Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 1. 11. 2021
Líbí se mi

Karetní poselství na LISTOPAD 2021 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 1. 11. 2021
Líbí se mi
Karetní poselství na LISTOPAD 2021 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Karetní poselství na LISTOPAD 2021 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Hned, jak listopad začne, budete nuceni se zamyslet. Jaké strachy vás blokují? Na čem lpíte? Čeho se odmítáte vzdát, i když to dávno není s vámi v souladu? Nepotlačujte své pocity a jednejte. Pokud to budete ochotni pustit, tak se věci konečně pohnou k lepšímu a vám se vše podaří překonat. I když to třeba teď nevypadá reálně. Citlivě naslouchejte sami sobě a obklopte se lidmi jako jste vy sami.

 

Převzetí zodpovědnosti

zodpovednost, volba, rozhodnuti

Druhý listopadový týden prověří vaše schopnosti rozhodovat se a také převzít za svá rozhodnutí plnou zodpovědnost. Někdy totiž lidé mají tendence přecházet ke kompromisům právě proto, že nechtějí být zodpovědní za své činy či slova. Jenže tak se také vzdávají moci nad svým životem. Máte-li potřebu něco změnit, tak to udělejte. Vždyť to nemusí být navždy, ne? Otevřou se tak krásně nové možnosti a příležitosti. Příznivý vítr máte rovnou za zády, stačí se napojit do proudu.

 

Vědomí a spiritualita

Propojte se sami se sebou, vyšším já. Možností, jak se dostat do procesu sebezkoumání bude nespočet. Kolem poloviny měsíce se listopad projeví nádhernými vibracemi. Ty k vám budou posílat ty správné lidi, knihy, hudbu, myšlenky, semináře i zážitky. Důvěřujte naplno své intuici a nechte se navést. Vše bude v souladu s vámi. Během několika dní získáte nadhled a zvládnete si zachovat neutrální postoj i v normálně vypjatých situacích.

Nechcete na nic být sami? Nemusíte, mrkněte na mé stránky a objednejte si konzultaci se mnou nebo rovnou Magický klub. Ráda vás navedu.

 

emoce za uplnku v listopaduListopad za úplňku pořádně zacloumá emocemi

Ať se bude kolem úplňku a po něm dít cokoliv, nenechte se převálcovat svými emocemi. Kroťte i svou impulsivnost. Zachovejte klid. Ono by to po zlém stejně ani nešlo. Dobře si rozmyslete i to, komu můžete skutečně důvěřovat. Je docela dost možné, že se vás někdo pokusí oklamat nebo svést na scestí. Obezřetnost je tedy na místě. Víte, co funguje nejlépe? Láska, láskyplný dotek. Hýčkejte sebe samotné i své blízké, nepodceňujte sílu doteku. Má velký potenciál proměnit váš život.

 

Přešlapování na místě

Listopad ve svém závěru nemusí moc příznivě působit. Dokonce můžete mít pocit, že se točíte v kruhu nebo přešlapujete na místě. Proč se to děje? Je to jednoduché. Pokud nějakou svou lekci nepochopíte napoprvé, pak vám ji život rád zopakuje. Udělejte něco jinak a uvidíte, jak snadno to prolomíte. A taky mi můžete věřit, že někdy i krok stanou nebo rovnou zpátky může pomoci zjistit, co jste přehlédli. Vědomé zastavení má svůj velký smysl.

 

 

Rady na listopad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

 

Jaké esence podpoří listopad?

Bílá růže je tu pro ty, kdo budou potřebovat pomoci zpracovat emoční traumata a podpořit v lásce. To ocení hlavně Raci, Kozorozi a Vodnáři. Zato Býci, Lvi, Panny a Váhy budou zase chtít trošku zvednout sebevědomí, aby se jejich touhy mohly naplnit. A povznášející energii jako bonus dodá Ylang ylang. Pro změnu zklidnit mysl a dovolit si aktivně relaxovat budou chtít Berani, Blíženci, Štíři, Střelci a Ryby. V tom jim bude krásně nápomocná Mandarinka. O konkrétní tipy na esence si klidně napište, jen nezapomeňte přidat tu konkrétní, o kterou máte zájem. 

 

Berani,

jeviste, dovolit si zazarit

osvoboďte svou vnitřní tvořivost, stoupněte si rovnou doprostřed jeviště, dovolte si konečně zazářit. Nic vám v tom, kromě vás samotných, nebrání. Jsou-li všude kolem překážky, pak se rozhlédněte a najděte jinou cestu. Přizpůsobte se tak, že na chvíli nasednete do proudu. Najděte si také čas jen pro sebe. Tak projasníte své myšlenky a vaše kroky budou mít konkrétní směr. Naslouchejte sobě i těm nejjemnějším tónům.

Býci,

důvěřujte přátelům, nabídněte jim svou pomoc. Až ji budete potřebovat vy, tak ji také dostanete. Bez obav si požádejte. Pokud se cítíte vyčerpáni, najděte si nový zdroj životní síly. Odeberte ze svého života vše, co již postrádá smysl. Máte v sobě daleko víc síly než si myslíte. Honí se vám hlavou tisíce otázek? Přesně si pojmenujte podstatu svého dotazu. Pak najdete i odpovědi, které hledáte. Za všech okolností zůstaňte sami sebou.

Blíženci,

listopad vám odhalí něco, co před vámi bylo ukryto. Ukáže se nová perspektiva s vědomým toho, jak se věci skutečně mají. Trápí vás nějaký zdravotní problém? Pak se hlouběji mrkněte jakého druhu jsou vaše myšlenky a emoce. Své zdraví držíte pevně v rukou jen vy sami. Nepřeceňujte své síly a možnosti, buďte více trpěliví. Hlavně v poslední třetině listopadu se soustřeďte na dokončování rozdělaných věcí než začnete nové.

Raci,

detsky uzas, radost ze zivota

radujte se naplno ze všeho, co život nabízí. Zasloužíte si to. Došlo u vás ke krásnému posunu. Tak si dovolte žasnout a nechat se vším znovu okouzlit jako děti. Věnujte dostatečnou péči i svému tělu. Už toho pro vás udělalo dost a je na čase mu to vrátit. Také v něm máte moudrého rádce, který vám napoví, když se něco dostane z rovnováhy. Naslouchejte více srdcem, obzvlášť v poslední části listopadu, vyplatí se to dvojnásob.

Lvi,

listopad vás vyzývá, abyste se vzdali pochybností a obav. Vykročte s důvěrou vpřed. Jediné hranice a omezení si dáváte vy sami. Je možné vše, tak si to dovolte. Pocity nedostatku snadno vypnete tak, že slova „mám/nemám“ zaměníte za „jsem“. Zbavíte se tak těžkých okovů. Naplno prožívejte přítomný okamžik, ať se děje cokoliv. Pokud se nebudete cítit moc dobře, tak se na chvíli nechte unášet proudem bez výraznější aktivity. 

Panny,

přestaňte se schovávat, jste dokonalí přesně takoví, jací jste už teď. Také zadržujte svou energii a dovolte lásce proudit. Dopřejte si svobodu a obejměte se i se svými domnělými nedostatky. Uvědomte si, že vždy sklidíte jen to, co jste zaseli. Tak ať úroda stojí za to. Přijměte zodpovědnost za svá rozhodnutí. Staré myšlenky zaměňte za větší vize. Listopad je pro vás ten správný čas pro překonávání hranic možného i nemožného.

Váhy,

relaxace, odpocinek, cas pro sebe

abyste tu mohli být pro druhé, je potřeba se nejdříve postarat sami o sebe. Nezapomínejte ani na své tělo, věnujte mu péči a lásku. Listopad se ponese také ve znamení komunikace. Zvolte nový způsob, mluvte jasněji a příměji. Ozvěte se někomu, s kým jste dlouho nehovořili. Chcete-li znát odpovědi na své otázky, tak se zeptejte. Klidně i sami sebe, odpovědi přijdou. Nenechte se omezovat přesvědčeními z minulosti a lpěním. 

Štíři,

neviditelní průvodci se snaží s vámi navázat spojení. Buďte více v přítomném okamžiku a všímejte si symbolů a nápověd kolem sebe. A že jich teď fakt není málo. Je načase stanovit si osobní hodnoty a cíle v návaznosti na vaše priority. Jakmile totiž své priority uspokojíte, pak se vše pohne správným směrem. Vše nabere spád. Ke konci listopadu se stáhněte stranou. Vyprázdněte mysl od povrchním myšlenek a více odpočívejte.

Střelci,

buďte si vědomí toho, že na své cestě nikdy nejste sami. Máte potřebnou podporu i péči, uvolněte se v láskyplném objetí. Zahojí se tak vaše rány a ukonejšíte své srdce. Nový řád a systém si vyžádá listopad kolem své poloviny. Neplýtvejte svým časem a energií, konejte rozhodněji. Vytvořte si nová pravidla, získáte tolik potřebnou stabilitu a jistotu. Připravte se také na pořádné dobrodružství, kdy bude potřeba přizpůsobit se.

Kozorozi,

soustredeni, spravne zamerena pozornost

proberte se a jednejte. Můžete v sobě objevit skryté síly i dary a schopnosti. Tak toho pořádně využijte. Dovolte si zazářit a podělte se také s druhými. Máte toho hodně co nabídnout. Úlevu vám poskytne i odpuštění. Odpusťte sobě i druhým, tak se budete moci soustředit na to podstatné. Mysl se vyrovná se vším. Řeknete tak jasné ne bolístkám z minulosti. I strachy a obavy se rozplynou, pokud vše budete dělat pro sebe a kvůli sobě.

Vodnáři,

změny i vnitřní posuny způsobují, že se vám někteří lidé začnou vzdalovat. Poděkujte jim za společnou cestu a nechte je jít. Listopad vám nabízí nadhled a skutečně jinou perspektivu. Bojíte se? Pak přeměňte strach v potřebnou hybnou sílu a dostanete se ještě dál. Stačí s ním začít vědomě pracovat. Ať už vám život nyní pošle do cesty cokoliv, bude to přesně to, co nyní potřebujete. I když to nemusí být to, co chcete. Je to nutné k posunu.

Ryby,

listopad vám připomíná, že i čas změn a proměn může naplňovat klid a láska. Požádejte si o podporu, kdykoliv ji budete potřebovat. Toto období již brzy pomine. Věnujte zvýšenou pozornost svým myšlenkám. Dlouho jste je nechali proplouvat bez povšimnutí. Teď si žádají vaši pozornost, aby mohli být převedeny do hmoty. Vypněte však svou posedlost dokonalostí. Vše je takové, jaké má být. A i vy jste přesně tam, kde být máte.

 

Kouzelný listopad všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Foto: pixabay.com

 

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky, pomáhají vám na vaší cestě? Můžete mě jednoduše ohodnotit, odkaz najdete v záložce kontakty na mém webu. 

P.S. 2.: Chcete někomu věnovat něco z mých služeb? Dárkové poukázky ode mě jsou nejen na konkrétní služby či produkty, ale i na částku, kterou si zvolíte sami. (A ještě malý tip pro vás - pošlete své blízké na stránku s odkazem na dárkové poukázky, ať zde pořídí dárek přímo vám.) Veškeré informace najdete v menu v záložce "kurzy a služby", je to poslední položka.

P.S. 3.: Už jste si prohlédli úžasný projekt Market ženy sro na podporu českých firem a výrobců? A kdo chce mít i Vánoce vyřešené v klidu a v předstihu, má možnost. Mě tam najdete jako ambasadorku kousek pod Brnem. Registrace je naprosto nezávazná, můžete však díky ní získat mnoho výhod, třeba zajímavější ceny produktů.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
dasenaK
dasenaK 10. 11. 2021

S důvěrou k ledem jsem na štíru

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 10. 11. 2021

Třeba se to podaří prolomit. Držím pěstičky!

Kahomar
Kahomar 2. 11. 2021

uvidíme, co listopad přinese

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 2. 11. 2021

Svata
Svata 1. 11. 2021

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 1. 11. 2021

hudlenka
hudlenka 1. 11. 2021

uvidíme, jaký bude listoapad

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 1. 11. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.