Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

FlameDance
FlameDance
Vloženo 10. 10. 2019
Líbí se mi
Místo konání
Itálie, oblast Gargano
Datum a čas konání
5.6.2020 12:00 - 21.6.2020 15:00
Přihlášené uživatelky (1)

Taneční dovolená s Fabíky

FlameDance
FlameDance
Vloženo 10. 10. 2019
Líbí se mi
Taneční dovolená s Fabíky

Taneční dovolená s Fabíky

Milujete tanec a moře? Víte, že se dá skloubit oboje v jednu báječnou dovolenou? 

Již léta pořádáme dovolené v italském Garganu (jih Itálie). Překrásná oblast národního parku, zeleň, nádherná příroda, hory. Na druhé straně písečné pláže pozvolně vstupující do moře. "Naše" pláž je skutečně naše, protože je soukromá a určena pouze pro ubytované hosty.

Měli jsme to štěstí, že jsme se dostali do nádherného areálu, kde jsme ubytovaní v samostatných domcích. Každý bungalov má ložnici, obytnou kuchň a terasu. Sociální zařízení v každém domečku je samozřejmostí. Celý areál je zatravněný, schovaný pod korunami pinií. Veškeré potřebné obchody (potraviy, čerstavá zelenina a ovoce, drogerie) jsou dostupné. Restaurace lemují celé pobřeží. 

Dovolená probíhá v rodinném duchu. Většinou se celá parta stmelí, takže jezdíme společně na výlety či akce. Někdy si společně ugrilujeme oběd či večeři, ale hlavně společně denně tančíme! 

Celý den máte volno, abyste si také stihli užít moře a sluníčko a v podvečerních hodinách se scházíme na parketě. Tančí se ve dvou blocích,- společenské tance a Salsa s bachatou. Že některý z tanců neznáte? To vůbec nevadí, na těchto akcích se snažíme vždy vymyslet takovou náplň lekcí, aby se nenudili pokročilí, ale začátečníci bylii schopni výuku zvládnout a užít si to. A pokud někdo opravdu úplně začíná, pak společně probereme alespoň základy, aby se na parketě cítil dobře.

A co je velmi důležité- na akci se můžete hlásit i jednotlivě, NENÍ TŘEBA PŘIHLÁŠENÍ V PÁRU. Jezdí s námi totiž samostatně jak tanečníci, tak i tanečnice.  

Pokud by Vás zajímalo, jak to u nás chodí, klidně se ozvěte, rádi Vám poskytneme další informace... Či se mrkněte na událost zde: 

https://www.facebook.com/events/929794780738992/

 

Krásné podzimní dny a až budete plánovat letní radovánky, vzpomeňte si

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 2. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 118
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.