Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Linde Schwärze
vloženo 30. 1. 2019
Líbí se mi
Místo konání
V zářezu 4, Praha 5
Datum a čas konání
4.2.2019 15:00 - 28.2.2019 16:30

Cvičení pro děti zdarma

avatar
Linde Schwärze
vloženo 30. 1. 2019
Líbí se mi
Cvičení pro děti zdarma

Cvičení pro děti zdarma

Funkční tělocvična a fitness ARENA Pavly Kladivové oslaví v únoru roční výročí od otevření své třetí a také největší pobočky v Praze. Zároveň chce při této příležitosti poskytnout po celý měsíc vedené tréninky pro děti zdarma. Chce takto více rozšířit povědomí o významu správných pohybových návyků, které je potřeba získávat už ve školním věku.

Zacvičit si pod vedením zkušených trenérů mohou děti ve věku 8 – 13 let. Koncept tréninků pro děti vytvořila zakladatelka a hlavní trenérka ARENY, bývalá mistryně světa v trojboji, atletka a zápasnice Pavla Kladivová. „Funkční cvičení je pro děti velmi důležité. Podstatnou část dne tráví sezením ve škole, doma sedí u počítače, neběhají tolik venku jako dřív. Toto vše se projevuje na držení těla, vývoji kostry i svaloviny. Stejně jako dospělé potřebujeme děti rozhýbat, trénovat jejich mobilitu, stabilitu, koordinaci, avšak způsobem, který je pro děti akční a hravý,“ říká Pavla. „Každý trénink je trochu jiný, abychom udržovali zájem dětí. Cvičíme s vlastní vahou, využíváme  prvky z funkčního tréninku, parkouru, streetwourkoutu, atletiky, gymnastiky a dalších sportů. Snažíme se, aby se děti mezi sebou socializovaly, naučily se spolupracovat v partě a zvykly si na pohyb jako nedílnou součást života.“

Hodinové tréninky budou probíhat v pondělí a středu od 15:30 na pobočce ARENA Centrum, Palackého 11, Praha 1 a v úterý a ve čtvrtek od 15:00 na pobočce ARENA Jinonice, V zářezu 4, Praha 5. Pro návštěvu se stačí zaregistrovat na info@arenapk.cz nebo kterékoli pobočce ARENY na recepci.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
81 063
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.