Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Klárča
Klárča
Vloženo 14. 10. 2019
Líbí se mi
Místo konání
Centrum Černý Most Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9 - MAXÍKOV
Datum a čas konání
16.10.2019 16:00 - 29.1.2020 17:00
Přihlášené uživatelky (1)

Dětské středy v centru Černý Most

Klárča
Klárča
Vloženo 14. 10. 2019
Líbí se mi
Dětské středy v centru Černý Most

Dětské středy v centru Černý Most

Dětské středy

 

středa, 16.00–17.00 hod., MAXÍKOV

______________________________________________________________________

Centrum Černý Most vás zve na dobrodružnou cestu kolem světa! Každé středeční odpoledne provede tygřík Maxík dobrodružným světem všechny malé objevitele. Program je určen pro děti členů věrnostního programu.

Vyzvedni si svůj cestovní pas! – pas Vám bude sloužit během všech Maxíkových cest za dobrodružstvím. Za každou středu v Maxíkově dostaneš razítko do svého pasu. Čekají Tě super odměny, a to není vše! Za 100% účast v každém měsíci dostaneš Maxíkův odznak na svůj badatelský klobouk.

Máš toho moc do školy, jsi nemocný, nebo jen rodiče nestíhají – nevadí! Můžeš si své chybějící razítko doplnit splněním Maxíkovy zkoušky poslední středu v daném měsíci. Sleduj dodatečné akce na webu a Facebooku Centra Černý most.

 

Září

25.9. Po stopách pirátů
Přijďte se společně s Maxíkem vydat na dobrodružnou výpravu za pirátským pokladem. Jako na správné piráty na vás i tentokrát čeká mnoho úkolů a soutěží. Budeme se na vás těšit!

 

ŘÍJEN
HURÁ ZA STRAŠIDLY!

2. 10. / KOUZELNICKÁ SHOW 
Díky zábavné formě a interaktivnímu zapojení budou všichni diváci, malí i velcí, vtaženi do světa kouzel. Celý průběh představení bude probíhat ve strašidelném duchu. Proto neváhejte a dorazte si zakouzlit s Ondřejem Soukupem a Maxíkem.

9. 10. / DRAKIÁDA
Pouštění draka je synonymem pro podzimní zábavu. S dětmi budeme vyrábět papírové draky, kdy budou připraveny dvě varianty, aby si dráčka mohli vyrobit i ti nejmenší. Následné pouštění draků bude zábava nejen pro naše malé cestovatele.

16. 10. / STRAŠIDELNÁ PARTY S UPÍRY – DRÁKULOVA DISKOTÉKA
Přijďte si užít strašidelné odpoledne s nejznámějším upírem Drákulou a jeho nevěstou. Zpívání, hry a soutěže. Diskotéka, tancování a zábava pro celou rodinu.

23. 10. / STRAŠIDEL SE NEBOJÍME!
V doprovodu hodné čarodějnice se vydáme společně do strašidelného lesa. Zazpíváme si a popovídáme si o strašidlech, se kterými se na naší cestě potkáme. 

30. 10. / HALLOWEENSKÝ WORKSHOP
Co navodí atmosféru Halloweenu víc než vyřezávané dýně! Za pomoci našich strašidel zvládnou tuto dílnu všechny děti. Přidejte se k Maxíkovi a oslavte společně s námi Halloween se vším všudy.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 069
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení
a

Chci odebírat novinky na svůj email.