Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Monika Amaee Trckova
Vloženo 26. 4. 2021
Líbí se mi
Místo konání
Facebook group
Datum a čas konání
10.5.2021 19:00 - 14.6.2021 20:30

Cesta k celistvosti - transformační program pro 10 žen

avatar
Monika Amaee Trckova
Vloženo 26. 4. 2021
Líbí se mi
Cesta k celistvosti - transformační program pro 10 žen

Cesta k celistvosti - transformační program pro 10 žen

Milá ženo,
 
srdečně tě zvu do programu, který se bude konat on line v úzkém kruhu vybraných žen, a který tě povede cestou ke tvé vlastní spokojenosti, naplnění, štěstí a celistvosti.
 
Skládá se ze 6 setkání, 2 hodiny, každý týden. Začínáme 3.5 a končíme 7.6.
Program je transformační a to znamená, že je zaměřen na vnitřní změnu tvé identity, kterou musíš udělat, aby ses mohla osvobodit od všeho, co ti brání posunout se k životu tvých snů a do svého plného potenciálu.
A zároveň tě provede cestou k tvé vnitřní celistvosti, hlubokého pochopení a najití sama sebe a harmonii.
 
6 setkání. Témata:

SEBEVĚDOMÍ A SEBELÁSKA
Bez napojení se sama na sebe, a bez toho, aniž bys milovala všechny své části, nemůžeš nic opravdového v tomto životě tvořit, ani nikoho druhé skutečně milovat. Jak se skutečně milovat na všech úrovních a věřit ve svou hodnotu, což ti pomůže zlepšit své vztahy a směrování tvého života?
+ transformační meditace
 
NAPOJENÍ NA TVÉ ŽENSTVÍ
Co to znamená být spojená se svou ženskou esencí? Jaké to přináší dary a jaké nepříjemné věci se v našich životech dějí, když dlouhodobě nejsme se svým ženstvím spojené? Poznáš neuvěřitelnou sílu svého ženství.
 
JAK PRACOVAT S VNITŘNÍM SVĚTEM?
Naše bytost se skládá z mnoha částí a podosobností. Abychom mohly fungovat celistvě a uměly se dostávat do svého středu, je třeba tyto své části znát a umět s nimi pracovat a integrovat je. Je to například vnitřní dítě, vnitřní žena, vnitřní muž a další. Jaké mají úlohy a jaké skrývají poklady, když se s nimi spojíš?
 
VNITŘNÍ BARIÉRY K ŽIVOTU TVÝCH SNŮ
Vzorce a přesvědčení, které tvoří tvou falešnou identitu a nedovolují ti dostat se za hranice do svého plného potenciálu je třeba odstranit. Podíváš se na svá hlavní limitující přesvědčení a vyměníš je za nová, která tě budou podporovat
 
TVÁ PRAVÁ ESENCE, POSLÁNÍ, DARY
Co tu máš dělat, kým skutečně jsi a co v tomto životě přinášíš světu za unikátní individuální dary?
+ transformační meditace
 
HOJNOST A PRAVÁ PODSTATA ŽIVOTA
Jak se dostat k bezmezné hojnosti, kterou ti život v každém momentu nabízí?
Společně vytvoříme prostor pro učení na hluboké úrovni, a já vás povedu procesem, který vede ke skutečnému růstu na mnoha úrovních. V této úzké skupině se můžeš v průběhu 6 týdnů posunout na úplně novou úroveň svého života. Získáš jasnost ohledně své cesty a vnitřní sílu a důvěru v sebe v Život.
 
Cena za celý program: 5500 Kč.
6 setkání, 1x týdně v délce 90-120 minut, přes ZOOM
 
Pokud tě tenhle program zajímá, napiš mi na mail: monikaamaee@seznam.cz. Než se do programu připojíš, budeme mít spolu 15 minut rozhovor, abychom obě věděly, že je tento program to nejsprávnější pro tvou cestu.
Obsah témat, případně i celá témata mohou být upravena, nebo změněna podle požadavků konkrétních účastnic.
Do tohoto programu se vejde pouze 10 žen, které budou pečlivě vybírány na základě jejich vnitřní motivace k posunu v jejich životě. Pokud se na vás již nedostane místo, nechte mi na sebe kontakt a velmi pravděpodobně bude program v tomto roce otevřen ještě jednou.
 
O SKUPINOVÉ CESTĚ:
Moje nabídka se skládá většinou z individuální práce s klientem. Poslední dobou ale zjišťuji, jak obrovskou sílu a potenciál pro transformaci jednotlivce má skupinové pole, které je nabitým a výživným prostorem pro vzájemnou sebereflexi, povzbuzení, inspiraci, více úhlů pohledu a společný růst a rozvoj.
Předběžné rezervace a jakékoli dotazy mi pište na mail: monikaamaee@seznam.cz
Moc se na vás těším
Monika Amaee
......................................................
O lektorce:
Jsem Monika Amaee Trčková, transformační koučka, lektorka, vizionářka a průvodkyně žen, na cestě k lásce, vnitřní svobodě, ženství, radosti a životu, který je plným vyjádřením jejich esence. Já sama jsem na cestě osobního rozvoje už 20 let a tak už po téhle době dokáži říct, co funguje a nefunguje v transformaci ženy do jejího plného potenciálu. Také pomáhám nezadaným ženám potkat toho pravého partnera a přednáším o rozdílech mezi muži a ženami. Mým posláním je provádět ženy k návratu do jejich přirozené podstaty a celistvosti, aby mohly žít naplněný a spokojený život a tím přispívat k harmonii na naší planetě. Celý život se zabývám objevováním potenciálu, který my jako lidské bytosti máme, prošla jsem transformací a učením na mnoha úrovních a nyní je mým posláním své poznání sdílet s ostatními.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 26. 4. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 312
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.