Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

TI AMO ITALIA
TI AMO ITALIA
Vloženo 5. 7. 2019
Líbí se mi
Místo konání
Milano Marittima
Datum a čas konání
7.9.2019 20:45 - 14.9.2019 8:00

Relaxační pobyt v Itálii s jógou, tvořivostí a meditací

TI AMO ITALIA
TI AMO ITALIA
Vloženo 5. 7. 2019
Líbí se mi
Relaxační pobyt v Itálii s jógou, tvořivostí a meditací

Relaxační pobyt v Itálii s jógou, tvořivostí a meditací

Srdečně Vás zveme na Relaxační pobyt v Itálii s jógou, tvořivostí a meditací. Pobyt je skutečnou oázou klidu a pohody. Je to čas zastavení se z běhu událostí pracovních i rodinných. Je to čas jen pro Vás. Přidejte se k nám...

V loňském roce to byla až 90% účast žen, které se vzájemně neznaly. Pokud nemáte kamarádku, která by se ve stejném termínu chtěla přidat, netroufáte na dovolenou vyrazit sama, nebo si pouze chcete odpočinout od rodiny, je tohle dovolená přímo pro Vás. Velkou výhodou tohoto pobytu je vybudované zázemí české skupiny, o které se můžete opřít. 

Program

Cvičení jógy s Evou Látalovou

Každé ráno vás před snídaní provedu cvičením jógy v zahraně nebo na pláži. Jedná se o základní jógovou sestavu, která protáhne a upevní naše tělo. Během týdne se ji naučíme natolik, aby vám pomohla udržet se ve formě po celý rok. Zejména, pokud se rozhodnete zařadit ji do svého denního režimu, výsledek se velmi brzy dostaví. 

Meditace s Pavlínou Pospíšilovou

Svým hlasem vás provedu a spojím s uvědoměním vašeho dechu, těla a projdeme do ozdravných a obnovujících stavů klidu mysli pro nastolení vnitřní harmonie a naučíte se díky této technice uvést své tělo, mysl i emoce do rovnováhy i během náročných a únavných situací v běžném životě. 

Léčivé malování s Janou Látalovou

Dovolím si vás inspirovat vlastní cestou ke zdraví pomocí tvořivosti a malby. Ponoříme se do barev a relaxační malby tematicky zaměřených obrázků, květů života, výroby upomínkového předmětu a jiných výtvarných technik. Poskytnu vám základy automatické malby pro její snadné využití v praxi. Vedeni vlastní intuicí si vytvoříme léčivé energetické obrázky. Budeme si znova užívat zapomenutou dětskou radost a svobodu při společném tvoření. 

Doprava

Odjezd z ČR v sobotu ve večerních hodinách, návrat do ČR za týden v sobotu dopoledne. Doprava je zajištěna moderním autobusem z několika nástupních míst v ČR, obvykle z Pardubic a Olomouce. 

Ubytování

Ubytováni budete v krásném hotelu 3* v přímořském letovisku Milano Marittima ve střední Itálii. Pokoje jsou plně vybaveny, mají vlastní soc. zařízení, TV, klimatizaci, fén, trezor, wifi. Hotel se nachází 1 minutu chůze od moře, stejně tak je v dosahu hotelový bazéna od samého centra tohoto letoviska plného obchůdků a kaváren jsme vzdáleni 5 minut chůze. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích. Jednolůžkové pokoje jsou za doplatek ke stanovené ceně pobytu a je jich omezený počet. 

Stravování

Stravování je formou plné penze včetně perlivé a neperlivé vody. Můžete se těšit na tradiční italskou kuchyni, kterou připravuje s láskou majitelka hotelu převážně z lokálních surovin. Snídaně je formou švédských stolů (jogurty, ovoce, müsli, pečivo, sýry, šunka, domácí sladké pečivo). Oběd a večeře je formou tříchodového menu: bufet s předkrmů, výběr ze 3 prvních a 3 druhých jídel, výběr z dezertů. Můžeme pro vás připravit i vegetariánské menu. Stravování začíná v příjezdový den večeří a v odjezdový den končí obědem. Spektrum jídla v bufetu uspokojí i vegany. Jídelníček je v češtině.

Výlety

Těším se můžete na výlet do historiského města San Marino, kde je úžasný výhled na Apeniny, množství lákavých obchodů a kaváren. V přístavním městě Cervia navštímíve trhy pod širým nebem s čerstvými farmařskými prodikty a italskou módou. Při zpáteční čestě náš čeká prohlídky octárny v Modeně s degustací tradičních balazmikových octů vyráběných pouze z vinného moštu. Všechny výlety jsou již započítány v ceně. 

Cena

Základní cena tohoto pobytu za osobu činí 13.900,-Kč zahrnuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí, poplatek městu, dopravu, nabídnutý dobrovolný program a výlet do San Marina. Doplatek za jednolůžkový pokoj činí 5.100,-Kč k základní ceně.

Více informací a přihlášky

Rádi Vám poskytneme další informace přes e-mail ja.latalova@seznam.cz a telefon +420 602 395 390.

 

Za kolektiv pořadatelů se na Vás těší

Jana, Eva a Pavlína

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
TI AMO ITALIA
TI AMO ITALIA 8. 7. 2019

Jsem ráda, že se vám Relaxační pobyt líbí. Ještě mámě několik volných míst...

Odpovědět
lemur
lemur 6. 7. 2019

Pěkná akce.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 5. 7. 2019

skvělé

Odpovědět
Ovace
Ovace 5. 7. 2019

meditace je velice příjemná věc

Odpovědět
gustawka
gustawka 5. 7. 2019

krásná akce

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 518
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.