Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 30. 10. 2019
Líbí se mi
Místo konání
Karlínské nám. 6, Praha 8 - Karlín, 186 00
Datum a čas konání
4.12.2019 17:00 - 20:00

Nedaří se vám otěhotnět? Přijďte na unikátní seminář Cesta za rodinou

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 30. 10. 2019
Líbí se mi
Nedaří se vám otěhotnět? Přijďte na unikátní seminář Cesta za rodinou

Nedaří se vám otěhotnět? Přijďte na unikátní seminář Cesta za rodinou

Stále více párů, které touží po miminku, nemůže počít vysněné dítě přirozenou cestou. A tak přichází ke slovu lékařská pomoc v podobě asistované reprodukce. Ačkoli dnes není tento obor žádným tabu - ostatně pomohl na svět spoustě dětí a ke štěstí řadě rodin, stále se kolem něj točí spoustu otázek.

Také přemýšlíte, zda děláte na cestě za rodinou všechny kroky správně? Cítíte se unavení, vyčerpáni a pochybujete, že dítě ještě někdy přijde a budete rodina? Hledáte odpovědi na otázky spojené s asistovanou reprodukcí?

Zúčastněte se našeho unikátního semináře "Cesta za rodinou"

Hodí se pro všechny, kdo si potřebují ujasnit další možnosti léčby, odcizili se kvůli potížím s početím dítěte s partnerem či partnerkou a už nevědí, jak komunikovat, ale rádi by k sobě našli opět cestu. Pomůže s odpovědí na otázku, jak uvěřit opět sama sobě, že také "JÁ" otěhotním či jak se neztratit ve spleti informací mnoha zdrojů a najít ty správné.

Chcete získat návody, jak opustit začarovaný kruh negativních myšlenek? Obavy, strach, stud, vina, vztek, jak pracovat s těmito emocemi, jak je ventilovat? A hlavně, možnost konzultovat vlastní příběh bezprostředně po semináři.

Žádné téma není tabu

Nejen zmíněná témata budete moci na semináři probírat se dvěma úžasnými ženami, které se nejrůznějšími aspekty asistované reprodukce dlouhodobě zabývají. Na to, co vás zajímá, se samozřejmě budete moci ptát i vy, žádné téma nebude tabu!

Probrat s nimi můžete problematiku neplodnosti a její prevence, možností umělého oplodnění, ale také náhradní rodinné péče. Otevře se rovněž téma psychických potíží spojených s nemožností počít dítě (a také vliv psychiky na plodnost) či téma ztráty nenarozeného děťátka.

Vše probehne v bezpečném a příjemném prostředí karlínské Pracovny Žen sro v Praze.

S kým se budete moci setkat?

Bc. Renata Siranová, DiS.

"Touha po dětech spočívá v povaze člověka a pro mnohé z nás patří vlastní potomek k životnímu plánu. Média nám předkládají fotografie bezstarostných těhotných žen a úspěšných mužů, co když ve skutečnosti je vše jinak? A co má člověk dělat, když se vysněná představa o rodině nepotkává s realitou? Hovořit o problémech s početím, komplikovaných těhotenstvích, opakovaných potratech a traumatických zážitcích je stále ve společnosti tabu. Páry jsou smutní, naštvaní, bezmocní a cítí se velmi osaměle. Obrátit se v tuto chvíli na odborníka s potřebou pomoci vyžaduje od nich další dávku odvahy. Přitom sdílet svoje pocity, ať už individuálně nebo s jinými páry má svoje přínosy. Početí je zázračná alchymie a cesta za rodinou není vždy jednoduchá. Proto je dnes téma prevence, reprodukce, zdraví a psychiky mnohem důležitější, než tomu bylo dříve."

Vaše Lenka a Renata.

 

Více informací o semináři najdete TADY.

 

Partneři akce:

 
 
 
 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Eva K.
Eva K. 12. 11. 2019

Velice potřebný a užitečný seminář

Odpovědět
Renata Siranová
Renata Siranová 13. 11. 2019

Evo, děkujeme!

lemur
lemur 4. 11. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 012
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení
a

Chci odebírat novinky na svůj email.