Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi
Místo konání
Vinohradská 1899/112, Praha 2
Datum a čas konání
22.6.2021 17:30 - 21:00

Workshop mandal s rozborem kresby, věštěním a meditací

Líbí se mi
Workshop mandal s rozborem kresby, věštěním a meditací

Workshop mandal s rozborem kresby, věštěním a meditací

Pootevřete dveře své duši a dovolte ji se znovu uvolnit, smát se a užívat si života.

Každý z nás prožívá denně spousty nejen krásných chvil, ale taky věcí, které ho tíží. Přijďte očistit svou duši od záležitostí, které vás trápí, vytváří smutek na duši a nedovolí vám tak vykouzlit stálý úsměv na tváři. To, co vás tíží dáme při společném malování mandal pryč, rozebereme tuto skutečnost a dovolíme duši, aby se očistila, opět se radovala a mohla tak popojít dál na své životní cestě. Dovolte své duši, aby se radovala z každodenních maličkostí.

Jak to viděl Carl Gustav Jung....

Významný lékař a psychoterapeut Carl Gustav Jung, zakladatel analytické psychologie, považoval mandalu za zrcadlo vnitřního světa člověka, ve kterém je možno nalézt pomyslný bod, od něhož se odvíjí složky osobnosti, například to, jak se člověk chová, k čemu inklinuje nebo co je pro něj důležité, a podle kterého je nitro daného člověka uspořádáno. Osobní mandaly jsou tedy podle něj obrazy z nevědomí a dávají příležitost lépe poznat vnitřní svět člověka. Výsledná kresba – mandala ukáže nejen vaši momentální náladu, ale tvary a struktury budou představovat pomyslné zrcadlo vašich myšlenek, barvy naopak vyjádří pocity a emoce.

Jak toto setkání probíhá?

Vyberete si obrázek předtištěné mandaly a za pomocí hudby se necháte vést ve vymalovávání mandaly. Myslet u toho můžete na věc, která vás trápí nebo mandalu vymalujete „jen tak". Tato práce trvá cca hodinu. Následně rozeberu jednotlivé mandaly, sdělím, kde je příčina problému, jež vás trápí a doporučím, jak tento „problém" dále řešit. Slova můžou být chápána různě, proto bude obrázek doprovázen věštěním, a to pokaždé v jinak (výkladem karet, kostkami, kyvadlem, L-dráty, intuitivním písmem a dalšími). Popíšu problém, vysvětlím, proč přišel, co od Vás chce a kam míří. Dostanete rady pomocí věštěckých disciplín a pomoc, kam dál, najdeme v návodné meditaci, jenž vás nasměruje právě tam, kam mají mířit vaše kroky k vyřešení problému a klidu duše.

 

Maximální počet uchazečů je 6.

Den: 22.6.2021

Čas: 17,30-21,00 hodin

Cena: 680,- Kč

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 4. 6. 2021

to může být zajímavé setkání

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 286
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.