Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 24. 1. 2018
Líbí se mi

Andělský Rak: Čeká vás rok plný naděje a sebeuvědomění. Přejte si

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 24. 1. 2018
Líbí se mi
Andělský Rak: Čeká vás rok plný naděje a sebeuvědomění. Přejte si

Andělský Rak: Čeká vás rok plný naděje a sebeuvědomění. Přejte si

Hu huuu, děckaaaa, ahoooj Mám pro vás (nás) dobrou zprávu! Čeká nás rok splněných přáníííí  Uf, docela jsem si oddychla 

Tak jdem se mrknout, co bližšího nám k tomu karty řeknou. Hele, vypadá to, že se fakt blýská na lepší časy. Po těch všech peripetiích, který máme za sebou, a že jsme teda chvílema dostali pořádně zabrat, se situace konečně začne obracet k lepšímu. Víte jak to je. Vesmír nám pomůže, je na to přichystanej, ale vzejít to opět a zase musí prostě od nás. A od nás se teď žádá jediné, a to je si přát. No, pozor, nenechme se zmást! Ono na tom, co si přejeme, totiž hodně záleží. Musíme si dávat bacha na to, abychom si spíš nepřitížili než pomohli. Dobře si to ujasněte, než se vyslovíte. Například přání – chci dům s velkou zahradou, je dost zavádějící. Mohli byste totiž dostat tak velkou zahradu, že ve finále nebudete vědět, co s ní. Dávám to jako příklad, abyste pochopili, jak to myslím. Takže jasný, tohle už víme, jedeme dál.

Tenhle rok je takovým rokem naděje, alespoň pro nás, raky. Opět si budeme prohlubovat spojení se sebou, protože nikdy není dost hluboké  , ale taky s vesmírem nebo bohem, chcete-li. I když se dostaneme do slepé uličky, nemáme na tato spojení zapomínat, ba naopak! První, na koho se máme obrátit s prosbou o pomoc, je vesmír a naše nitro. Máme si ujasnit co chceme, a pak požádat vesmír, ať nám z toho pomůže, nebo si rovnou přát něco konkrétního. Ono to možná vypadá, že hážeme zodpovědnost za sebe, v tomto případě ne na někoho, ale na něco. Ale není to tak. Je to akce, která pramení z nás. Je to energie, kterou my vynaložíme na to, abychom si urovnali věci sami v sobě a pak se vyjádříme. Tzn., že tu energii vydáme, uděláme určitý krok směrem k nápravě. Je to v podstatě podobný, jako když to půjdete řešit s kamarádkou, jen tohle je efektivnější a hlavně rychlejší 

Máme se naučit žít v souladu s našimi pocity, touhami, s životním rytmem, přírodou, prostě vším, co je okolo nás, z čeho vycházíme. Myslím to teď tak, že se máme dostat do souladu s tím, z čeho jsme stvořeni a co nás tvoří. Nepleťte do toho vztahy, to je kapitola sama pro sebe a navíc nás od našeho nitra spíš oddalují. A navíc, jakmile zakotvíme u sebe, i ty vztahy se srovnají, ať tak anebo tak.

Vesmír nám taky říká, že nemáme ztrácet hlavu. Vzkazuje nám, že spoustu věcí řešíme až moc, zbytečně dlouho a mnohdy bez výsledku. Plácáme se v tom a dělá nám to dobře. Máme s tím skončit, je to nefunkční a hlavně zbytečné. Máme mu věřit, máme věřit v život! Kdybychom prý věřili, že je o nás postaráno, že jsme zajištění a že vždy přijde něco, co nás z té situace dostane, nemuseli bychom se v tom babrat tak dlouho. Jenže nás ty deprese bavěj! Bejt v pohodě se totiž nenosí, protože to vám pak každej závidí. Naopak negativita spojuje. Lidi ji potřebujou. Jak je někde problém, hned si někdo rád přijde poslechnout.

Pak jsou ještě ti druhý, který vám je naopak neustále chodí říkat, a nejlíp pořád dokola ty samý problémy. Hm, tak co, baví vás to takhle? Takže pamatujme: máme se kam obrátit – do sebe a tam nahoru. V problémech se nemáme patlat, protože tím je stejně nevyřešíme, naopak je neustále krmíme NAŠÍ energií, která nám chybí a problém vyživuje. No a hlavně si musíme přát. Sobě, a všem. A co? To už je jen a jen na vás. Ale hlavně to dobrý 

 

Tak ahoj, ráčci, a vzhůru do říše přání…  

 

Tereza 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 28. 11. 2019

Odpovědět
Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová 6. 2. 2018

No, tak uvidíme

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.