Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jana F.
Vloženo 2. 2. 2019
Líbí se mi
Místo konání
Javorník 4, Stachy
Datum a čas konání
24.5.2019 17:00 - 26.5.2019 12:00
Přihlášené uživatelky (2)

Kreativní a relaxační víkend

avatar
Jana F.
Vloženo 2. 2. 2019
Líbí se mi
Kreativní a relaxační víkend

Kreativní a relaxační víkend

Pojeďte si s námi užit kreativní a relaxační víkend v malebné šumavské obci Javorník do penzionu Na Podlesí. Budeme malovat i tvořit, není potřeba mít žádné předchozí zkušenosti s tvorbou, jednotlivými technikami vás provedou lektorky Adriána a Jana. V době, kdy nebudeme tvořit, si můžete užít krásné okolní přírody nebo se vyhřát v sauně, která je v penzionu.


Jaké tvoření vás čeká?

Sami si zvolíte, zda se o víkendu budete chtít věnovat jako hlavnímu programu tvorbě mozailky nebo malování keramiky. S výběrem toho pravého tvoření právě pro vás vám rádi poradíme, neváhejte nám předem napsat či zavolat.

Kurz mozaiky - Na kurzu mozaiky si odekorujete květináč nebo zrcadlo. Seznámíme se se základním pracovním postupem, připravíme návrh  díla (případně si můžete návrhy již přivézt s sebou) a pak se naučíme řezat keramické kachličky do požadovaných tvarů. Řezání a lámání kachliček je činnost při které si vyčistíme hlavu Nařezané kachličky budeme skládat a lepit na zvolené výrobky. Na závěr mozaiku vyspárujeme, začistíme a vyleštíme.

Kurz malování keramiky - Malování keramiky z Kavárny Maluj  je úžasná odpočinková činnost. Pokud si zvolíte jako hlavní náplň víkendu malování keramiky, budou vás čekat hned dva kurzy malování Mayco glazurami. Maluje se s nimi jednoduše, jsou již namíchané a v ideální konzistenci, vysoce profesionální a netoxické. Na prvním kurzu si vysvětlíme základy práce s glazurami, ukážeme si jednoduché techniky jako je malování, vyškrabávání, vykrývání papírem i páskou. Na druhém kurzu si ukážeme techniku sítotisku. Kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky, pro inspiraci vám budou k dispozici i šablonky.


Z dalších kreativních aktivit nás čeká malování na plátěnou tašku, k dispozici bude opět inspirace k tvorbě vlastního designu. Také budeme tvořit ozdoby do vlasů a brože z organzy


Cena je 3 300 Kč.

Cena zahrnuje: ubytování s bohatou polopenzí, hlavní workshop (malování na keramiku nebo tvorba mozaiky), dekorování plátěných tašek, tvorbu z organzy.

V penzionu jsou mezonetové pokoje pro 2-4 osoby. 

Ve volném čase si můžete užít saunu či vířivku. Jsou to doplňkové služby penzionu a hradí se přímo na místě. V penzionu je také restaurace s obědy, v obci jsou pak i další restaurace. 

V okolí Javorníku je krásná příroda, vycházkové i turistické trasy, rozhledna i cyklotrasy s možností zapůjčení kol. 


Přihlášky a informace: jana@krouzkyaprouzky.cz nebo zavolejte na 774 625 011.

Bližší informace též viz web Kreativní víkend.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
lemur 18. 4. 2019

Super akce.

Odpovědět
avatar
gustawka 3. 2. 2019

určitě krásná akce

Odpovědět
avatar
Jana F. 3. 2. 2019

Děkujeme, a rádi Vás na ní potkáme

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
83 028
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.