Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jana F.
vloženo 2. 2. 2019
Líbí se mi
Místo konání
Javorník 4, Stachy
Datum a čas konání
24.5.2019 17:00 - 26.5.2019 12:00
Přihlášené uživatelky (2)

Kreativní a relaxační víkend

avatar
Jana F.
vloženo 2. 2. 2019
Líbí se mi
Kreativní a relaxační víkend

Kreativní a relaxační víkend

Pojeďte si s námi užit kreativní a relaxační víkend v malebné šumavské obci Javorník do penzionu Na Podlesí. Budeme malovat i tvořit, není potřeba mít žádné předchozí zkušenosti s tvorbou, jednotlivými technikami vás provedou lektorky Adriána a Jana. V době, kdy nebudeme tvořit, si můžete užít krásné okolní přírody nebo se vyhřát v sauně, která je v penzionu.


Jaké tvoření vás čeká?

Sami si zvolíte, zda se o víkendu budete chtít věnovat jako hlavnímu programu tvorbě mozailky nebo malování keramiky. S výběrem toho pravého tvoření právě pro vás vám rádi poradíme, neváhejte nám předem napsat či zavolat.

Kurz mozaiky - Na kurzu mozaiky si odekorujete květináč nebo zrcadlo. Seznámíme se se základním pracovním postupem, připravíme návrh  díla (případně si můžete návrhy již přivézt s sebou) a pak se naučíme řezat keramické kachličky do požadovaných tvarů. Řezání a lámání kachliček je činnost při které si vyčistíme hlavu Nařezané kachličky budeme skládat a lepit na zvolené výrobky. Na závěr mozaiku vyspárujeme, začistíme a vyleštíme.

Kurz malování keramiky - Malování keramiky z Kavárny Maluj  je úžasná odpočinková činnost. Pokud si zvolíte jako hlavní náplň víkendu malování keramiky, budou vás čekat hned dva kurzy malování Mayco glazurami. Maluje se s nimi jednoduše, jsou již namíchané a v ideální konzistenci, vysoce profesionální a netoxické. Na prvním kurzu si vysvětlíme základy práce s glazurami, ukážeme si jednoduché techniky jako je malování, vyškrabávání, vykrývání papírem i páskou. Na druhém kurzu si ukážeme techniku sítotisku. Kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky, pro inspiraci vám budou k dispozici i šablonky.


Z dalších kreativních aktivit nás čeká malování na plátěnou tašku, k dispozici bude opět inspirace k tvorbě vlastního designu. Také budeme tvořit ozdoby do vlasů a brože z organzy


Cena je 3 300 Kč.

Cena zahrnuje: ubytování s bohatou polopenzí, hlavní workshop (malování na keramiku nebo tvorba mozaiky), dekorování plátěných tašek, tvorbu z organzy.

V penzionu jsou mezonetové pokoje pro 2-4 osoby. 

Ve volném čase si můžete užít saunu či vířivku. Jsou to doplňkové služby penzionu a hradí se přímo na místě. V penzionu je také restaurace s obědy, v obci jsou pak i další restaurace. 

V okolí Javorníku je krásná příroda, vycházkové i turistické trasy, rozhledna i cyklotrasy s možností zapůjčení kol. 


Přihlášky a informace: jana@krouzkyaprouzky.cz nebo zavolejte na 774 625 011.

Bližší informace též viz web Kreativní víkend.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
gustawka 3. 2. 2019

určitě krásná akce

odpovědět
avatar
Jana F. 3. 2. 2019

Děkujeme, a rádi Vás na ní potkáme

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
81 063
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.