Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Fillovka
Fillovka
Vloženo 18. 2. 2021
Líbí se mi
Místo konání
Praha, Průhonice
Datum a čas konání
29.4.2021 9:00 - 30.4.2021 17:00
Přihlášené uživatelky (1)

Vědomý kouč - akreditovaný kurz MŠMT

Fillovka
Fillovka
Vloženo 18. 2. 2021
Líbí se mi
Vědomý kouč - akreditovaný kurz MŠMT

Vědomý kouč - akreditovaný kurz MŠMT

Tento kurz navazuje na předchozí krok – Koučovací komunikace (25. - 26. března 2021).

Jde o kompletní výcvik pro kouče v rámci akreditace MŠMT (celkem 120 h teorie a praxe).

Součástí výuky jsou telelekce, koučovací rozhovory, intuitivní koučink, transformační koučink, typologie osobnosti, práce s egem, jedinečnost a talenty, etický kodex ICF.

Čekají vás 2x dvoudenní workshopy a 12 výukových videokonferencí.

Vybudování vlastní koučovací praxe, mentoring a závěrečná zkouška.

  • Zkouška – písemný test a jeden koučovací rozhovor s trenérem, ve kterém absolventi prokážou znalosti a dovednosti profesionálního kouče
  • Po úspěšném koučovacím rozhovoru obdrží absolvent Certifikát Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy - pracovní pozice Kouč.

 

Termíny prezenčních workshopů:

1. 29. - 30. dubna 2021

2. 9. - 10. června 2021

 

Kurz odpovídá standardům ICF Mezinárodní federace koučů.

 

Lektoři: Vladimír Kludaj, Martina Fau

 

Vladimír Kludaj

Vlado je profesionální kouč, terapeut Cesty a učitel osobního rozvoje. Je autorem a zakladatelem Školy Vědomého koučinku a Programu Vědomého leadershipu. Rád propojuje svoji práci se sportem a přírodou ve formě zážitkových programů na výjímečných místech jako jsou Himaláje nebo pyramidy v Bosně. Využívá znalosti a zkušenosti z diplomacie, vedení velkých firem a z více jak 10leté praxe v oblasti koučování, mentoringu, leadershipu, terapie a transformačního léčení. Je partnerem jak skupinám, tak jednotlivcům na cestě osobního rozvoje, poznání a změn. Pracuje s různými nástroji jako je Enneagram, NLP, Terapie Cesta (Brandon Bays) a další. Je vaším partnerem na cestě poznání a změn pro tvořivou a úspěšnou práci a zdravý a smysluplný život. Podpoří vás při hledání odpovědí na vaše otázky v oblasti chování, návyků i přesvědčení. Vlado miluje hory, přírodu, skialpinismus, námořní jachting a hlavně lidi.

 

Martina Fau

Martina je profesionální koučka a trenérka. Posledních 10 let se věnuje NeuroCoachingu, vychovala stovky profesionálních koučů, odkoučovala tisíce hodin, má certifikaci PCC (Professional Certified Coach) získanou u ICF (International Coach Federation) v USA a vede certifikační mentorinky pro kouče. Martina pomáhá firemním klientům s implementací koučovacího přístupu do jejich firemní kultury. Vede týmy v oblasti témat komunikace, onboardingu, optimálního výkonu, tvoří programy pro práci s talenty, vychovává interní trenéry. Těší ji poznávat jedinečné talenty a silné stránky lidí a učit je těžit z nich v každodenním životě. Vystudovala anglickou literární kompozici v USA, CA, psychologii a ekonomii-management na Masarykově univerzitě v Brně. Martina je vášnivá navigátorka v kokpitu veteránských aut na setinových rallye, a stejně jako pocit vítězství s mechanickými stopkami, miluje zažívat úspěchy a proměny svých klientů. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 052
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.