Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 30. 6. 2021
Líbí se mi

Karetní poselství na ČERVENEC 2021 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

avatar
Dana Kratochvílová
Vloženo 30. 6. 2021
Líbí se mi
Karetní poselství na ČERVENEC 2021 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Karetní poselství na ČERVENEC 2021 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Ve svém úvodu červenec vybízí k laskavosti a trpělivosti. To platí jak ve vztahu k sobě samotným, tak i k druhým. Více odpočívejte a nechte věci volněji plynout. Spousta záležitostí, které nyní nazýváte problémy, se vyřeší téměř sama. Použijete-li jemný dotek, na místo hrubé síly, zjistíte to. A bude to mít vedlejší efekt, stoupne vám sebevědomí. A to za to určitě stojí.

Vyšší dobro - volá červenec

povzbuzeni, energie

Vše kolem nás i v nás samotných je energie. To, co říkáte, o čem přemýšlíte i jak jednáte, má vliv nejen na vás, ale i na celou společnost. Všímejte si více toho, co z vás vibruje, co vysíláte do okolí. Zaměřte se na vyšší dobro. Všechno musí být v souladu s vámi a zároveň v nejlepším zájmu vašem i všech, kterých se to dotkne. Máte v sobě schopnosti pozvednout i povzbudit sebe i druhé, tak jich naplno využijte.

Slzy jsou semínka štěstí

Ještě před novoluním, a po něm, se červenec projeví poněkud lítostivě. Možná vaše duše zapláče, protože vám bylo dříve ublíženo a něco tyto staré rány znovu odkrylo. Nebo se vás dotklo něco, se děje nyní, a vy máte dojem, že to nejde ovlivnit. Ať už je to jakkoliv, uvědomte si, že paní lítost si může nasadit jakoukoliv masku. Nebraňte se tomu a prozkoumejte ji. Snadněji to překonáte tak, že si každou svou slzu představíte jako malé semínko. A z něj pomalu roste vaše budoucí štěstí. Propusťte vše, co k vám již nepatří a nerezonuje s vámi, osušte oči a usmějte se na svět. Jde jen o přechodné období.

Láskyplné objetí, to je červenec ve své polovině

objeti plne lasky

Už ve své polovině se červenec projeví srdečně. Přichází osvobození od utrpení, zátěží i problémů. Všímejte si toho, jak jsou téměř na počkání naplněny vaše potřeby a touhy. Berte vše, co život nabízí, zůstaňte zaměřeni na hojnost. Tak bude proudit víc a víc. Mějte oči i srdce otevřené a přijměte situace i lidi. Láskyplná pomoc je na cestě. Povolte tlak na sebe a přijímejte. To platí obzvlášť pro ty, kdo více dávají než berou.

Hojnost a napojení se šalvějí

Určitě jste slyšeli o šalvěji jako šamanské bylince, která se hojně používá třeba při očistě prostor jako vykuřovadlo. Je známá pro své čistící účinky. Málokdo však ví, že má také uklidňující a uvolňující vlastnosti. Nastolí duševní klid a pohodu a povznese vás. A aby toho nebylo málo, dokonce umí dovést až k euforii. Takže logicky násobí pocit štěstí a navozuje atmosféru hojnosti a blahobytu. Bohatě postačí i dát si pár kapek do aroma lampy. Můžete se tak nechat unášet tou správnou atmosférou, ujasnit si své priority, napojit se na svou intuici a tak se přenést rovnou k jasným plánům a cílům, jak všeho dosáhnout. Chcete-li konkrétní tip ode mě, ozvěte se mi.

Trpělivost a naslouchání

kamaradi, ziskani noveho pohledu a nadhledu

Ve své poslední třetině červenec nebude na první pohled tak přívětivý. Bude potřeba hodně trpělivosti, abyste se ubránili negativnímu myšlení. Nic si také neberte osobně. A pokud vás bude někdo pomlouvat, tak se jen pousmějte. Kdybyste nic neznamenali, tak si vás nikdo ani nevšimne. Takže hlavu vzhůru. Dejte šanci i lidem kolem sebe, hrajete pro sebe vzájemně důležité role. A kdo ví, třeba si za pomocí někoho dalšího ujasníte své myšlenky a náhled na vaši situaci.

Čas pro sebe

Přiznejte se, kdo z vás si po přečtení tohoto nadpisu začal okamžitě vymýšlet, proč to nejde a co všechno musí, že den není nafukovací, že si to nemůže dovolit apod. Tak přesně vy teď extra zbystřete. Sami pro sebe musíte být tou nejdůležitější osobou v celém Vesmíru. Proč? Abyste se dosytili a mohli krásně z přebytků rozdávat i ostatním. Takže vytáhněte své diáře a napište si tam konkrétní datum a čas, kdy budete mít prostor jen a jen pro sebe samotné. Toto je ta nejdůležitější schůzka v tomto týdnu - rande se sebou. A udělejte si z toho pravidelný rituál. Vraťte se sami k sobě, ke svým zájmům, přáním a touhám. Odpočívejte, klidně aktivně, věnujte si pozornost a péči.

 

Rady na červenec pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Berani,

hvězdy jsou vám nakloněny. Máte-li s něčím problém, řekněte si o pomoc. Ihned budete vyslyšeni. Vše se k lepšímu obrací a čeká vás úžasné dobrodružství. Předveďte se, ukažte, co ve vás je. Buďte plně v přítomnosti a reagujte srdcem, pak vše bude skvělé. Dopřejte si i chvíli o samotě, abyste zjistili, po čem ve skutečnosti toužíte a co od života chcete.

Býci,

prekvapeni a predsudky

červenec má pro vás spoustu překvapení. Většinou půjde o příjemná. A když ne, tak stejně časem zjistíte, že vám to něco prospěšného přineslo, i když to tak nevypadalo. Uvolnění si dopřejte i v milostném životě, tak si snadno dočerpáte svou životní sílu. Důvěřujte sobě i druhým. Nejednejte na základě svých zklamaní z minulosti. Důvěra prozáří vaše dny.

Blíženci,

váš hodnotový systém se mění, tak se zbavujete zlozvyků a rozcházíte se s nevhodnými přáteli. Dá se říct, že vám začíná docela nový život. Odpoutejte se od minulosti a brzy bude co oslavovat. Dopřejte si pobyt v tichosti a o samotě. Tak se vám projasní myšlenky a vaše kroky dostanou jasnou a konkrétní podobu. A hlavně uslyšíte informace, které k vám proudí.

Raci,

budete zažívat pocity neklidu a nejistoty. Není proč se obávat, vše se bude odvíjet k vaší spokojenosti. Nebojte se ani jít do riskantních akcí, posunou vás o kus vpřed. Celý červenec o dobrodružství nebude nouze. Důvěřujte vazbám, které jste si dřív vytvořili. Přátelé vás nezklamou, budete tu jeden pro druhého. Myslete i na svou vlastní energii, dobijte si baterky.

Lvi,

dlustrace, vycerpani, vyhoreni

váš strach je následkem přílišné horlivosti, nenakládejte toho na sebe tolik. To pravé štěstí a pocit spokojenosti a naplnění najdete jen uvnitř sebe. Chraňte se od jakékoliv manipulace, vymstila by se vám. Pokud nevíte, jak si se vším poradit, vypište to ze sebe. Určitě najdete souvislosti a synchronicity. Zvýšenou pozornost a péči dávejte i svému tělu.

Panny,

vaše snaha nenese žádné ovoce. Věřte si a nevzdávejte to. Jde o přechodné období. Obrňte se trpělivostí, ono se to prolomí. Mezitím se zaměřte na práci. Skutečně děláte to, co je vašim posláním? Pokud ne, nastal ten správný čas zjistit, co to má být. A klid, přijde to samo. Netlačte na nic, povolte otěže a nechte nastartovat samovolný proces. Jen pozorujte.

Váhy,

zpomalte, jinak hrozí vyčerpání. Snažíte se stihnout toho moc naráz a nakonec nic nedokončíte. Nepotlačujte své pocity a strachy. Jakmile je propustíte, tak se vše změní k lepšímu. Milujte se a dovolte si přijmout vše, co život v lásce nabízí, ať energie může proudit. Zahoďte své strachy a obavy z nedostatku, všechny vaše potřeby jsou nyní naplňovány.

Štíři,

vasen, sexualita, zivotni sila

i když se nebude dařit, nevzdávejte se svých snů a nápadů. Nakonec zjistíte, kolik síly ve vás ještě dřímá. A i problémy se vyřeší, tak hlavu vzhůru. Máte plnou podporu tam shora i od lidí kolem vás, nebojte se a požádejte si o pomoc, když ji potřebujete. Věnujte se i možnostem, jak otevřeně projevit svou sexualitu. Dočerpáte si tak krásně životní síly.

Střelci,

dopřejte si oddech, horlivé období červenec ukončí. Odpočinek i samota vám pomohou obnovit a oživit síly. Máte starosti? Popovídejte si s někým důvěryhodným, nebo se propojte se svým vnitřním já. Všechny odpovědi máte v sobě. Je nutné postarat se nejdříve o sebe, pak tu můžete být pro druhé. Nesnažte se všem přizpůsobit, respektujte své pocity.

Kozorozi,

vy si raději dejte pozor na pokrytecké známé. Nesnažte se jít stále s davem, naslouchejte více svému nitru a své intuici. Zapracujte na svém sebevědomí a nespoléhejte tolik na druhé. Vzdejte se pochyb a obav, nedržte se zpátky. Jen vy sami si tvoříte svá omezení a hranice na základě vlastních přesvědčení. Zaměňte slovo „mám“ za „jsem“. Pomůže vám to k překonání.

Vodnáři,

chovejte se k druhým tak, jak byste chtěli, aby se oni chovali k vám. Zároveň vás červenec donutí ujasnit si své priority a potřeby ve vztazích. Vše bude po zásluze odměněno či potrestáno. Přijměte zodpovědnost za svá rozhodnutí. Vaše mimosmyslové schopnosti značně posílí, takže můžete více přijímat důležité informace přímo ze Zdroje.

Ryby,

cestovani, nove zazitky, pratelstvi

překážky jsou pryč a cesta je volná. Učíte se otevírat se novým příležitostem, a to je dobře. Máte šanci najít nové přátelé, práci či lásku, nebo budete více cestovat. Pro váš další růst je nutné posilovat a rozvíjet intuici. To přinese prospěch nejen vám, ale všem kolem vás. V poslední třetině měsíce přijde nečekaná bouře. Hned jak ustane, nastane doslova klid a harmonie.

 

Přeji kouzelný červenec!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

 

Foto: pixabay.com

 

P.S. Chcete-li vědět, zda jdete správnou cestou nebo potřebujete nutně udělat rovnou magický skok, napište mi. Ráda vám pomohu utvořit vaši novou realitu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
pico pa pa 21. 7. 2021

Použití 12 znamení zvěrokruhu k předpovědi osobnosti, osobnosti i práce, kariéry, milostného příběhu ... se stalo velmi populárním v kulturním životě západních zemí. https://picos-school.com/

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 18. 7. 2021

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 11. 7. 2021

líbí se mi to na muj horospkop

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 11. 7. 2021

to jsem ráda

Terez/habibi
Terez/habibi 4. 7. 2021

jsem blíženec a přesně to sedí

Odpovědět
avatar

jitkakytka
jitkakytka 4. 7. 2021

díky moc, jako beranice jsem spokojená

Odpovědět
avatar

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 232
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.