Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Majestátní, zářiví, velkorysí. Panovační, neústupní, stateční a vždy velmi hrdí. Lvi

avatar
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Majestátní, zářiví, velkorysí. Panovační, neústupní, stateční a vždy velmi hrdí. Lvi

Majestátní, zářiví, velkorysí. Panovační, neústupní, stateční a vždy velmi hrdí. Lvi

Lvi jsou majestátní králové a královny svou pozicí v horoskopu i chováním v běžném životě. Jejich vládnoucí planeta je Slunce, srdce symbolické hvězdné mapy. Jsou hrdí i pyšní, milují i pohrdají, obdarovávají i berou – jako vládci, žádné troškaření.

Do znamení Lva vstupuje Slunce 23. července a zůstává v něm do 22. srpna.

Muži Lvi jsou velké šelmy a život mají tak trochu na háku. Jsou si velmi dobře vědomi svého charismatu a přitažlivosti, a v boji o teritoria a kořist neváhají tuto přitažlivost využít. Zamilovat se do muže Lva je tak snadné, protože On sám je zosobněná Láska. Tedy, podle toho, jak lásku chápe... Jsou muži Lvi, kteří jsou jen samci, loví pro požitek z lovu. Takovým mužům Lvům je lehké podlehnout, těžké ale vylízat se z ran po rozchodu s nimi. A zapomenout na spalující vášeň jejich milostných objetí.

Zralí muži Lvi jsou prototypem mužnosti a schoulit se v jejich náručí neznamená jen zažít výjimečnou milostnou noc, ale i pocit bezpečí a skutečného vzájemného citu. Prostě Lásku s velkým L. Obdivují ženy, které něčeho dosáhly, ale jsou ochotny přenechat jim ve vztahu hlavní slovo.

Ženy Lvice jsou bezesporu také šelmy, kočky s neuvěřitelně ladnou chůzí. Jen pozor, drápy mají ještě bolestnější než muži Lvi. Nesnesou vedle sebe slabocha, lháře a fňukala. Pokus udělat ze sebe někoho jiného okamžitě prohlédnou, a nepřejte si zažít opovržení ženy Lvice. Maminčiným mazánkům nebo sebelítostivcům se vysměje, pro slabochy má jen pohrdání. Každá žena Lev, i ta už vyspělejší, má ráda pohodlí a luxus. Ví velmi dobře, že nabízí jen to nejlepší, a proto jen to nejlepší požaduje. Je většinou krásná a vyzařuje sebejistotu, ženskost, touhu, cílevědomost, marnivější Lvice i nadřazenost, aroganci a netrpělivost. Stejně jako muži Lvi také Lvice okázale ukazují sebe sama a touží po obdivu.

Žena Lev je svým způsobem velmi maskulinní, i když tak ryze ženská. Pro tento zvláštní paradox se umí skvěle pohybovat v mužském světě a obvykle zastává důležité a vysoké posty. Jako partnerka je neodolatelná, ale svého muže musí obdivovat a on jí musí dovolit držet s ním krok.

Děti Lvi jsou malá slunce. Nevinné a krásné úsměvem a typickou lví dobrosrdečností. Ale drápky už umí také ukázat. Když něco chtějí, tak to prostě musí mít. Lvíčci se rádi předvádí, a tuto jejich touhu po pozornosti je lépe mírně korigovat, aby si nemysleli, že svět se točí pouze kolem nich.

Lvi nesnáší kritiku a musí mít pocit, že jsou nejlepší. V naprosté většině případů nejlepší a velmi dobří opravdu jsou. Nepovedení Lvi jsou smutná kapitola, zhrzené karikatury slávy a obdivu, cílů, kterých nedosáhli, protože nebyli dostatečně cílevědomí a velkorysí.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Qytka 1. 2. 2019

Souhlasím -já Lvice ,Muž Lev-syn lvíče

Odpovědět
avatar
Maddalena 11. 8. 2018

Odpovědět
avatar
Zdeňa Slimáčková 24. 7. 2018

Já bych řekla, že to platí

Odpovědět
avatar
TerezaZlin 23. 7. 2018

Dcera je Lvice

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
83 857
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.