avatar
Vesmírná kočka
vloženo 23. 10. 2018
Líbí se mi

Co skrývají ženy Štíři? Především hluboké city a vášeň

avatar
Vesmírná kočka
vloženo 23. 10. 2018
Líbí se mi
Co skrývají ženy Štíři? Především hluboké city a vášeň

Co skrývají ženy Štíři? Především hluboké city a vášeň

O ženách narozených ve znamení Štíra se říká, že vztah s nimi člověka promění. Jakmile se nějaký muž do Štírky zamiluje, je pravděpodobné, že ho její neproniknutelná, záhadná povaha a tajemná krása budou fascinovat do té míry, až se na ní stane závislým. Štírky jsou smyslné, vášnivé a skrývají v sobě hluboké a silné emoce.

Dokáží být zábavné, přátelské a vřelé, a stejně tak zamlklé a chladné. Je velmi obtížné zjistit, co se děje pod jejich povrchem. Jsou schopny rozpoznat slabosti a stíny lidské povahy a neujde jim žádné tajemství. Štírky jsou hrdé, odvážné a věrné. Mají velmi jasné myšlení, bystrý úsudek a až překvapivě přesný odhad situace. Nemají jen dobrou paměť, ale mají i aktivní tvořivé myšlení, které se vyznačuje originalitou. Je v nich velká tvrdošíjnost, pokud hájí názory, ke kterým dospěly a vyplývá to z jejich oprávněné sebejistoty. Mají silně vyvinutý smysl pro spravedlnost. Jsou podezřívavé i majetnické.

Mají mnoho zájmů, které se netočí jen kolem rodiny a domácnosti. Hledají podobně ctižádostivého a odvážného partnera. Nesnáší slabochy. Muž, kterého si Štírka vybere, vždy patří do kategorie výjimečných. Takového muže bude Štírka podporovat, bude mu nápomocná i v horších časech a ochotně se pro něj vzdá i své kariéry. Štírka dokáže vášnivě milovat i nenávidět. Podvod a klam neodpouští. Každou laskavost mnohonásobně vrátí. Jestliže ji někdo podvede, nikdy na to nezapomene.

rodičovství přistupuje seriózně. Je důsledná a vyžaduje disciplínu. Je empatická a citlivá k potřebám dítěte. Má ale velké nároky. Velmi jí záleží na úspěchu potomka. Hodně dítě kontroluje. To může působit potíže při výchově dětí narozených v ohnivých a vzdušných znameních.

Štíři jsou velmi okouzlující společnice, které dovedou hýřit nápady a každé společnosti vtisknou svou pečeť. Jsou to přitažlivé osobnosti, které nešetří námahou ani prostředky na to, aby se lidé, které mají rádi, dobře bavili. Jsou to ženy, které touží po uznání svých kvalit a je překvapivé, že se tyto velmi inteligentní ženy často přátelí s lidmi, kteří jsou duševně na mnohem nižší úrovni než ony. Spočívá to v tom, že se rády nechají obdivovat. Staří astrologové jim připisují genialitu, ale i méně schopností, uvádět své originální nápady ve skutek. Uvádí se, že by je musela hnát velmi negativní síla, nebo touha někoho předčit.

Jsou to ženy jako stvořené pro vedoucí místa, kde sice budou náročnými šéfy, ale podřízenými budou velmi oblíbené. Planeta Mars, která vládne jejich znamení jim dává nejen bojovnost, ale hlavně nadání pro medicínu a zvláště pro chirurgii, pro kterou mají všechny předpoklady i vnitřní sílu, která každého uzdraví. Toto znamení se však skvěle uplatní i v oboru humanitních věd, protože se dokáží do lidí doslova ponořit a odhalit tak v nich jejich skryté potřeby, či strachy. Tedy například psycholožky, koučky, terapeutky (především v oblasti sexuologické), astroložky. Štírky to také velmi často táhne k okultním vědám, esoterice a mnohdy mají sklony zabývat se hlubokými otázkami života a smrti. Tam, kde jiným znamením zůstává rozum i fantazie stát, Štíři začínají.

Ženy Štíři si v životě musí dát pozor na svou nedůvěru a snahu mít vše pod kontrolou. Musí se vyhnout přetvářce a uvědomit si, že touhou po pomstě v životě ničeho nedosáhnou. Opatrné také musí být v otázce kritiky. Vy samy líné a slabé nejste, ale ne každé znamení je předurčeno k takové vnitřní síle. Lidé si snadno a rychle všimnou, že vám často chybí tolerance a jste věčně neskopojené. Štír je složité znamení plné temných stránek a sexuality. Pokud si však své slabé stránky a místa včas uvědomíte, přiznáte a budete na nich pracovat, můžou z vás být velice silné, vytrvalé a charismatické ženy plné lásky ke světu i k sobě. Jen do toho, žádné jiné znamení se vám svou tajuplností a zajímavostí nemůže rovnat!

Okouzlující a silné ženy narozené ve dnech 23. 10. - 23. 11.

Element: voda
Barva: červená, hnědá, zeleno-modrá
Světová strana: západ
Denní doba: večer
Archanděl: Gabriel

Pozitivní rysy: vytrvalé, silná vůle, citová hloubka
Negativní rysy: malá tolerance, kritické, pomstychtivé

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Jana7 27. 10. 2018

souhlas

odpovědět
avatar
rivousek 27. 10. 2018

JAKO BYCH ČETLA O SOBĚ A TO DO SLOVA A DO PISMENE.-)

odpovědět
avatar
Blackie 24. 10. 2018

jsem štírka a poznávám se

odpovědět
avatar
Kristiana 23. 10. 2018

Jsem štírka a opravdu to sedí, až na tu pomstychtivost. Právě naopak, nemám ráda nějaké vracení bolesti, když vím, jak to bolelo.

odpovědět
avatar
CathB 23. 10. 2018

Taky by se hodilo napsat, že jsme pěkně vzteklé...

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 875
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení