Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 9. 10. 2016
Líbí se mi

Ženy milující domov a klid - to je šestka jako den narození

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 9. 10. 2016
Líbí se mi
Ženy milující domov a klid - to je šestka jako den narození

Ženy milující domov a klid - to je šestka jako den narození

Harmonie je klíčem k ženám narozeným šestého dne v měsíci a jejich domov je jejich hrad, zvlášť když ho mohou naplnit teplem a láskou. Vztahy všeho druhu jsou pro ženy narozené šestého velmi důležité a bez lásky prostě nedovedou žít.
Od chvíle kdy se začnou samy rozhlížet po světě a vyhlížet si partnera pro život, mají už zřetelně vyhraněné názory na to, s jakým typem člověka by chtěly svůj čas sdílet. Protože jsou samy laskavé, citlivé a milují harmonii, stojí tyto vlastnosti spolu s upřímností a potřebou žít pro druhého na jejich žebříčku hodnot velmi vysoko. Partner, jakého si představují, si musí přát mít rodinu a milovat děti i zvířata.

 

Číslo dne narození 6

Mírná šestka jako číslo dne bývá naivní a bezelstná a nedokáže prohlédnout osobu, která slibuje "navždycky", ale nemá sebemenší úmysl svým slibům dostát. Partner s šestkou jako číslem dne se zoufale snaží si toho druhého udržet a občas přitom ztrácí vlastní důstojnosti i duševní klid. Tyto ženy totiž nemají příliš mnoho sebedůvěry, třebas jsou sebehezčí a sebenadanější. (A ony často obojím oplývají.) Jejich ideál dokonalého partnera je občas opravdu ideál a pro druhého je velmi těžké splnit očekávání, která nejsou vždy zcela realistická.
Ženy se šestkou jako číslem dne při svém nedostatku sebedůvěry pak dávají vinu za ztroskotání vztahu samy sobě. Strpí, aby se k nim partner špatně choval, a ocitnou se v bludném kruhu. Podvědomě soudí, že si partnerovo bezohledné jednání nějak zasloužily, a dělá jim pak potíže obstát v následujících vztazích. To všechno je možné zcela zvrátit, ale často si dotyčná musí projít řadou zranění, než se dokáže postavit sama za sebe. Někdy je dokonce potřeba odporné pomoci, aby si daná žena uvědomila, že má svou hodnotu.

Ke kladným stránkám těchto žen patří to, že jsou v milostném vztahu skutečně vynikající partnerky, ohleduplné a laskavé. V kritických situacích dokáží projevit sílu a pro ty, které milují, jsou schopny udělat cokoli. Mají stejnou potřebu lásku dávat jako ji přijímat a velkou část své hrdosti a radosti čerpají z rodiny. Často setrvávají ve velmi úzkých vztazích s rodiči a dalšími příbuznými.
Harmonii milující šestka nestrpí mezi členy rodiny žádné sváry, a pokud nějaké přece jen vyvstanou, snaží se je tyto ženy ze všech sil urovnat. Nedají si pokoj, dokud znovu nezavládne soulad, takže pozor na to!
Ženy narozené šestého jsou rozené učitelky a jejich vrozená láska k dětem a zvířatům je přímo předurčuje pro povolání, ve kterých ji mohou uplatnit. Často se věnují obecným zájmům. Dovedou být i vysoce tvořivé a často mají dobrý odhad pro cenu uměleckých děl i starožitností.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
avatar

Jsem narozena 6. a musím uznat že to dokonale sedí

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Nemám 6

Odpovědět
sipeji
sipeji 26. 10. 2016

mě šestka v datumu narození schází

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 518
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.