Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Královna Kapeska zachraňuje rodiny, učí správnému chování i úctě a pokoře. Kupte si 1+1 vstupenku zdarma!
vložila 10.9.2018
Místo konání
Divadlo Hybernia
Datum a čas konání

21.10.2018 10:30 - 21.10.2018 13:00

Přihlášené uživatelky
5.7.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
25,900
26,200
22,200
22,500
EUR

Královna Kapeska zachraňuje rodiny, učí správnému chování i úctě a pokoře. Kupte si 1+1 vstupenku zdarma!

 
Muzikál Královna Kapeska vstupuje do své druhé divadelní sezóny. Nadšené reakce velkých i malých diváků jsou úžasné a současně i zavazující.

Královna Kapeska je volným pokračováním velmi úspěšného, divácky oblíbeného, autorského muzikálu Kapka medu pro Verunku, který navštívilo více než 120.000 diváků. Opět se vydáme na pohádkový ostrov, kde půjde ale tentokrát o záchranu života Kapesky, Královny přírodních sil, a budeme všichni doufat, že Král temných sil – KTS – KATES svůj boj o ovládnutí světa prohraje, a že všechno dobře dopadne, jak se na správnou pohádku sluší a patří …

Nový příběh přináší pokračování životních osudů královských rodů Popelky, Zlatovlásky, Honzy a Královny přírodních sil – KAPESKY. Těšit se můžeme na skvělé interprety, úžasnou hudbu, výpravné dekorace a jedinečné kostýmy, jak už je u společnosti PIXA PRO dobrým zvykem. 

Na toto dopolední představení (21. 10. 2018) speciální sleva pro všechny ŽENY s.r.o.

1+1 ZDARMA

Ke každé zakoupené vstupence jedna zdarma!

Při objednávce na www.pixapro.cz

stačí zadat kód ZENYSRO 

„V dnešní době je na domácí scéně muzikálů hodně a divák má na výběr z mnoha domácích i zahraničních / licencovaných děl. Proto je nezbytné, aby nově vznikající muzikály byly dokonalé v každém detailu. Je potřeba mít výborné autory (příběh, hudba, texty), režiséra, mistra zvuku, experta na scénu a světla a hlavně vynikající herce, zpěváky i tanečníky. Dali jsme dohromady opravdu ty nejlepší z nejlepších. Všechno musí do sebe správně zapadnout, abychom získali unikátní muzikálové dílo v každém ohledu. Kapka medu pro Verunku takto unikátní byla a my pevně věříme, že její pokračování „Královna Kapeska“ bude stejně úspěšné,“ říká producentka Lenka Pixová.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (1)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
10.9.2018
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (1)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
10.9.2018