Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Fillovka
Fillovka
Vloženo 9. 3. 2020
Líbí se mi
Místo konání
Praha
Datum a čas konání
23.4.2020 9:00 - 24.4.2020 17:00

Koučovací komunikace

Fillovka
Fillovka
Vloženo 9. 3. 2020
Líbí se mi
Koučovací komunikace

Koučovací komunikace

Termín: 23. – 24. dubna 2020

2denní praktický workshop

Jde o vstup do koučování, první seznámení s koučovacím jazykem. Osvojíte si koučovací přístup a nástroje pro zlepšení vaší komunikace.

Workshop zahrnuje tato témata:

- vědomá komunikace a aktivní naslouchání,

- koučink jako jiný typ rozhovoru a jazyka,

- základy koučinku a koučovacího přístupu

- model GROW jako základní koučovací nástroj

- formální koučink versus používání koučovacího jazyka

- jak stanovovat cíle a akce

 

Na tento workshop můžete navázat Akreditovaným kurzem Škola Vědomého koučinku, který zahrnuje teorii i praxi a na jeho konci obržíte Certifikát MŠMT - pozice Kouč.

Součástí výuky jsou telelekce, koučovací rozhovory, intuitivní koučink, transformační koučink, typologie osobnosti, práce s egem, jedinečnost a talenty, etický kodex ICF. Vybudování vlastní koučovací praxe, mentoring a závěrečná zkouška.

 

Registrace a info: Vladimír Kludaj, tel. 777 322 227, vladimir.kludaj@gmail.com

 

Vladimír Kludaj

Vlado je profesionální kouč, terapeut Cesty a učitel osobního rozvoje. Je autorem a zakladatelem Školy Vědomého koučinku a Programu Vědomého leadershipu. Rád propojuje svoji práci se sportem a přírodou ve formě zážitkových programů na výjímečných místech jako jsou Himaláje nebo pyramidy v Bosně. Využívá znalosti a zkušenosti z diplomacie, vedení velkých firem a z více jak 10leté praxe v oblasti koučování, mentoringu, leadershipu, terapie a transformačního léčení. Je partnerem jak skupinám, tak jednotlivcům na cestě osobního rozvoje, poznání a změn. Pracuje s různými nástroji jako je Enneagram, NLP, Terapie Cesta (Brandon Bays) a další. Je vaším partnerem na cestě poznání a změn pro tvořivou a úspěšnou práci a zdravý a smysluplný život. Podpoří vás při hledání odpovědí na vaše otázky v oblasti chování, návyků i přesvědčení. Vlado miluje hory, přírodu, skialpinismus, námořní jachting a hlavně lidi.

 

Martina Fau

Martina je profesionální kouč a trenér. Posledních 10 let se věnuje NeuroCoachingu, vychovala stovky profesionálních koučů, odkoučovala tisíce hodin, má certifikaci PCC (Professional Certified Coach) získanou u ICF (International Coach Federation) v USA a vede certifikační mentorinky pro kouče. Martina pomáhá firemním klientům s implementací koučovacího přístupu do jejich firemní kultury. Vede týmy v oblasti témat komunikace, onboardingu, optimálního výkonu, tvoří programy pro práci s talenty, vychovává interní trenéry. Těší ji poznávat jedinečné talenty a silné stránky lidí a učit je těžit z nich v každodenním životě. Vystudovala anglickou literární kompozici v USA, CA, psychologii a ekonomii-management na Masarykově univerzitě v Brně. Martina je vášnivá navigátorka v kokpitu veteránských aut na setinových rallye, a stejně jako pocit vítězství s mechanickými stopkami, miluje zažívat úspěchy a proměny svých klientů. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 519
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.