Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 2. 1. 2018
Líbí se mi

Andělský Kozoroh: Téma rodina a vztahy vás budou provázet celým rokem. Emoce se budou čistit proudem!

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 2. 1. 2018
Líbí se mi
Andělský Kozoroh: Téma rodina a vztahy vás budou provázet celým rokem. Emoce se budou čistit proudem!

Andělský Kozoroh: Téma rodina a vztahy vás budou provázet celým rokem. Emoce se budou čistit proudem!

Milí zrozenci tohoto znamení, vítám vás u vašeho horoskopu na rok 2018  Nebudu tady vytvářet žádný soudy a hodnocení, zda to bude rok dobrý nebo špatný a prosím, nedělejte to ani vy. Bude jaký bude, a bude to pro vás ten nejlepší, ať už přinese cokoliv. Víte jak to je, energie je jenom jedna, akorát na ni každý koukáme jinak 

U vás to bude o vazbách, přátelé. Rodinných, partnerských, pracovních, prostě ve všem, pod čím si vazby můžete představit. Samozřejmě, že klíčové budou právě ty rodinné a pro některé z vás partnerské. Téma rodina a vztahy vás budou provázet celým rokem. Bude to takové to klíčové téma, které se spustí samozřejmě vždy v tu nejnevhodnější dobu a ve chvíli, kdy to budete nejméně potřebovat a čekat. Samozřejmě, že to opět má svůj důvod. Všechno se krásně vyčistí. Všechny ty nesrovnalosti, vše, o čem se ve vaší rodině nemluví, všechna utrpení a křivdy, naprosto totálně všechno. Což je fakt pecka, ale víte, jak to je, když se kácí les, lítaj třísky. Hele, berte to tak. Ať už to teď vypadá jakkoli děsivě, fakt to tak děsivý není.

Nebudu vám říkat, že to nebude bolet, že vás to nebude štvát, že to bude brnkačka. Nebude to jednoduchý. Spousta z vás si hodně pobrečí. Ta silnější většina ty slzy pustí. To bude ten důležitej moment. Hlavně nic NEZADRŽOVAT!!! Pamatujte si to. Nic! Emoce, slova, slzy, smích, buďte ve svém vyjadřování naprosto féroví. I kdybyste měli stokrát pocit, že něco říct nemůžete, tak ven s tím, a hned! Emoce se budou čistit, tzn., že musejí ven. A vy je NEHODNOŤTE!!! Jen jim nechte volnej průběh. Bude to fakt důležitý.

Podívejte se do života svých rodičů a prarodičů. No? Kam to věčné potlačování emocí a slov vede? Ano, k vám. Protože po vás se žádá, abyste to dělali jinak. Vy už zadržovat nemáte, naopak, vy máte pouštět. Samozřejmě, že jim se to líbit nebude, ale jen proto, že si to sami nedovolí. Někde hluboko uvnitř cítí, že to takhle nejde dál. Ale bojí se, nevěří si, nesmějí, co já vím, mají tisíce důvodů k tomu jet si ve starých kolejích dál. I přesto, že cítí, že to není ta pravá cesta. To je smutný. Cítíte to? Ale je to fajn, protože mají vás. A vy už víte, kudy chcete jít a že to takhle dál nejde. Jste tady proto, abyste jim otevřeli oči a ukázali cestu. Nic víc. Pamatujte si, že jestli se na ni dají nebo jen, už je jenom a jenom na nich. Do toho vy jim nekecejte. Mnohdy vám vaše počiny budou připadat marný, protože se většina z nich nebude chtít hnout. Ale nevěšte hlavu a dejte jim čas. Ono to nepůjde tak rychle. Někteří z vás budou teprve teď stříhat pupeční šňůru. A to bolí.

Na druhou stranu tím ale strašně vyrostete. Budou se ve vás prolínat pocity smutku, samoty a tý obrovský síly, která ve vás konečně bude moct začít růst. To je pecka, věřte mi  Takže tak, miláčkové. Nezapomeňte, jste jen ukazatelé a průvodci. Všechny emoce a slova nechte vyplout na povrch. To bude to nejdůležitější. A když budete chtít brečet, tak brečte. Slzy hodně moc očišťujou a vyplaví z vás všechno, co je třeba. Ať už tím procesem budete procházet jakkoliv, zvládnete to! A na konci vám bude fajn. Fakt jo! A těm okolo samozřejmě taky, i když to tak ze začátku vůbec vypadat nebude. Máte sílu, děcka. Tak ji použijte, ale ničemu se nebraňte. Hlavně ne těm emocím.

A když už jsme u těch vztahů, rok 2018 vám přeje. Vy, kteří jste po rozchodu, nebo vám váš vztah nevyhovuje, a i vy, kteří jste v pohodě a šťastní, vám všem bude přáno. Buď ve vztahu novém nebo v prohloubení toho stávajícího. Najdete své druhé já, onu druhou půlku, která k vám dokonale zapadá. Spolu vytvoříte ten celek. Kterým bezesporu jste i vy sami, ale víte, jak to myslím  Vy, kteří takový vztah už máte, si ještě více budete uvědomovat jeho hloubku, čistotu a budete pociťovat vděk za to, že je. Ještě více zjemníte a budete si užívat ten dar, který jeden v druhém máte. Celkově to na mě působí velmi harmonicky. I když vás asi pár bouřek čeká, bude to dobrý. Vesmír vám nenadělí nic, co nemůžete zvládnout.

Takže v klidu, kozorozi, vy to zvládnete. A v podstatě levou zadní 

 

Tak ahoj 

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Jana Czerneková
Jana Czerneková 1. 6. 2018

Sedí to naprosto.

Odpovědět
Romana Hoťová
Romana Hoťová 18. 3. 2018

Tak to jsem na tento rok zvědavá

Odpovědět
4vladku
4vladku 20. 2. 2018

uvidí se...

Odpovědět
avatar
Kristina Krausová 13. 1. 2018

Super, už se moc těším.. konečně můžu beztrestně říkat co si myslím..

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 433
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.