Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Vesmírná kočka
Vloženo 20. 11. 2018
Líbí se mi

Začal čas Střelkyň. Jaké jsou? Upřímné, chytré, ohnivě aktivní a ctižádostivé

avatar
Vesmírná kočka
Vloženo 20. 11. 2018
Líbí se mi
Začal čas Střelkyň. Jaké jsou? Upřímné, chytré, ohnivě aktivní a ctižádostivé

Začal čas Střelkyň. Jaké jsou? Upřímné, chytré, ohnivě aktivní a ctižádostivé

Žena ve znamení Střelce je originální, chytrá, intuitivní, aktivní, společenská a ctižádostivá. Vládne jí planeta Jupiter, která symbolizuje štěstí a spravedlnost. Jsou to ženy, které často najdete v optimistickém rozpoložení. Milují pohyb, či jakékoli aktivity a jiná znamení mají často problém držet s nimi krok.

Působivé osobnosti plné nečekaných nápadů a skvělého humoru narozené ve dnech 22. 11. - 21. 12.

Je pro ně velice důležitá role ve společnosti, jakožto i společenská prestiž. Pokud se jí samotné nedaří dosáhnout určitého postavení, potřebuje mít partnera, který ho bude mít, a který ji bude motivovat k lepším výkonům. Pro ni samotné jsou důležité tituly, vzdělání a společenské postavení.

Je upřímná, ne kousavou satirou, ale proto, že si myslí, že si lidé zaslouží znát pravdu. Zažijete s ní hodně legrace. Jsou to dobré hostitelky, spolehlivé přítelkyně a poměrně upovídané ženy. Dokáží kritizovat tak, že budete v šoku z jejich přímosti. Dovedou inspirovat a podněcovat k lepším výkonům. Díky tomu, že to s lidmi myslí dobře, neubrání se prudším projevům. Jsou hrdé, nerady se pokořují. To spíše odejdou z vašeho života. Mohou působit jako povrchní ženy, avšak je to pouze jejich způsob, jak mít nadhled nad věcmi. Naopak jsou to bytosti, které v sobě mají filozofického ducha.

Tyto ženy vůbec není jednoduché získat! Potřebují partnera, který bude respektovat jejich touhu po svobodě a volnosti. Partner žen Střelců by měl být společenský, inteligentní, přizpůsobivý, poskytnout citovou oporu a být připravený i na nenadálé změny. Tyto ženy se rády zamilovávají a nechávají se na oněch vlnách unášet. Není proto ojedinělé, že se zakoukají do nového muže i přesto, že jsou v trvalém vztahu. Často ji to však přejde stejně brzy, jako ji to lapí.

Střelkyně jako matky jsou velice starostlivé, všímavé a pečlivé. Dbají na vzdělání svých dětí, dopřejí jim vše, co jejich rozhled podpoří. Její smysl pro humor děti milují. Jsou dobrodružné povahy a velmi rády dobrodružství zprostředkují i svým potomkům. Slabší jsou v důslednosti, pravidelnosti a disciplíně při výchově dětí a zvlášť u dětí narozených ve vodních (Ryby, Rak, Štír), či v zemních (Kozoroh, Býk, Panna) znameních to může být problém.

Ženy narozené ve znamení Střelce si musí dát pozor na to, že často jednají v záchvatu náhlého popudu a nedomýšlí důsledky svých činů. Dokáží vybuchnout z vteřiny na vteřinu, ale také je to rychle přejde. Okolí je pak jejich reakcemi zmatené. Také je jejich slabostí to, že neustále hledají nové výzvy a jakmile se v jejich životě něco opakuje, začne je to rychle nudit. Své okolí občas poštvou proti sobě, protože mají tendenci slibovat, ale nikoli sliby už tolik plnit. Také jim chybí takt, čímž své okolí zraňuje.


Pokud se však ženy Střelci naučí na svých slabinách pracovat, mohou se z nich stát okouzlující dámy, které rozzáří svou pouhou přítomností. Každý je bude milovat pro jejich skvělé naladění a úsměv na rtech.

Element: oheň
Barva: modrá, tyrkysová
Světová strana: jih
Denní doba: poledne
Archanděl: Michael

Pozitivní rysy: nadšení, optimismus, štědrost
Negativní rysy: obava z vlastního selhání, neumírněnost

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Duch 6. 1. 2019

Odpovědět
avatar
Věra Zelenková 30. 11. 2018

CELÁ JÁ

Odpovědět
avatar
sasidlo 25. 11. 2018

Odpovědět
avatar
matejm 24. 11. 2018

V mnohém u mne pravdivé

Odpovědět
avatar
Divoká lola 19. 12. 2017

Taky jsem střelkyně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
83 853
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.