Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Monika Trckova
Vloženo 5. 10. 2020
Líbí se mi
Místo konání
Plaská 4
Datum a čas konání
31.10.2020 10:00 - 18:00

Řekni ano volání své duše a objev opravdovou svobodu a ženskost

avatar
Monika Trckova
Vloženo 5. 10. 2020
Líbí se mi
Řekni ano volání své duše a objev opravdovou svobodu a ženskost

Řekni ano volání své duše a objev opravdovou svobodu a ženskost

 
Slyšíš zatím tiché, nebo už hodně hlasité volání své duše, která tolik chce konečně začít žít divoký příběh své podstaty a esence, aby mohla vyjádřit a zhmotnit to, proč jsi přišla na tento svět? Už nechceš žít pod vlivem přesvědčení a pravidel, která ti nesedí a neladí s tvým vnitřním pocitem?
 
Naopak, toužíš roztáhnout svá křídla a rozlétnout se do krajiny. A navždy se osvobodit od manipulace, kontroly, nesmyslných pravidel a očekávání na to, jaká bys měla být.
 
Tato doba, kdy nevíme, jak se bude svět vyvíjet, nemáme žádné jistoty, není, čeho se chytit a je tak těžké rozeznat, co JE PRAVDA, je tou nejlepší dobou proto, abychom se konečně zase napojily na svou moudrost a přestaly se řídit tím, co nám říkají ostatní, že je pro nás, nebo pro planetu dobré.
 
Už si určitě mnohokrát slyšela, že má přijít doba, kdy svět povedou ženy, ženská energie, a že se potom mnohé změní. Tato doba přichází právě teď. Abychom my ženy mohly vstoupit plně do práce pro svět, pro planetu a pro svou komunitu, musíme se osvobodit od dogmat a myšlenkových konceptů o tom, jaké bychom „měly“ být.
 
Tvoje pravé a divoké ženské Já čeká, až ho osvobodíš. Až se napojíš na svou moudrost a intuici a staneš se svým vlastním guruem, poradcem, učitelkou a barometrem Pravdy. Až objevíš svůj potenciál a začneš ho žít. Až začneš tancovat a radovat se. Až se přeladíš na frekvenci tvůrce, místo oběti. Až začneš tvořit svůj život v souladu s tím, co ti dává nejhlubší smysl.
 
Je čas, abychom všechny začaly zpívat svou píseň a žít svůj příběh. Abychom se navrátily DOMŮ, do míst, kde jsme vyživované, šťastné a tvořivé.
Cítím vždy velkou radost a vděčnost, když vidím ženu, která se setkala sama se sebou. Když vidím, jak ji září oči, jak cítí, možná poprvé, své srdce, svou podstatu a uvnitř klid a mír. Najednou vše ví. Najednou je vše jasné. Nemusí ani mluvit a vše se děje. Takový je pocit, když dorazí domů.
 
Tento den bude setkání odvážných žen, které už nechtějí víc čekat a mají touhu objevit, jaké to je, když najdou sami sebe, když se spojí se svou duší a srdcem, jaké to je ochutnat skutečnou podstatu svého ženství. Budeme ho tvořit společně. Za podpory kruhu žen se podíváme do hloubek, tam kde tryská naše skutečná výživa. Vydáme na své individuální, ale přitom archetypálně kolektivní cesty DOMŮ.
 
 
Cena semináře je 1800 Kč.
Díky vládním nařízením je kapacita omezena, pokud cítíš, že bys na této akci chtěla být, přihlaš se co nejdříve. 
Přihlašovat se můžeš na emailu: najdeteseted@seznam.cz
Moc se na tebe těším
Monika Amaee
 
 
Pár slov o mě:
Jsem love&soul kouč, tantrika, šamanka a průvodkyně žen. Věnuji se tématům, jako: spojení se svou nejhlubší esencí, jak žít pravdivý příběh své duše, jak naplnit láskyplný vztah sám se sebou, a také tématům, jak nalézt toho správného partnera a otevřít srdce lásce a láskyplnému vztahu. Přednáším o rozdílech mezi muži a ženami ve vztazích a v neposlední řadě provázím ženy tantrickou cestou k úplné vnitřní realizaci.
Na svých seminářích využívám kromě uvedených oblastí také principy a techniky z psychologie, kvantové fyziky a neurovědy.
Přihlašovat se můžeš na emailu: najdeteseted@seznam.cz. Z důvodu vládních nařízení je kapacita omezena, tak se přihlaš co nejdříve.
Více info o mě na stránkách: www.najdeteseted.cz
 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 5. 10. 2020

Zajímavý seminář.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 521
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.