Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 3. 11. 2020
Líbí se mi

Karetní poselství na listopad 2020 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 3. 11. 2020
Líbí se mi
Karetní poselství na listopad 2020 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Karetní poselství na listopad 2020 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Láska je zdrojem energie pro nás všechny, listopad vás o tom přesvědčí. Možná je to ještě vlivem úplňku– Modrého Měsíce z posledního října, každopádně každý na sobě bude ještě pár dní vnímat touhu projevit se ve své podstatě, pravdivosti i zranitelnosti. Dovolte si to. Když budete naplno prožívat vše, bez pomyslných masek, snadněji tak proměníte i své okolí. Vášeň, tvořivost i propojení s druhými je láskyplnou součástí vašich životů.

Vnitřní dítě- dovolíte mu být vaší součástí?

dite, vnitrni dite, radost, kreativita

V prvních dnech listopadu v sobě probuďte radost a zvídavost. Jste možná až příliš pohlceni každodenním shonem a tak vám může život protékat mezi prsty. Pokud máte děti, více jim naslouchejte, všímejte si jejich her a snažte se být jejich součástí. Nemáte děti, pak si jich všímejte kdykoliv se dostanete do jejich blízkosti. Jak reagují? Své emoce ihned projevují a neřeší, co si o tom kdo pomyslí. Když chtějí něco udělat, tak to prostě udělají. Dovolte i vy svému vnitřnímu dítěti být opět vaší součástí. Radujte se, smějte se a buďte nadšení ze všeho nového.

Vztah k sobě i k druhým k řešení nejen v listopaduzraneni z minulosti, neuzavrena minulost, bolest

Nedařilo se vám v minulosti ve vztazích? Už v první polovině listopadu se to změní. Přichází období, kdy se léčí stará zranění. Na řadu přijde odpuštění, pochopení a přijetí. Pokud není váš vztah k sobě samotnému správný, něco změňte. Bude se určitě cítit líp, když přeměníte své zažité a nefunkční postoje, změníte trošku jídelníček nebo celkově režim dne. Naslouchejte svému tělu i vaší duši, navedou vás správně. Jen vy sami jste tvůrci svého života, tak si zhmotněte to, co si ve skutečnosti přejete.

Netlačte na pilu a půjde to

Kolem poloviny listopadu se vám nemusí dařit věci dokončovat a dotahovat. Je-li to váš případ, pak zvolněte. Přílišným tlačením na vše (hlavně na sebe či okolí) ničeho nedosáhnete. Uvolněte tlak, zbavte se negativních emocí i bloků a důvěřujte. Čemu? Procesu, Vesmíru, je jedno, jak to chcete nazvat. Všechno se děje přesně tak, jak má. Na chvíli vše jen tak pozorujte a nezasahujte. Uvidíte sami, kolik se toho vyřeší.

Listopad a správně vedená komunikace

spravna komunikace, pomoc, rada, podana ruka

V následujících dnech tohoto měsíce je nutné umět vše správně vyjádřit. Abyste byli pochopeni a druzí věděli, co si přejete a kam směřujete, musíte to jasně a konkrétně říct. Zní to sice jednoduše, ale mnoho lidí to nedělá. Začněte o věcech doopravdy mluvit, situace se zlepší a výsledek vás příjemně překvapí. A pokud o někoho tímto způsobem jednání přijdete, nezoufejte. Jen takovému člověku poděkujte za vše a nechte ho jít. Můžete se na na vše podívat z nadhledu a nezaujatě.

Očista vztahů

Poslední dny listopadu se mohou objevit tendence k setrvávání v minulosti. Nějaké zážitky, emoce či nedořešené věci vás mohou svazovat nebo se ozývat v nejméně vhodný okamžik. Věřte si a nechce svou intuici, ať vás provede současnou situací láskyplně. Bolestivé vztahy nebo situace se snažte vyčistit nebo přerušit. Jen tak získáte pocit svobody. Pak můžete směle vykročit vpřed. Vždyť pohyb je stavem mysli.

Rady na listopad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

nabídněte svou pomoc někomu, kdo to zrovna potřebuje. Budete překvapeni, jak se vám to rychle vrátí. Důvěřujte na plno vazbám, které jste si vytvořili s jinými lidmi. V listopadu se více zaměřujte na kreativní a tvůrčí činnosti, monotónnost práce by vás ubíjela. Podpoříte tak svou ženskou část duše (to platí i pro muže). Typicky ženskou intuici je nyní nutné poslouchat, bude mít pro vás varování. Intriky i pokušení číhají na každém rohu. Další životní lekci opravdu nepotřebujete do života.

Býci,

zklidneni, ztiseni, sebereflexe

zhodnoťte dosavadní život a vztahy. Poznáte tak svou vlastní hodnotu. Musíte se však ztišit, zklidnit a více odpočívat. Během sebereflexe si všimnete snadněji toho, co vám již neprospívá. Naložili jste si toho na svá bedra moc. A hlavně spousta těchto věcí ani není vaší součástí. Připravte se proto na znovuzrození. Zjistěte, co je pro vás skutečně důležité a po čem ve skutečnosti toužíte. Začnete-li si skutečně vážit sebe samotných a budete-li vždy jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, pak sklidíte odměnu.

Blíženci,

přichází k vám zevnitř informace, které vám pomohou pochopit, kdo jste teď, kým jste byli a kým se stáváte. Uvědomíte si i spojení s různými lidmi a jak důležitou roli pro sebe navzájem hrajete. Pokud se cítíte unaveni, najděte si váš zdroj energie. Energie je vzácné palivo a lehce se vyčerpá, pokud se výhradně věnujete druhým a ne sami sobě. Kam svou životní sílu investujete vy sami? Hlavně udělejte konečně něco jinak. Pokud budete dokola dělat totéž, tak je logické, že jiný výsledek se dostavit nemůže.

Raci,

pamatujte, že na své cestě nejste nikdy sami. V listopadu uvidíte daleko zřetelněji, než kdy jindy, jaké možnosti a příležitosti se vám otevírají. Nyní jste na pomyslném vrcholu. Jste v jednotě se svým posláním, srdcem i s okolním světem. Vládu nad svým životem máte pevně ve svých rukou. Buďte bez obav, jdete správným směrem. Nevyčerpávejte se nefunkčními vztahy, nelpěte na nikom. Pokud nenecháte veškerých bojů, ale i plánů a strategií, pak můžete teprve skutečně vyhrát a láska bude naplno proudit.

Lvi,

probuzeni se, vedomi, napojeni

možná vás překvapí zvláštní pocit. Jde o probouzení se. Otevíráte se novým úrovním chápání i vědomí. Na této cestě vám pomohou různí učitel i průvodci. Otevřete své srdce a nechte vše přirozeně plynout. Máte tendence vymanit se ze zajetých kolejí? Udělejte to. Vyzkoušejte cokoliv nového nebo jen změňte směr. Uvidíte sami, že se u vás projeví i zapomenuté nebo neprojevené talenty a vlohy. Zbavte se všeho, co vám ubírá životní sílu. Dbejte na životní rovnováhu, odpočívejte, hýbejte se a správně jezte.

Panny,

nedivte se, pokud budete mít jasné vize či pocity, aniž by se to dalo jakkoliv logicky odůvodnit. Pokud vám toto všechno zrovna nebude dávat smysl, pak si to zapište, časem význam zjistíte. Snažte se dát do rovnováhy všechny své činnosti, čas na práci, rodinu i pro sebe samotné. Zamyslete se také nad tím, zda si skutečně plníte své vlastní sny. Myslím, že to budou spíš vize někoho jiného, než vaše vlastní. Představte si svůj život jako čerstvě zorané pole. Co do něj nyní zasejete, je jen na vás samotných.

Váhy,

nastal ten správný čas, jednejte. Podnikněte kroky k tomu, aby se vaše sny daly do pohybu. Máte krásný záměr a vaše duše k vám jemně promlouvá, tak ho naplňte. Pomůže vám, když vyladíte své emoce, prostředí i myšlenky. Najdete-li soulad, pak vás i okolí začne podporovat. Dořešte vztahy i okolnosti, které vás mohou blokovat. Nebojte se říct si o pomoc či navázat další spolupráce. Zasekli jste v nějakém místě? Pak se rozhlédněte kolem, určitě najdete způsob, jak to udělat jinak.

Štíři,

napady, inspirace, kreativita, proud

jste v úžasném proudu. Nápady, inspirace, kreativita i události vám jdou na ruku. Plně se spoléhejte na svou intuici a dál jednejte srdcem. Rozum pro tento měsíc vynechte, aby se vám i nadále takto skvěle dařilo. Potřebujete se dostat ještě více do tvůrčího procesu? Pak tančete. Tanec skvěle propojí tělo i duši a odkryje vám další skrytý potenciál. O radosti a příjemném pocitech ani nemluvím. Nelekejte se, pokud něco skončí. Bylo to postaveno na špatných základech a do budoucna by vám to stejně neprospělo.

Střelci,

nebuďte na sebe tak tvrdí. Na druhé umíte být milí a laskaví, tak totéž udělejte i pro sebe. Sledujte, jak o sobě smýšlíte, jak mluvíte a zda se neodsuzujete. Objevte znovu sebelásku. To, jak se cítíte nejvíce ovlivňují právě vaše myšlenky a emoce. Nenechte se vtahovat do nepříjemných situací a nepřijímejte tvrzení a přesvědčení, která jsou proti vám samotným. Nebuďte posedlí dokonalostí. Věřte mi, že už teď jste nejen dostateční, ale i dokonalí v každém pohledu. Jste přesně takoví, jací máte být.

Kozorozi,

vyšlete si tam nahoru záměr, abyste plně pochopili své dary a naplno jich začali využívat. Důvěřujte tomu, čím jste byli obdařeni. Necítíte se momentálně zdravě? Pak dovolte svému tělu začít uzdravující proces. Funguje to, když sami uvěříte. Splnění vašeho přání je na dosah. Zamyslete se nad tím, po čem skutečně toužíte a jak tuto touhu můžete podpořit. Obklopte se podporujícím prostředím i lidmi, pomůže vám to. Hlavně nesetrvávejte v situaci nebo na místě, kam nepatříte.

Vodnáři,

zar, sdileni hojnosti, prozivani

dovolte si zazářit. Vyjádřete vše, co je ve vás a co jindy skrýváte před světem. Dovolte si cítit proud energie, radosti, komunikace i tvořivosti. Odevzdejte zbytky svých strachů a obav z nedostatku. Přijměte do svého života hojnost ve všech jejich podobách a směrech. Všechny vaše potřeby jsou naplňovány, tak svou pozornost zaměřte i na sdílení, tím se znásobí. Nemusíte se snažit dostat se ze starých zranění, minulost se nemusí opakovat. Zamyslete se, co byste mohli tentokrát udělat jinak. A udělejte to.

Ryby,

vaše intuice i vnitřní poznání narůstá. Všímejte si symbolů a nápověd, které se k vám snaží dostat. Vnímejte propojení mezi vámi a celým Vesmírem. Nastal čas přijmout svou citlivost jako dar. Dali jste ji pozadí a spíše se řídili okolím, opět jí naslouchejte. Tak ji můžete využít ve svůj prospěch, vyhnout se konfliktům a vše kolem mírumilovně vyřešit. V listopadu vynechte všechny aktivity, které by přinesly dramata či chaos. Tato bouře by byla opravdu ničivá a litovali byste svých činů i slov ještě pěkně dlouho.

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Foto: pixabay.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
dasenaK
dasenaK 8. 12. 2020

Na mně to sedí doslova

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 8. 12. 2020

Kahomar
Kahomar 5. 12. 2020

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 6. 12. 2020

gablona1
gablona1 22. 11. 2020

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 22. 11. 2020

jankac
jankac 17. 11. 2020

Karty ma presne vystihujú.

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 17. 11. 2020

hudlenka
hudlenka 12. 11. 2020

prima

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 17. 11. 2020

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 558
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.