, abychom měli vůbec čím dělat.

Odpovědět
avatar
Ivana Navrátilová 20. 8. 2020

No tak to jsme na tom dost podobně. Taky nechávám manžela aby se staral spíš o dům a já se zase starám o zahradu. Naštěstí už tu není tolik práce, jako třeba minulý rok. Třeba letos jsme se rozhodli, že si na zahradě uděláme zahradní jezírko. K jeho založení už nám v podstatě chybí jen nějaké čerpadlo. Zatím to vypadá tak, že nějaké asi objednáme odtud: https://www.zahradnijezirka.net/jezirkova-cerpadla_k46/ Musím říct, že se hrozně těším až to bude hotové.

Jankkas
Jankkas 8. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 9. 5. 2020

moc pěkná

Odpovědět
avatar
Macina Nováková 24. 4. 2020

Překrásná zahrada. Jsem hrozně ráda, že ta naše už taky začíná vypadat trochu k světu. Dalo to ale pěkně zabrat. Ještě štěstí, že jsem si před pár měsíci objednala nové zahradní nářadí z https://www.elimstore.eu/cz/ Právě to mi totiž spoustu práce na zahradě ulehčilo.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 792
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.