Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

7 Lvích inspirací od „božského“ Karla (Gotta)

avatar
Jolana Fišerová
Vloženo 11. 10. 2019
Líbí se mi
7 Lvích inspirací od „božského“ Karla (Gotta)

7 Lvích inspirací od „božského“ Karla (Gotta)

Karlův život včetně jeho finále znovu potvrdil, že nezáleží tolik na tom, co "se" nám "děje", jako na tom, jak se k tomu postavíme. 

Čím konkrétně zůstává inspirací pro hned několik generací? Více v článku "7 Lvích inspirací od „božského“ Karla (Gotta) aneb 7 tajemství radosti naplněného života"

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Jolana Fišerová 11. 10. 2019

Díky za milé ohlasy na článek Marie: "Skvostně sepsáno.....toto je celý ON....s jakou vytrvalostí si šel za svým snem, aniž po sobě zanechával "potopu". Nepropadl "hvězdným manýrům" a to z něj "paradoxně" dělalo o to větší "hvězdu". Děkuji, Joli." Irena: "Moc krásně napsáno, souzním." Dana: "Ahoj Jolčo, napsalas o Karlu Gottovi skvělý článek! Souhlasím, souhlasím, souhlasím. Děkuji...!" Míla: "Milá Jolčo, moc děkuji za slova, která jste věnovala Mistru. Mám oči plné slz a pocit, že se od něj ještě dlouho mohu učit."

Odpovědět
avatar
Jolana Fišerová 11. 10. 2019

Karel Gott pro mě není ani tak "Mistr zpěvák", jako Mistr dobře uchopené životní a profesní příležitosti. Kdo z nás o sobě může říct něco podobného? (A pokud zatím ne, ještě máme naštěstí čas, v článku je k tomu hned 7 inspirací...)

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 130
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.