Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Vesmírná kočka
Vloženo 20. 1. 2018
Líbí se mi

Vodnářky, ty které dávají věci do pohybu

avatar
Vesmírná kočka
Vloženo 20. 1. 2018
Líbí se mi
Vodnářky, ty které dávají věci do pohybu

Vodnářky, ty které dávají věci do pohybu

Ženy narozené ve znamení Vodnáře jsou ovlivněné dvěma základními planetami - Saturnem a Uranem. Saturn jim dodává klid, koncentraci, vytrvalost, chlad a Uran neklid, vznětlivost, originalitu. Obě tyto planety mají vyvážené zastoupení a u Vodnářek se málokdy tyto vlastnosti objevují odděleně. Je proto potřeba brát v úvahu (hlavně u malých dětí), že jejich chování je často nevypočitatelné, těžko zvládnutelné a pro mnoho lidí dominantně zaměřených téměř nesnesitelné.

Ženy plné rychlé energie narozené ve dnech 20. 1. - 19. 2.

Ženy v tomto znamení jsou na sebe náročné, ale mají pevnou vůli. Díky tomu si kladou velké úkoly, u kterých však vidí cíl, nikoli cestu. Často se proto může stát, že po cestě zabloudí. Ovšem dostávat rady a ptát se na cestu je pod jejich úroveň. Nejsou to však nepřizpůsobivé typy a nepotřebují, aby vše bylo striktně podle jejich scénáře. Uvnitř to jsou velmi jemné, křehké a citlivé ženy, které nemají rády konflikty a agresivitu. Jsou to ve své podstatě lidumilky, ale není ojedinělé, že mají s lidmi špatné zkušenosti, a tak se raději uchýlí ke zvířatům a rostlinám a k přírodnímu stylu života. Co však Vodnářky nenávidí ze všeho nejvíce, je nespravedlnost v jakékoli formě! Často je najdete, jak brání práva chudých, bezmocných, či jako jednoho z těch, kteří jsou uvázaní ke stromu, aby ho zachránily. 

Hluboce systematické Vodnářky jsou velice často napřed v uvažování. Milují své myšlenkové pochody a jsou schopné se do svých myšlenek ponořit natolik, že nepotřebují jídlo, ani spánek. Ovšem právě jejich myšlení je často to, co je ze společnosti vylučuje. Bývají nepochopení pro své pokrokové názory a vize. Jejich zklamání bývá hluboké, ovšem nové originální myšlenky je z každého zádumčivého stavu zaručeně dostanou zpět.

Vodnářky bývají ty, které dávají věci do pohybu. Vymýšlejí nové a svou originalitou jdou v dnešní době vzorem. Mají vrozený šestý smysl a představivost. Vidí tudíž skryté souvislosti a jejich předtuchy jdou „až za roh“ toho, co vidí běžný člověk. Často však tyto náhledy do lidí a situací bývají neveselé, a tak si je zklamané Vodnářky nechají pro sebe.

Ženy narozené ve znamení Vodnáře trpí v malých prostorech a potřebují alespoň vnitřní pocit svobody. Sotva někam dorazí nebo splní nějaký cíl, už se ženou zpět, případně vymýšlejí další cíle. Výhodou však je, že do svých aktivit druhé nenutí.

Vodnářky si, spolu s Rybami, musí dát pozor na to, aby měly v životě nadhled. Snadno se jim totiž může stát, že z pozitivního a milého člověka se rázem stane zádumčivý, uzavřený a skeptický tvor plný černých myšlenek o zkáze světa.

Element: vzduch

Barva: fialová, modrá (bílá)

Světová strana: východ

Denní doba: ráno, pozdní noc

Archanděl: Rafael

Pozitivní rysy: veselé, inteligentní, komunikativní, originální, vizionářské, kamarádské

Negativní rysy: rebelské, necitlivé, outsiderky, lehkovážné, depresivní

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
beata0063 22. 1. 2019

vôbec sa podľa týchto vecí neriadim ale určite tam sedí veľa vecí, kedže to môžem z tohoto článku porovnať sama so sebou

Odpovědět
avatar
kikusQa 29. 1. 2017

Odpovědět
avatar
Myska 27. 1. 2016

Jsem vodnářka a sedí to na mě více než méně ale nejvíc se těším , až se začne projevovat moje roční dcera také vodnářka cituji:" u Vodnářek je potřeba brát v úvahu (hlavně u malých dětí), že jejich chování je často nevypočitatelné" ))

Odpovědět
avatar
gustawka 22. 10. 2015

bezva

Odpovědět
avatar
JANE H. 25. 8. 2015

moc se tesim na dalsi znameni ps:stir

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
83 838
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.