Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Emocionální, vnímaví, zranitelní. Konzervativní, šetřiví, něžní a vždy milující svou rodinu. Raci

Maddalena
Maddalena
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Emocionální, vnímaví, zranitelní. Konzervativní, šetřiví, něžní a vždy milující svou rodinu. Raci

Emocionální, vnímaví, zranitelní. Konzervativní, šetřiví, něžní a vždy milující svou rodinu. Raci

Raci jsou výjimečně citliví a empatičtí, ale i nečekaně pragmatičtí. Často na to vůbec nevypadají, ale umí skvěle zacházet s penězi. Spořivci a milionáři horoskopu, investování je pro ně zábavou. 

Do znamení Raka vstupuje Slunce 21. června a zůstává v něm do 22. července.

Raci jsou také vynikající kuchaři, restauratérský byznys je jejich oblíbený. Jako pravé rodinné typy se obvykle příkladně starají o rodinu a děti, nejen ty vlastní. Rádi vaří a rádi jí. Milují dlouhé procházky podél vody, řeky a jezera jsou jejich srdeční záležitost. Jejich představivost a změny nálad velmi ovlivňuje Měsíc.

Muž Rak si podmaní každou ženu, která touží po jemnosti a něze. Jeho citlivost otevírá každé srdce. Ne že by toho někdy nezneužíval... Ale nikdy není hrubý nebo zle úskočný. O mužích Racích je známo, že za svou milou nemíří zcela přímo. Tento zvláštní manévr mají společný s raky, pro které je typický pohyb dozadu nebo do stran. Muž Rak udělá dva kroky dopředu, jeden dozadu nebo stranou a pak teprve zamíří ke své vyvolené. Takový druh námluv možná někdy leze na nervy, ale je svým způsobem přitažlivý a účinný. S mužem Rakem, i když se na počátku vztahu chová nevyzpytatelně, se později vždy budete cítit opečovávaná a pochopená. Ti muži Raci ale, kteří měli dominantní matku nebo nešťastné dětství, často vyhledávají silné ženy a nechávají se jimi hýčkat. Tato nedospělost je zrádná, tehdy muž Rak bývá přecitlivělý a závislý, i když svou empatii neztrácí. Není bez zajímavosti, že muži Raci dávají často přednost starším ženám.

Žena Rak je reklama na rodinné štěstí. Dokáže se bez pochyb obětovat pro rodinu a vytvořit pro své milované dokonalé rodinné zázemí. Občas může být náladová a vyžaduje častá ujištění o lásce a věrnosti, ale to především tehdy, když je nespokojená nebo zanedbávaná. Tam, kde by jiná žena už dávno práskla dveřmi, žena Rak trpělivě čeká, až její muž dostane rozum, a stále mu prokazuje náklonnost a plný servis. Vyjádřit zásadní nespokojenost je pro ni těžké, často mlčky trpí a doufá, že vše bude jako dříve. Raci, muži i ženy, žijí hodně minulostí, vzpomínkami, a tradice jsou pro ně posvátné. Mnohým Račicím hospodyňkám by ale větší míra emancipace a samostatnosti velmi prospěla. Ženy Račice, které se odvážily do vysokého byznysu, podnikají tvrdě a nekompromisně, s mimořádným citem pro správnou chvíli. Obvykle obětují mateřství a svůj byznys považují za své dítě.

Malí Ráčci jsou něha sama. Nenápadné, ostýchavé děti, ovšem s nečekanou mírou tvrdohlavosti, když se jim něco nechce. Dokážou cokoli, když si budou jisti vaší láskou a pochopením. Nenechte je plakat pod peřinou, osamocení nesou velmi těžce. Jejich duše je křehká jako motýlí křídla.

Raci nám dávají vnímavost, cit, něhu, trpělivost a pevné rodinné zázemí. Kořeny, tradice, šestimístná bankovní konta a božské jídlo. To není málo v dnešním uspěchaném neosobním světě.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Luuuca
Luuuca 6. 10. 2019

Odpovědět
konatovka
konatovka 20. 6. 2019

Rak je moje snacha a odpovídá to, velice si spolu rozumíme.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 6. 2019

nemám nikoho v raku

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.