Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

DajRe
DajRe
Vloženo 17. 6. 2019
Líbí se mi
Místo konání
Celá ČR
Datum a čas konání
3.6.2019 0:00 - 30.9.2019 0:00

Klíč k pokladu

DajRe
DajRe
Vloženo 17. 6. 2019
Líbí se mi
Klíč k pokladu

Klíč k pokladu

Klíč k pokladu: první výherci již v červenci

Fanoušci všech zábavných dobrodružství pozor! 3. června odstartovala hra, která vás bude zaručeně bavit. Navštěvujte zajímavá místa, hledejte klíče a sbírejte Bambulóny. Ty pak směňujte za super hračky v prodejnách Bambule. A to není všechno, v rámci soutěže proběhnou také tři slosování o hodnotné ceny. Stáhněte si aplikaci Klubu Království hraček a pusťte se do hry!

 

„Hru ocení malí i velcí dobrodruzi. Cílem je navštívit co nejvíce zajímavých výletních míst a užít si zábavu při odemykání jednotlivých stanovišť na mapce. Za každý načtený klíč se na účet přičítají virtuální body, Bambulóny. Za ně je možné uplatnit slevu na vybranou hračku. Navíc se bude třikrát soutěžit o hodnotné ceny, které poklad ukrývá. Do těchto slosování bude zapojen každý, kdo najde alespoň 3 klíče,“ uvádí Jana Krčková, marketingová ředitelka společnosti Wormelen Group, která zastupuje síť prodejen Království hraček Bambule a Sparkys.

Partneři projektu, Aquapalace, Farmapark, Chocotopia, Zámek Loučeň, History Park a další, poskytnou do hry zážitkové a hodnotné ceny jako např. rodinné vstupné do parku VIDA, Aquapalace, Bruno Family Parku, Hostivařské přehrady či Království železnic a mnohé další. Celá hra bude ukončena 30. září 2019 velkým slosováním o hlavní výhru, kterou je let balonem Manner pro 5 osob.

Pro zapojení soutěže je zapotřebí stažení aplikace Klub Království hraček, která je k dispozici pro iOS i Android. Jejím prostřednictvím pak načítáte jednotlivé klíče na stanovištích.

Podrobnější informace a pravidla hry na www.klickpokladu.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 6. 7. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 959
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.