Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina Šárová
Martina Šárová
Vloženo 27. 9. 2019
Líbí se mi
Místo konání
Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8
Datum a čas konání
2.10.2019 18:00 - 27.11.2019 20:00

Groove dance healing

Martina Šárová
Martina Šárová
Vloženo 27. 9. 2019
Líbí se mi
Groove dance healing

Groove dance healing

Dovoluji si vás pozvat na dvouhodinový speciální léčivý taneční program do Studia Loona. Groove dance healing Tanec co ti přináší radost a svobodu. Budeme se scházet každou sudou středu v měsíci.

Cena 280,- Kč

Platba na místě v hotovosti (ženy na mateřské, v důchodu a studentky 250,-Kč)

5ti vstupová bonus karta 1200,- Kč (240,-  Kč/1vstup)                                                                                                                                                                                                                                                   10ti vstupová bonus karta 2300,- Kč (230,- Kč/1vstup) 


AKCE ŘÍJEN! PŘIVEĎ NOVOU KAMARÁDKU NA LEKCI A MÁŠ VSTUP ZA PŮLKU! (platí celý říjen a na každou lekci, i na vstup na permanentku) (1 nová kamarádka = 1 poloviční vstup)

Groove dance healing Tanec je nejpřirozenější pohyb, který nás zároveň vede nejblíže k tělesnému napojení do naší fyzické, emoční i duchovní síly.

V hudbě a v autentickém tanečním projevu neexistuje konflikt, boj, nebo soutěžení. Tanec, který zažijete s lektorkou Martinou vám ukáže váš taneční způsob svobodného prožití sebe sama. Naladíte si svou hloubku a vnitřní moudrost.

S pomocí kreativniho vyjadřování "svého" originálního způsobu tance prožijete Nirvánu v pohybu. Groove dance healing je ukázkou novodobého přístupu k tanečnímu pohybu. Odstraňuje stres, připoutání, hodnocení, posuzování sebe i ostatních. Vychází z komplexní patentované metody z USA The Groove Dance Method.

Tato lekce uvolňuje bloky a přináší světlo a lásku k sobě i k druhým. Přirozeně, po svém, s velice jednoduchými choreografiemi a bez kopírování lektora objevíte svou vnitřní extázi. Zažijete radost a nenásilné tělesné napojení.

Na tuto taneční lekci nepotřebujete mít žádné předchozí taneční zkušenosti, nebo fyzičku. Mohou tančit i ti, kteří si myslí, že tančit vůbec neumí, ba právě naopak! Všichni kdo tančí jsou úspěšní! Groove dance healing je cesta k radosti a sebeléčení, protože vám dá prostor užívat si tanec tak, jak jej vnímáte pro sebe nejlépe.

Převezmete zodpovědnost za svůj pohyb a zároveň posílíte svou vůli se dostat na vlnu světla, se kterou můžete po lekci  odejít a můžete dál zářit. Tanec je nejjednodušší způsob, jak se propojíte s nejvyšším já a dojdete k tělesné meditaci.

Groove dance healing je léčivý!

Proč tančit Groove?

https://www.tancitjistmilovat.cz/blog/2019/09/30/proc-tancit-groove_55

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
85 586
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.