Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pixovka
Pixovka
Vloženo 25. 11. 2019
Líbí se mi
Místo konání
Hudební divadlo v Karlíně, Křižíkova 10, Praha 8
Datum a čas konání
17.3.2020 10:00 - 12:30

Královna Kapeska - školní představení

Pixovka
Pixovka
Vloženo 25. 11. 2019
Líbí se mi
Královna Kapeska - školní představení

Královna Kapeska - školní představení

SPECIÁLNÍ DOPOLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ PRO ŠKOLNÍ KOLEKTIVY ZA SNÍŽENOU CENU 219 A 299 Kč / ped. doprovod zdarma. Objednávejte na e-mailu: objednavky@pixapro.cz

 

Královna Kapeska je volným pokračováním prvního, velmi úspěšného, muzikálu Kapka medu pro Verunku. V novém příběhu se opět dostaneme na pohádkový ostrov, kde spolu žijí tři království známá z pohádek – království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy. Celý ostrov chce ovládnout Král temných sil (Kates) a zničt veškerou přírodu i její Královnu přírodních sil (Kapesku). Králové, královny a především jejich děti se pustí do nerovného boje se zlým vetřelcem, aby všechno skončilo tak, jak se na správnou pohádku sluší a patří.

Královna Kapeska baví děti i dospělé nejen svým aktuálním příběhem, ale i chytlavou hudbou, efektními choreografiemi, nádhernými kostýmy a bohatou výpravou, která je navíc pro scénu HDK rozšířena.  Vyjímečné je i obsazení muzikálu: Martina Pártlová, David Gránský, Robert Urban, Jiří Zonyga, Gabriela Partyšová, Michaela Kuklová, Peter Strenáčik, Jana Zenáhlíková, Gabriela Urbánková, Michaela Sejnová, Anna Slováčková, Felix Slováček jr., Michaela Nosková, Kateřina Průšová a mnoho dalších.

Rodinný muzikál Královna Kapeska je prostě velkovýpravná podívaná pro všechny generace!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 534
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.