Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Vesmírná kočka
Vloženo 22. 9. 2018
Líbí se mi

Ženy s estetickým cítěním, jemným chováním a harmonií všude kolem sebe. Váhy

avatar
Vesmírná kočka
Vloženo 22. 9. 2018
Líbí se mi
Ženy s estetickým cítěním, jemným chováním a harmonií všude kolem sebe. Váhy

Ženy s estetickým cítěním, jemným chováním a harmonií všude kolem sebe. Váhy


Do znamení Vah vstupuje Slunce 23. září a zůstává v něm do 23. října 

Žena Váha

Ženy narozené ve znamení Vah se velmi často vyznačují přitažlivostí. Dbají o sebe a i proto jsou krásné i v pozdějším věku. Jsou to ženy, které rády a dobře koketují a flirtují. I přes své ztělesnění ženskosti jim je vlastní i mužská logika. Mají pronikavý intelekt, organizační schopnosti a analytické dovednosti. Jsou nerady samy, partnerství potřebují k udržení harmonie a klidu v životě. Partnera si však velmi pečlivě vybírají - musí jim rozumět, umět se vcítit, chtít plnit jejich sny, poskytnout jim život v určitém luxusu, ale především se jim musí líbit. Fyzická přitažlivost protějšku je pro ně velice důležitá. Protože je žena Váha perfekcionistka, nevěří své fyzické kráse a neustále na sobě hledá chyby. Potřebuje být neustále ubezpečovaná, že je ta nejkrásnější.

Žádné jiné znamení neoplývá takovým šarmem a není tak společenské jako Váhy. Těmto ženám vládne planeta Venuše a díky ní jsou obdařeny talentem navodit příjemnou atmosféru konverzace, jsou zdvořilé, mají vybrané chování a velké estetické cítění. Hodnoty, jako je dobro, pravda a krása, jsou pro zrozenkyně Vah velmi důležité. Snaží se je hledat ve všech oblastech svého života. Tím si způsobují mnohé potíže. Váhy touží po náklonnosti a mají potíže říci ne. Obvykle slíbí více, než mohou splnit. Jejich potřeba oblíbenosti vede k vyhýbání se hádkám a konfliktním situacím. Ženy tohoto znamení se druhým příliš přizpůsobují a jsou nerozhodné.

Váhy pracovně

Je jedno, ve které profesi se žena Váha rozhodne uplatnit. Ve všem, v čem najde zalíbení je pilná, svědomitá, inteligentní a podnikavá. Často není výjimkou, že jsou ve vedoucích pozicích (kde vyžadují spíše spolupráci a chovají se demokraticky), či se v pozdějším věku dají na podnikání. Tyto ženy rády přenechají vydělávání financí protějšku, ovšem velmi dobře si dokáží vydělat i samy. Pokud je však možnost, raději se věnují umělečtějším, či estetičtějším aktivitám, než je "obyčejné" vydělávání peněz. 

Váha jako matka

Váha jako matka? Je spravedlivá a nemá ráda konflikty. S dítětem hodně komunikuje a chová se přátelsky. Není to autoritářský typ rodiče. Pravidla chování stanovuje po diskuzi s dítětem. Touží po dokonalosti, a proto má velké nároky. Především jí záleží na dobrých výsledcích ve škole. Očekává, že její dítě získá nejvyšší možné vzdělání, musí si však dávat pozor na přehnané nároky, které mnohdy dítě nedokáže splnit. Tyto ženy jsou skvělé učitelky, ale pouze v případě, že se na věci dívají neosobně a své dítě učí proto, že chtějí, aby mělo zajímavé poznatky, nikoli proto, aby bylo nejlepší.

Na co si dát pozor

Tyto ženy si musí dát pozor na svou vnitřní nejistotu, kterou zastírají maskou stability a rozhodnosti. Nejsou náladové, ale dokáží propadat velkým pochybnostem ať už svým, nebo takovým, které si nechaly vsugerovat druhými. Ve společnosti jsou však velmi oblíbené, protože považují za svou povinnost "obrušovat hrany" v každém sporu a dovedou nenásilně urovnat každý konflikt.

Pokud si tyto krásné zrozenkyně pohlídají svou touhu po luxusu a "něčem lepším", bude pro ně jednodušší žít. To samé platí i pro ty, které o sobě neustále pochybují a jsou nerozhodné. Naučte se na sobě pracovat. Díky své vůli a odhodlanosti to zvládnete! 

 

Element: vzduch
Barva: pastelové (růžová, modrá, zelinkavá)
Světová strana: východ
Denní doba: ráno
Archanděl: Rafael

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Gudrun 19. 12. 2018

Odpovědět
avatar
Gudrun 19. 12. 2018

jsem váha, ale některé údaje na mě nesedí

Odpovědět
avatar
Romana Chupíková 23. 9. 2018

Také jsem váha a musím říct,že to opravdu sedí celá já.

Odpovědět
avatar
Boďulka 23. 9. 2018

Jsem váha a myslím, že to sedí,, )

Odpovědět
avatar
hudlenka 22. 9. 2018

Mám kamarádku Váhu

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
83 838
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.