avatar
Maddalena
vloženo 26. 6. 2018
Líbí se mi
image

Emocionální, vnímaví, zranitelní. Konzervativní, šetřiví, něžní a vždy milující svou rodinu. Raci

Do znamení Raka vstupuje Slunce 21. června a zůstává v něm do 22. července.

Raci jsou výjimečně citliví a empatičtí, ale i nečekaně pragmatičtí. Často na to vůbec nevypadají, ale umí skvěle zacházet s penězi. Spořivci a milionáři horoskopu, investování je pro ně zábavou. Jsou také vynikající kuchaři, restauratérský byznys je jejich oblíbený. Jako pravé rodinné typy se obvykle příkladně starají o rodinu a děti, nejen ty vlastní. Rádi vaří a rádi jí. Milují dlouhé procházky podél vody, řeky a jezera jsou jejich srdeční záležitost. 

Představivost a změny nálad Raků velmi ovlivňuje Měsíc

Muž Rak si podmaní každou ženu, která touží po jemnosti a něze. Jeho citlivost otevírá každé srdce. Ne že by toho někdy nezneužíval... Ale nikdy není hrubý nebo zle úskočný. O mužích Racích je známo, že za svou milou nemíří zcela přímo. Tento zvláštní manévr mají společný s raky, pro které je typický pohyb dozadu nebo do stran. Muž Rak udělá dva kroky dopředu, jeden dozadu nebo stranou a pak teprve zamíří ke své vyvolené. Takový druh námluv možná někdy leze na nervy, ale je svým způsobem přitažlivý a účinný. S mužem Rakem, i když se na počátku vztahu chová nevyzpytatelně, se později vždy budete cítit opečovávaná a pochopená. Ti muži Raci ale, kteří měli dominantní matku nebo nešťastné dětství, často vyhledávají silné ženy a nechávají se jimi hýčkat. Tato nedospělost je zrádná, tehdy muž Rak bývá přecitlivělý a závislý, i když svou empatii neztrácí. Není bez zajímavosti, že muži Raci dávají často přednost starším ženám.

Žena Rak je reklama na rodinné štěstí. Dokáže se bez pochyb obětovat pro rodinu a vytvořit pro své milované dokonalé rodinné zázemí. Občas může být náladová a vyžaduje častá ujištění o lásce a věrnosti, ale to především tehdy, když je nespokojená nebo zanedbávaná. Tam, kde by jiná žena už dávno práskla dveřmi, žena Rak trpělivě čeká, až její muž dostane rozum, a stále mu prokazuje náklonnost a plný servis. Vyjádřit zásadní nespokojenost je pro ni těžké, často mlčky trpí a doufá, že vše bude jako dříve. Raci, muži i ženy, žijí hodně minulostí, vzpomínkami, a tradice jsou pro ně posvátné. Mnohým Račicím hospodyňkám by ale větší míra emancipace a samostatnosti velmi prospěla. Ženy Račice, které se odvážily do vysokého byznysu, podnikají tvrdě a nekompromisně, s mimořádným citem pro správnou chvíli. Obvykle obětují mateřství a svůj byznys považují za své dítě.

Malí Ráčci jsou něha sama. Nenápadné, ostýchavé děti, ovšem s nečekanou mírou tvrdohlavosti, když se jim něco nechce. Dokážou cokoli, když si budou jisti vaší láskou a pochopením. Nenechte je plakat pod peřinou, osamocení nesou velmi těžce. Jejich duše je křehká jako motýlí křídla.

Raci nám dávají vnímavost, cit, něhu, trpělivost a pevné rodinné zázemí. Kořeny, tradice, šestimístná bankovní konta a božské jídlo. To není málo v dnešním uspěchaném neosobním světě.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Maddalena 26. 6. 2018

Milé čtenářky, Vašich názorů na text si velmi vážím

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Andrea Kovácsová 25. 6. 2018

100% pravda

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
koudynka 23. 6. 2018

Jsem rak a horoskop na mě sedí...

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
sisinkaj 21. 6. 2018

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
hudlenka 20. 6. 2018

Raci bývají fajn lidé

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
65 947
registrovaných inspirativních žen
2 855
testovaných produktů
107 359
vložených hodnocení