Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 27. 1. 2021
Líbí se mi
Místo konání
online
Datum a čas konání
8.3.2021 6:00 - 24.5.2021 6:00

Vědomá žena

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 27. 1. 2021
Líbí se mi
Vědomá žena

Vědomá žena

Možná se ptáš...

...jak se můžeš přiblížit sama sobě,

...jak samu sebe začít vnímat 

...jak probudit svou vnitřní ženu a přiblížit se jí

...na to, jak probudit svou kreativitu a jak jí zapojit do svého života

Každý z nás má svůj dar a každý z nás je jedinečný. Víš, jaký je ten tvůj dar, jak se mu přiblížit a jak se přiblížit sama sobě?

Probudíš-li svou vnitřní kreativitu, svého umělce, své poslání, zvládneš tak růst a jít svou vlastní cestou. Za svými sny. Stačí si jen uvědomit ty bloky a staré nefunkční vzorce, které tě brzdí na tvé cestě. Uvědom si ty zábrany a všechny výmluvy, které na svou cestu stavíš a pojď raději konečně tvořit. Tvořit přesně takový život, po jakém toužíš. 

Tvůj život se děje teď - ne až v pátek, o víkendu nebo až s rozvolní všechna ta opatření. Děje se teď, každý den. 

Často se setkávám s takovými názory žen, které říkají, že nemají čas, protože mají doma rodinu, musí pečovat o své děti. Říkají i to, jak jsou na vše sami, protože manžel vydělává peníze, nemají žádné hlídání,..to vše jsou jen výmluvy, jen abychom se nemuseli vydat za tou změnou, o které jen mluvíme. 

Jo, taky jsem žila život, kdy jsem tvrdila, že něco nejde a přesto jsem se rozhodla zvednout se, vyrazit a jít za svými sny a plnit své poslání. Jsem tady, abych tě provedla po tvé vnitřní krajině a abych ti pomohla objevit tu tvou cestu spolu s tvými dary. 

Sama jsem si ověřila, že je mnohem lepší žít život naplněný radostí, lehkostí a hravostí. A že stojí za to být tady a teď.

Ano, mnohdy zapomínáme na sebe a na návrat k sobě samým, na návrat domů, do své vnitřní krajiny, kde máme všechny své odpovědi. 

A věř, že k tomu nejsou potřeba velká kouzla, ani nic velkého. Stačí se jen rozhodnout a vystoupit z toho všeho, co se na nás valí ze všech stran a ujasnit si, kdo jsme, kam jdeme a co ve svém životě vlastně chceme. 

Jediné, co nás často brzdí na té cestě za svými sny jsme my sami.

Díky tomu, co se děje všude kolem, jsem si dopřála čas k úplnému zastavení, k plynutí a k uvědomění si všech svých možnostech a zdokonalila se v dalších oblastech. Najednou jsem se postavila do své plné síly a dovolila jsem si začít více tvořit v online světě a díky tomu jsem pro vás nachystala i nový 12týdenní online program Vědomá žena. Proč? Abych byla blíž vám všem - i vám, kteří jste třeba na druhém konci světa nebo jste doma s dětmi nebo si zkrátka zrovna nemůžete vzít volno z práce, abyste vyrazili na některou z akcí.   

Už před dávnou dobou jsem si uvědomila, že se mnohdy pevně držíme starého a známého místo toho, abychom vyrazili za tou změnou. Raději zůstáváme tam, kde to skutečně známe a cítíme se tam bezpečně. Někdy stačí jen jeden malý krok a najednou zjistíme, že není tak hrozné opustit svou komfortní zónu a že jít do hloubky své vnitřní krajiny není tak hrozné. Najednou odhalíme to, co je třeba řešit, kde máme své bloky a jak se můžeme otevřít sami sobě i své kreativitě. A díky tomu všemu najednou můžeme začít pracovat na tom, co nás brzdí na naší cestě. Na cestě k sobě samým. 

Ptáš se, kolik času potřebuješ k 12týdennímu on-line programu Vědomá žena?

Tento program vidím jako ideální příležitost k vytvoření si půl hodiny denně jen sama pro sebe.

Během tohoto programu získáte vždy v pondělí nové materiály s mnohými úkoly na cestu k sobě samým a zároveň to vše budete moci denně praktikovat. 

Některé úkoly se vám budou zdát snazší, jiné složitější. Do něčeho se vám hned nebude chtít, něco z toho vám půjde okamžitě s lehkostí. 

Po celou dobu programu budete mít mou podporu. A ano, některé z věcí z programu půjdou zařadit do běžného života, ale na některé si budete muset vyhradit čas. Stačí jen pracovat na zklidnění vašeho vnitřního kritika a věřit, že ten výsledek 12týdenního on-line programu bude stát za to. 

Během dne k vám budou přicházet další informace a nápady, které si můžete zaznamenávat do vašeho deníku a nadále s nimi pracovat. 

Brány tohoto 12týdenního online programu Vědomá žena jsou již otevřené. Jste-li již rozhodnutá se přidat, pak si již teď do svého harmonogramu zaneste pravidelný čas pro sebe - ano, i ten čas pro sebe jde zahrnout do diáře při plánování svých aktivit. Věřte, že se vám to vyplatí ve všech oblastech vašeho života. 

Dovolte si změnu a nechte rozkvést svůj střed, svou kreativitu i samu sebe. 

Dovolte si žít, plynout a více být. 

Pojďte dát na první místo samu sebe a začněte tvořit takový život, z kterého si nemusíte brát dovolenou. Stačí se rozhodnout pro změnu.

Do 15.2. je vstup do online programu z akční cenu a ne, nespletla jsem se. Chci, aby ten kurz byl dostupný všem. Jsem tu pro vás. Tak co? Přidáte se?

12týdenní online program Vědomá žena

S láskou, 

Michaela

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 847
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.