Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 3. 2. 2018
Líbí se mi

Andělský Štír: Tenhle rok přeje novým věcem, důležitým rozhodnutím, životním krokům. Nepropásněte je

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 3. 2. 2018
Líbí se mi
Andělský Štír: Tenhle rok přeje novým věcem, důležitým rozhodnutím, životním krokům. Nepropásněte je

Andělský Štír: Tenhle rok přeje novým věcem, důležitým rozhodnutím, životním krokům. Nepropásněte je

Ahoj, broučkové  Tak copak vás to letos čeká? Že by rok zázraků? Hmm  Jdeme se na to podívat trochu podrobněji. Hele, fakt máte šanci si přivolat to, co chcete. Pro mnohé z vás tento rok bude, řekněme, vysvobozením. Něco, v čem už jste dlouho a nemůžete z toho ven, se letos vyřeší. Najde se cesta. Konečně.

Hlavně ale bacha na jednu důležitou věc! Až se ta cesta ukáže, děcka, tak se musíte zvednout a jít! Nemůžete se na ni jen dívat, protože ona se nebude ukazovat věčně. A tohle platí pro všechny. Jakmile se naskytne příležitost, musíte ji využít, pokud na ni čekáte. Nestůjte, nekoukejte, ale jednejte, protože zmizí. A pak budete jak trubky úplně zbytečně čekat na další, a ta už si samozřejmě dá na čas. Tenhle rok přeje novým věcem, důležitým rozhodnutím, životním krokům. Stěhování, svatby, děti, nová práce, podnikání, rozvod, rozchod, cokoliv. Mělo by se vám dařit skoro ve všem, na co sáhnete. Nebojte se uzavírat smlouvy, dohody, nová přátelství, vztahy, ale ani staré věci, to, co nefunguje. Prostě když uzavírat, tak všechno se vším všudy.

Jakmile zavřete jedny dveře, nebude dlouho trvat a otevřou se vám nové. Jak už asi víte, tak souběžně to nefunguje, tak se nesnažte to nějak očůrávat, vesmír je daleko chytřejší než my všichni dohromady, takže to stejně nedáte  Jakmile něco chcete, jděte na přímo. Bez přetvářek. Protože když budete „záludní“, bude podle toho vypadat to, co dostanete. A budete se v tom zase akorát motat, za nějakou chvíli zjistíte, že vám to nevyhovuje, že takhle jste to nechtěli, a jste zase tam, kde jste byli. Opět ten začarovanej kruh. On vás ten vesmír stejně dotlačí k tomu, abyste byli upřímní, ať chcete nebo ne. Akorát ta cesta bude složitější, než když si k tomu dojdete sami. Takže je to co? Ano, zbytečný.

Když budete féroví sami k sobě, k tomu, co žádáte i k tomu od koho to žádáte, nemáte se čeho bát. Tohle bude letos váš učební plán. V podstatě to bude stejné jako u všech ostatních. Budeme se učit dostat se k sobě, ještě víc než doposud. Pokud se tady má něco změnit, je tohle ten nejzásadnější krok, který musíme udělat, který musíme umět. Vesmír to ví a povede nás k tomu všechny.

Takže, děcka, máte to tu celkem hezky daný, teď je jen na vás, jak se k tomu postavíte a jak s tím naložíte. Dlouho neřešitelné situace se vyřeší, ale nesmíte to propásnout. V několika zásadních věcech se budete muset rozhodnout, opět sami za sebe, nenechte si do toho moc nikým kecat. Pamatujte si, že podle toho, jak čisté budou vaše úmysly, bude vypadat výsledek. Reagujte na sebe a řešte věci hned, zbytečně to neodkládejte.

Eliminujte váš koketní přístup k situacím, nehrajte si s nimi. Berte je jako dar, protože k vám budou přicházet proto, abyste se posunuli tam, kam chcete. A to vyžaduje zodpovědnost. Někteří z vás budou v situaci „rozhodovat sami za sebe“ úplně poprvé. Třeba to nebude jednoduchý, ale bude se vám to líbit  Tak jo, milí Štíři, s chutí do toho! Mějte se krásně a když budete chtít osobní horoskop, pište, volejte.

 

Ahoj 


Tereza

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Mišule
Mišule 12. 3. 2018

Tak se těším,co přijde, děkuji

Odpovědět
Kristi19
Kristi19 25. 2. 2018

Konečně, posun k lepšímu... Děkuji za Vaše slova

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 361
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.