Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 19. 12. 2018
Líbí se mi

Tajemná žena s nohama pevně na zemi, s vlastním názorem a do puntíčku naplánovaným kalendářem. Kozoroh

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 19. 12. 2018
Líbí se mi
Tajemná žena s nohama pevně na zemi, s vlastním názorem a do puntíčku naplánovaným kalendářem. Kozoroh

Tajemná žena s nohama pevně na zemi, s vlastním názorem a do puntíčku naplánovaným kalendářem. Kozoroh

Dáma oděná v elegantním oblečení, působící velmi důstojně, autoritativně. Má kolem sebe zvláštní auru a ať vypadá v obličeji jakkoli, dokázali byste o ní říci, že vypadá jako ledová královna. Že takovou ženu znáte? Pak máte s největší pravděpodobností co dočinění s ženou narozenou ve znamení Kozoroha. Je to jedno z nejsložitějších znamení z celého horoskopu, především proto, jak je těžké do nich nahlédnout. Jsou jako labyrint tvořený z ledu, pod kterým se však skrývá žár. 

Kozoroh 21. 12. - 20. 1.

Ženy narozené v tomto znamení působí zdrženlivě, přísně, spolehlivě a vážně. Mají v sobě zvláštní kouzlo, jsou chladně krásné, což působí velmi přitažlivě. Jsou přemýšlivé, bystré a důvtipné. Umí být příjemné a milé, ale vše čemu se věnují, vychází z jejich nejhlubší podstaty a tou je zodpovědnost a vážnost. Mají smysl pro realitu, cit pro zodpovědnost a jsou schopny snášet duševní zátěž. Často teprve až v těžkých životních podmínkách ze sebe vydají do nejlepší.

Zrozenkyně v Kozorohu jsou velmi houževnaté stejně jako zvíře, které v horoskopu zobrazují a často dosáhnou toho, co chtějí. Jsou velmi důsledné, v obchodě budou dbát na přesně stanovené smlouvy a ani v umělecké oblasti nebudou povrchní. Tyto ženy si často volí ty nejobtížnější úkoly a jsou schopny začínat stále znovu, dokud nedosáhnou maximálního výsledku. Navíc překážky je spíše zocelují, než aby jim působily starosti a problémy. I proto se ženy Kozorozi velmi hodí pro badatelskou činnost nebo pro práci, kde je potřeba brát velký ohled na detaily.

Snadno si u lidí získají důvěru a málokdo si ji udrží tak dobře, jako právě ony, protože k jejich silným stránkám patří mlčenlivost a takt. Díky zaměření na práci a vlastní aktivity nemají příliš čas zdržovat se velkým okruhem přátel, ale pokud někoho přijmou za svého, jsou věrné. Mohou působit jako konzervativní ženy, ale v okruhu blízkých a jim milých lidí se dokáží uvolnit a jsou to veselé a příjemné ženy. Mají duchaplný humor, protože ani v této oblasti se nenechají strhnout povrchností.

Ženy Kozorozi si umí rozplánovat svůj čas a neváhají se věnovat i svým koníčkům. Odpočívají tak, že nechávají své myšlenky volně plout, plánují do příštích dnů a týdnů nebo si nechávají mysl zaplavit novými vědomostmi z knih. Jsou to skromné ženy, které k úspěchům stoupají pomalu, ale poté mohou léta čerpat ze své snahy a píle. 

Je pro ně nesmírně důležité, aby partner respektoval jejich časový rozvrh, nerušil je při práci a za žádných okolností jim neradil, jak mají tu kterou věc udělat. Jakmile se to bude stávat, musí muž počítat s rozchodem. Ženy tohoto náročného znamení jsou vybíravé a dají přednost "výhodné partii" před romantickou a vášnivou láskou. Mohou působit bezmocně, ale chovají se tak proto, aby si získaly muže, který splňuje jejich představy. Žena narozená koncem prosince a v lednu má potíže dávat volně najevo své city a lásku. Vždy se dokonale ovládá. Bude ji proto přitahovat muž spíše extrovertní a citově založený. Pokud si ženu narozenou ve znamení Kozoroha vyberete, respektive pokud si ona vybere vás, pak si můžete být jisti, že bude spolehlivou partnerkou, skvělou matkou pro vaše děti a pokud bude zajištěno její společenské postavení a materiální zabezpečení, zůstane s vámi, i když se z manželství vytratí láska.

Ty, které se narodily ve znamení Kozoroha, bývají velmi vzornými a puntičkářskými matkami. Očekávají a vyžadují plnění pravidel, kázeň a poslušnost. Mají s dítětem velké plány. Často své děti vychovávají k obrazu svému a z dětí se pak po jejich boku stává malý dospělý. Tyto ženy musí hlídat samy sebe ve svých nárocích, protože hrozí, že díky vašim požadavkům bude dítě ochuzeno o radost z dětství. Má problémy s vyjádřením citů a náklonnosti, dítě tak často chválí pouze za splnění úkolu. Matky Kozorozi by se také měly naučit dávat lásku najevo bezpodmínečně a ukazovat i své city! 

Ženy Kozorozi se musí naučit pracovat se svou potřebou všechny a všechno podrobit svému kritickému pohledu (a názoru). Kritikou pak nečastují jen všechny kolem sebe, ale i sebe samotné. Jsou to pedantky, které potřebují mít věci podle svého, ale musí si uvědomit, že partner (a přátelé) mají právo na vlastní uspořádání věcí. Pokud se s tímto naučí pracovat a budou respektovat názory a potřeby lidí kolem sebe, budou z nich velmi oblíbené společnice s nevšední krásou a autoritou.

Planeta:  Saturn
Element: země

Barva: černá, šedá, tmavě zelená, tmavě hnědá

Světová strana: sever
Denní doba: noc
Archanděl: Uriel

Pozitivní rysy: seriózní, organizačně talentované, zodpovědné
Negativní rysy: nedůvěřivé, asketické (potlačení citů, snů, fantazií)

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 6. 1. 2019

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 21. 12. 2018

Tak nějak, kozoroh je můj manžel i kamarádka... sedí to na ně jako ....

Odpovědět
lemur
lemur 30. 12. 2017

Odpovědět
avatar
Zdeňa Slimáčková 29. 12. 2017

Ještě že jsem kozoroh

Odpovědět
Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o. 27. 12. 2017

Já jsem kozoroh dámy HRDÝ KOZOROH

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 233
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.