Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Andělské Panny: Nevyhýbejte se navazování nových kontaktů. Dařit se vám bude především businessu

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Andělské Panny: Nevyhýbejte se navazování nových kontaktů. Dařit se vám bude především businessu

Andělské Panny: Nevyhýbejte se navazování nových kontaktů. Dařit se vám bude především businessu

Ahooooj Panny a Panicové (to je asi blbý že jo  ). Děcka, u vás to vypadá taky příjemně. Bude to rok nových spojení, tedy i vztahů, kamarádství, spoluprací, tvorby a… No ano, jelikož nejvyšší formou tvorby člověka je sex, tak i početí a narozených dětí  Takže holky, tělíska ven a jdeme na to, máte nevyšší čas (nebo spíš nejlepší ).

Tak jo, teď vážně  Nevyhýbejte se navazování nových kontaktů. Mnohdy budete překvapeni, a to i v případech lidí, kteří vám budou nesympatičtí. Prosim vás ale, ne že si tady teď přečtete, že vám ti nesympaťáci nejvíc pomůžou a budete je vyhledávat. Takhle to myšlený není, jasný?! A opět, držte se pocitu. Jakmile si u toho druhého nebudete jistí, dejte mu šanci. Jakmile vám pocit jasně řekne, že tohle ne, tak NE! S tím partnerem (mluvíme obecně, takže je v tom partner obchodní, váš partner, atd.) vás bude spojovat vidina společného cíle.

Výjimečně dobře se v tomto roce bude Pannám i Panicům dařit v obchodě. Nové projekty, podniky, prostě business vám jen pokvete. Nevím úplně, jestli ten stávající, spíš mi to zavání něčím nový. Nový projekt s novými lidmi. Anebo, pokud máte ve firmě problém, najděte si nového parťáka, poradce, právníka, ekonoma, hlavně někoho nového, kdo vám s tím pomůže. Rok 2018 u vás speciálně bude přát všemu NOVÉMU (holky, dovedete si představit těch bot a kabelek? ).

A když už nechcete jít do ničeho nového, tak aspoň OBNOVUJTE. Je to taková lacinější náhražka, ale jestli vám to stačí, tak budiž. Jde zase jen o energii a obnova příval jisté nové energie taky přinese. Pokud vám na nečem fakt záleží, tak to zvesela obnovujte. Teď jde především o vás, kteří se neradi pouštíte do něčeho nového, neradi vyhazujete nepotřebné věci, zkrátka se z nějakých důvodů nechcete pustit svých pomyslných jistot. Pro vás ta obnova bude jako pro někoho rozjezd něčeho nového. Počítejte s tím, že si možná máknete víc, než ten, kdo bude s něčím začínat, protože jak víme, rekonstrukce starýho baráku je horší, než postavit novej (obrazně řečeno). Ale! Pokud se do toho dáte, máte opravdu velkou šanci na úspěch. A teď pro všechny – dejte v tomto roce do pořádku všechno, co nefunguje. Děcka, ano, i vztahy. A to především ty, který jsou podle vás nejvíc v roz…harmonizovaný, řekněme  Prostě to, co vám připadá, že už je nejvíc v …, má největší šanci se dát do pořádku, když máknete. Ale musíte chtít, nemakejte jen proto, že Schliková napsala, že to půjde spravit. To fungovat nebude  Hele, takže pamatujte. I když budete každej jinej, někdo vám hned nebude sedět, rozpadá se vám vztah, cokoliv, pro vás je to rok SPOJENÍ, a to ve všech směrech. Takže vás bude SPOJOVAT vaše SPOLEČNÁ vize, plán, touha, směr, … Musíte mít prostě něco společného. To je hezký, ne? Mně se to teda líbí  Cítím z toho takový to souznění. Na úrovni duše, víte co myslim  Co bych vám k tomu ještě tak řekla… Bude se vám dařit, to tu vnímám jasně. Dávejte si bacha na jednu věc – nelítejte si moc v oblacích. Mohlo by se stát, že si při návratu do reality pěkně nabijete. I když to bude fajn, neulítávejte vysoko, mějte nohy na zemi. A když už fakt budete chtít letět, tak ale jenom na chvilku, jo? Hned zase zpátky na zem, a sami od sebe, ať vás sem nemusí shodit vesmír. A vo tom to je 

 

Tak ahoj, děcka, mějte se krásně a užívejte si to, myslim, že se máte na co těšit  No a když budete chtít svůj osobní horoskop, jsem k dispozici 

 

Pusu


Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.