Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lucie Loona
Lucie Loona
Vloženo 22. 8. 2019
Líbí se mi
Místo konání
Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8
Datum a čas konání
29.11.2019 18:30 - 30.11.2019 21:00

Adam a Lilith - hrdina a čarodějka v nás

Lucie Loona
Lucie Loona
Vloženo 22. 8. 2019
Líbí se mi
Adam a Lilith - hrdina a čarodějka v nás

Adam a Lilith - hrdina a čarodějka v nás

Prožitkový seminář pro ženy, muže single i páry, tj. pro smíšenou skupinu lidí. Seminář pracující s archetypy Adam, Eva a Lilith - ženské a mužské energie v nás.


Termín: 29.- 30. 11.2019, pátek příchod v 18,15 - 21,30h., sobota příchod v 9,45 - 21,00h.
Cena: 3000 Kč/os., zvýhodněná cena pro páry 5500 Kč, rezervace místa je platná po uhrazení zálohy 1000 Kč na b.ú.: 670100-2211770856/6210. Do zprávy pro příjemce prosím uvést název semináře a jméno, datum, čas a místo narození pro sestavení osobního astrologického nastavení.
Místo: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha- Karlín, www.loona.cz
Víkendem provází: Lucie Kupcová, Liliana Fibigerová

Seminář kombinuje spontánní pohyb, konstelační prožitkové hry, astrologické vhledy a teorii
Nabízí transformační proces, který může posunout stávající partnerské vztahy do nové roviny, otevře nové perspektivy anebo připravit a otevřít cestu pro nový vztah. Jde o hlubinný proces hojení, avšak bezprostřední a hravou formou tak, jak je pro tebe v daným momentě připraveno a přijatelné.

Seminář je určen:
- pro ty, jejichž vztah se ocitá v krizi (buď- anebo) a hledají nový impuls k přemostění do nové fáze kvality partnersví.
- pro muže a ženy, kteří chtějí rozpoznáním a sladěním vnitřního vztahu mezi mužským a ženským principem otevřít cestu k vnějšímu vztahu.
- pro muže, kteří chtějí pochopit ženy a svojí vnitřní ženskou část, tj. citovou, emoční.
- pro ženy, které chtějí pochopit muže, svou světlou a stínovou část včetně své mužské realizační energie.
- chtějí vědomě rozpoznat, jak se v reálném životě (v partnerství a ve vztazích) projevují stínové části muže a ženy (Lilith) a tím je poléčit
- chtějí rozpoznat rozdíl mezi zdravou a traumatizovanou částí, k čemu inspiruje (k jakému chování) zdravá část a k čemu traumatizovaná
- pro ženy, které prošly seminářem Adam a Lilith - příležitost prověřit své zkušenosti ze semináře v interakci s reálným mužem

Muži mají naprosto výjimečnou příležitost si vyzkoušet, jak se cítí žena a také jejich vn. ženská část a snadnějí tak porozumět ženské duši.
Ženy si mohou vědomě zakusit, jak reálný muž aktivuje jejich nejtemnější stín a tím ho lépe rozpoznat v životě. Mají příležitost nahlédnout do stínových projevů duše muže a podívat se na to, co dělá s jejich ženstvím tato konfrontace. Rozpoznat a rozkrýt, kde se Lilith projevuje - komunikace, fyzické přibližování, pocit důvěry, jistoty, porozumění - a tím zkultivovat, zvědomit a zahojit.

Témata:
hlubší porozumění sama sebe (chování, hlubší motivace k jednání) - cítění (ženský princip, anima) a realizace (mužský princip, animus)
posílení procesu individuace
prohloubení vnímání partnerství
hojení zraněných či tramatizovaných částí sama sebe

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 026
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení
a

Chci odebírat novinky na svůj email.