avatar
Fillovka
vloženo 6. 12. 2018
Líbí se mi
Místo konání
Centrum Loreto, Štorchova 5, Praha 8
Datum a čas konání
31.1.2018 18:00 - 1.1.2019 2:00

Harmony party - Silvestr beze slov

avatar
Fillovka
vloženo 6. 12. 2018
Líbí se mi
Harmony party - Silvestr beze slov

Harmony party - Silvestr beze slov

Jak název napovídá, můžete s námi zažít jedinečnou, neobvyklou silvestrovskou oslavu BEZE SLOV a s překvapením!

Toužíte prožít Silvestr a Nový rok v jiné atmosféře než doposud? Vnímat jen čas tady a teď jinými smysly než jsou jen slova? 

Zveme vás na společný prožitkový silvestrovský večer s programem Michaely Sklářové a hudebním mixem Dušana Jurčíka, který bude probíhat do půlnoci beze slov! 

Vzácným hostem silvestrovského večera bude mladá žena Veronika, která jako jediná v ČR umí "létat s vozíčkáři". O jejím talentu se na vlastní oči přesvědčíte. Proletí se také s námi! Více neprozradíme...

Večerní program:  příchod od 17.30 h, zahájení večerního programu od 18 h. Předpokládaný konec silvestrovské oslavy ve 2 - 3 h ráno.

Na Nový rok 1. 1. 2019 se můžete s námi plynule přidat na novoroční procházku starou Prahou s čchi-kung od 9.30 h.

  • V duchu spolu-bytí se vzájemně naladíme na svá těla a duše proto, abychom si mohli dopřát hloubší vnímání, vidění, slyšení, cítění sebe a druhých. Slova pro tento večer budou skryta za naše pohledy a doteky až do půlnoci! Máte se na co těšit .
  • Program necháme poplynout jako řeku, neřízeně a plynule. Ve společném prostoru  si dopřejeme vnímat vibrace ze setkávání, harmonie, vnitřní pohody, radosti, klidu, spolu-bytí, respektu, smutku, náhod, existence, meditace v každém okamžiku...
  • V nejvyšší nouzi komunikace můžete s pomocí znakového písma nebo tužky a papírku... vyjádřit třeba nabídku k sňatku... na tříhodinovou masáž... či další příjemné počínání. 
  • V první hodinu programu bude povoleno mluvit, veškerý další čas až do půlnoci bude probíhat pouze beze slov. 
  • Po skončení oslav Silvestru, předpokládáme cca ve 2 - 3 h ráno, můžete přespat na místě ve vlastním spacáku nebo jít domů do své postele, případně na hotel. 
  • Následující den, tzn. 1. 1. 2019 se od 9.30 h můžete přidat na novoroční procházku starou Prahou. Předpokládáme, že se zastavíme po cestě na ranní kakao nebo pozdní oběd a po cestě si na příhodném místě provedeme pár pozic z čchi-kung. Načerpáme tak v přírodě novou energii a inspiraci pro nové začátky. Místo srazu bude přímo v centru města staré Prahy a upřesníme ho. Procházka je dobrovolná a není v ceně silvestrovské vstupenky. S sebou si do kapsy vezměte tušku a papír, budeme dělat rituál pouštění přáníček, rukavice a čepici v případě chladu na společnou novoroční meditaci míru s čchi-kung - vše je dobrovolné).

Průvodci večera:

Michaela Sklářová - "Miluji život ve všech jeho podobách a moje krédo zní: Nikdy se nevzdávej a miluj vše, co v životě přichází!" Více

Dušan Jurčík - "Každé setkání má svůj význam, sílu a výsledek. Každé jinou energii." Více

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
hudlenka 4. 12. 2018

tak to já si asi raději povídám - ale zajímavé to může být

odpovědět
avatar
hašlerka1 4. 12. 2018

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
68 333
registrovaných inspirativních žen
2 889
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.