Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 28. 4. 2021
Líbí se mi

Karetní poselství na KVĚTEN 2021 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 28. 4. 2021
Líbí se mi
Karetní poselství na KVĚTEN 2021 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Karetní poselství na KVĚTEN 2021 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Na svém začátku nebude květen působit příliš optimisticky. Budete se muset něčeho vzdát, něco bude ukončeno či o něco přijdete. Ve výsledku to nebude tak těžké, jak by se mohlo zdát. Dalo by se to přirovnat k takovému stavu beztíže. Prostě víte, že se má něco stát, ale ani se vám moc nechce zkoumat, co nebo proč by to mělo být. Toto nijaké období lze krásně překonat tvořivou činností. Popusťte uzdu své fantazii, tančete, tvořte, zpívejte. Prostě dělejte cokoliv, co by vám zvedlo náladu a vykouzlilo úsměv na tváři.

Rodíme se téměř jako jasnovidci

dary a schopnosti mame uz pri narozeni

Když se narodíme, máme v sobě spoustu talentů a darů. K nim patří i takzvané mimosmyslové schopnosti. Od počátku jsme tedy připraveni jít za hranici „možného“. Postupně se tyto schopnosti ztrácejí, pokud na nich vědomě nepracujete. V těchto dnech se budou více otevírat brány do „neznámého“ a přímo ze Zdroje půjde vedení a pomoc těm, kdo chtějí růst a jsou připraveni se posunout a jít dál a hlouběji.

Nepříjemná zpráva? Ani ne

Pár dní před novoluním možná dostanete zprávu, která vás nepotěší. Nepříjemnou však bude jen, pokud odmítáte přijmout realitu, jaká ve skutečnosti je. Přijměte to jako fakt a věřte, že vše se děje z nějakého důvodu. Jaký to je? To zjistíte již velmi brzy, protože je pro vás nachystaná daleko lepší varianta, cesta či odměna, než ta původní. Jen to nebude hned. I po novu můžete mít ještě pár dní pocit, že se nic nedaří. Nezdávejte se, ono se vše v dobré obrátí. Není třeba věšet hlavu, kritizovat se nebo ztrácet víru.

Rychle vstávat a jednat

vstavat a jednat

Květen, kolem své poloviny, vás pořádně zvedne ze židle. Naplno pocítíte, jak se vám navracejí síly, i po duchovní stránce. A co ta kreativní část vašeho já? Ta se už nemůže dočkat, až se pohnete a vyrazíte naplno do akce. Dovolte si pořádně zazářit a podělte se o své dary i s ostatními. V těchto dnech najdete všechny odpovědi a řešení snad ihned. Možná už bylo načase, tak ať tyto energie nepromeškáte.

Realita, přání nebo noční můra?

V poslední třetině měsíce května bude opět prověřena vaše intuice. Budete se muset připravit na to, že je nutné vědět, co je realita a co si na skutečnost jenom hraje. Nezaplétejte se do detailů, nebo se rovnou ve všem nepitvejte dokola. Raději se zaměřte na to podstatné. Honí se vám hlavou různé otázky a nemůžete nalézt odpovědi? Pak se zeptejte sami sebe, co je ve skutečnosti podstatou vašeho dotazu. Buďte za všech okolností upřímní, k sobě samotným i k těm druhým. Autenticita vám pomůže zůstat v napojení na sebe samotné. Pro jistotu nyní nedělejte závažná rozhodnutí a opravdu naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Už za pár dní se vše pohne opět správným směrem.

V napojení na sebe samotné vám pomůže (a postupně ve všem, co by vám váš život zjednodušilo a prozářilo) "Magický klub". V něm získáte svůj prostor na práci na sobě i mou individuální péči. Chcete více informací? Ozvěte se mi. 

Zaměřená pozornost

Všechno, co si myslíte, co říkáte i co děláte, má vliv na to, co se vám děje. Všímejte si toho, co vysíláte ven. Všechno se zrcadlí zpět. Ovlivní to nejen vás, ale také všechny kolem. Váš život ovlivníte tedy i tím, že se zaměříte na to, co si přejete a jak chcete, aby se vše odvíjelo, na to nezapomínejte. Udělejte si vnitřní inventuru a více se zabývejte oblastmi ve svém životě, kde nevládne soulad a harmonie. Přizpůsobte se podmínkám, které momentálně jsou a nelpěte na ničem. Tak se krásně vše posune tím správným směrem. Květen, ve svém konci, vám k tomu pomůže.

 

 

Rady na květen pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

sny a vize do budoucna

zbavte se strachů i obav, rozhodnout se můžete, i když je to těžké. Už máte všechny potřebné informace. Změna může přijít, nic není nemožné, je to jen na vás. Květen vám bude dodávat spoustu vhledů a synchronicit. Raději si zapisujte své pocity i své sny. Časem se vám to bude hodit. Buďte vděčni za vše a užívejte si přítomný okamžik.

Býci,

zpomalte, ať se nevyčerpáte. Snažíte se toho zvládnou moc naráz a opakujete stále stejné chyby dokola. Zastavte se a přehodnoťte své kroky. Zvrat přijde i osvobození se od problémů a zátěží. Je k tomu ale nutné, abyste svou pozornost zaměřili na to dobré, čeho se vám dostává. Vytvořte si prostor, který vás bude ve vašich záměrech podporovat.

Blíženci,

buďte otevřeni změnám. A že jich květen přinese pro vás hodně. Vše zvládnete a nakonec to bude i hodně plodné období. Na vše se snažte dívat z nadhledu, získáte tím novou perspektivu. Je možné, že i někteří lidé z vašeho života odejdou. Budou to ti, kteří již s vámi nejsou v souladu. Odpusťte jim i sobě samotným, tak si vyléčíte své rány.

Raci,

váš hodnotový systém květen od základů změní. Tím se otevřete novým příležitostem a nebudete tak ulpívat na minulosti. Oslavte to, vítaná změna je tu. Můžete očekávat i podporu od lidí, kteří mají zkušenosti a dokáží snadno pomoci a poradit. Možné je všechno, co si umíte představit, tak si odpusťte reakce na základě zkušeností z minulosti.

Lvi,

vraťte si do života znovu řád a systém. Jinak nic poběží tak, jak byste si přáli. I kvalitní spánek a odpočinek vám dodá více, než si myslíte. Emoční směsice, kterou prožíváte, je také součástí procesu. Nechte vše na sebe působit a nesnažte se vyřešit vše hned. Květen, ve své poslední třetině, přinese více hojnosti, štěstí a naplnění v mnoha směrech.

Panny,

kyvadlo, intuice, napojeni na sebe

naplno využívejte svou intuici, snadno tak rozpoznáte světlo od tmy a lež od pravdy. Budete mít vše pod kontrolou, takže se můžete směle pohnout dál. Zaměřte se hlavně na sebe samotné, pečujte o své tělo, abyste se cítili skvěle a v pořádku a mohli tu být i pro druhé. Na konci měsíce budete již v plné síle a velmi aktivní, spíš přímo akční.

Váhy,

i když vám spousta věcí bude připadat nespravedlivá, nesnažte se tolik bojovat o svou pravdu, vše by se jen zhoršilo. Vyhněte se hádkám a sporům, dejte si pozor na skryté nepřátele. Přehodnoťte svůj život i vztahy, buďte více sami se sebou. Květen vám ve svém závěru nakonec pomůže roztáhnout křídla a být v souladu se svým posláním.

Štíři,

nepropadejte tlaku okolí, nezmatkujte. Hrozí, že se ukvapeně rozhodnete špatně. Mohou se objevit také průtahy a nečekané komplikace. Ztište svou mysl a napojte se zpátky na sebe. V přírodě to půjde nejsnáze. Buďte vnímavější, aby se před vámi mohla otevřít nová úžasná teritoria. Už nemusíte být ti, kdo cestu hledají, ale těmi, kdo ji vytvářejí.

Střelci,

květen bude pro vás hodně náročný. Nevzdávejte se. Uvidíte sami, kolik sil ještě máte, když budete mít pocit, že už nemůžete. Neslevujte ze svých plánů, vše se nakonec vyřeší. Nedovolte druhým, aby překračovali vaše hranice, věřte si. Na konci měsíce pocítíte silnou touhu něco změnit. Nebojte se a udělejte to. Pohyb je vlastně stavem mysli.

Kozorozi,

sen, napovedy do snu

svou zkoušku jste úspěšně složili a teď je čas na zaslouženou odměnu. Užívejte si naplno všechno, co život nabízí. Protančete se životem. Spousta důležitých informací, zpráv a rad vám bude přicházet i do snů, věnujte jim pozornost. Květen je pro vás skvělým startem pro cokoliv nového. Vaše nápady a kreativita budou na výsluní, tvořte a sdílejte.

Vodnáři,

mnoho věcí není takových, jak se zdá. Naplno využívejte své instinkty, ty vás nezradí. Buďte trpěliví a prohlubujte své intuitivní schopnosti. Věřte, že na své cestě nejste nikdy sami a vždy je tu někdo, kdo vám může pomoci. Jste podporováni a milováni. Čeká vás také nová zkušenost, ta prověří vaši odvahu. Život se vždy neodehrává jen v bezpečí.

Ryby,

nejste ochotni vyslechnout ty, kteří se vám snaží poradit. Je čas na pohled do vlastního nitra a zpomalit. Na každý problém existuje jednoduché řešení a na nic nemusíte být sami. Důvěřujte vazbám, které jste si vytvořili dříve. Nabídněte svou pomoc druhým, abyste ji také dostali, když ji budete potřebovat. Nesnažte se o nic násilím a na ničem a nikom nelpěte.

 

Přeji kouzelný květen!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

 

Foto: pixabay.com

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 19. 5. 2021

Tak to na mě sedéí

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 19. 5. 2021

lenin
lenin 16. 5. 2021

Hodně povzbuzující )

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 16. 5. 2021

javomark
javomark 16. 5. 2021

Tak doufám, že to vyjde

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 16. 5. 2021

držím pěstičky!

dasenaK
dasenaK 7. 5. 2021

docela se na mne hodí

Odpovědět
avatar

sipeji
sipeji 2. 5. 2021

Tak to vypadá že květen rozhodne

Odpovědět
avatar

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 231
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.