Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 23. 10. 2016
Líbí se mi

Sedmička jako den narození značí ženy, které si vše chtějí vyzkoušet samy

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 23. 10. 2016
Líbí se mi
Sedmička jako den narození značí ženy, které si vše chtějí vyzkoušet samy

Sedmička jako den narození značí ženy, které si vše chtějí vyzkoušet samy

Ženy, které se narodily sedmého, mají mnohdy téměř iracionální potřebu vyzkoušet si všechno v životě na vlastní kůži, místo aby dbaly na varování těch, kteří už něco podobného prožili, nebo aby se poučily z chyb druhých. Je marné upozorňovat je na všechny nástrahy cesty, kterou se míní vydat, bezhlavě se po ní pustí a neuniknou ani jedné z jejích nástrah. Je to prostě jejich způsob, jak se učit; ne ze zkušeností jiných, ale citovými vzestupy a pády, které si vyzkouší samy na sobě. A skutečně se při tom učí, o tom není pochyb, jsou to introspektivní ženy, které zkoumají vlastní pocity do nejmenších podrobností a mnohé z nich se stávají filozofkami, hluboce duchovně založenými ženami, učitelkami a spisovatelkami.


Číslo dne narození 7

Jsou to citlivé, vnímavé ženy, ale spíše než aby využily tohoto potenciálu ke smiřování rozporů a navazování vztahů jako dvojky, jsou ženy narozené sedmého extrovertky, které činí rychlá rozhodnutí a hned vzápětí je uskutečňují. Někdy se projevují jako klidné ženy plné rozvahy, jindy rády šokují svým oblečením a ztřeštěným smyslem pro humor. Tady velmi záleží na ostatních číslech a na rovinách v jejich datu narození.

Tyto ženy si vytvářejí na mnoho věcí neochvějné názory a to, čemu věří, dokáží vyslovit velmi přímočaře. Jejich názory bývají často výrazně spirituální povahy a mnohé z nich se začnou zajímat o životní prostředí i o alternativní medicínu a životní styly. Nenávidí pokrytce, špatně snášejí hlupáky a nenechají se ovlivnit společenskými nebo náboženskými konvencemi. Vytvářejí si svůj vlastní morální kodex, osvojí si pevné zásady a dospějí k vysokému stupni integrity.
Ženy narozené sedmého nikdy nemluví naplano, i když někdy to mohou být povahy krajně komplikované a těžko pochopitelné. Jejich názory jsou velmi vyhraněné a vyjadřují se pravdivě a přímočaře. Pokud se jim dá něco vytknout, bývá to obyčejně přílišná nápadnost, ale je pro ně těžké stát oběma nohama pevně na zemi, když co chvíli šlápnou vedle.
Ženy se sedmičkou jako číslem dne si nezřídka staví velmi vysoké cíle a tento rys mají společný s lidmi se sedmičkou jako číslem měsíce nebo roku.

Ve vztahu jsou to v zásadě věrné bytosti, obzvlášť pokud se jejich přesvědčení a názory shodují s těmi partnerovými. Svůj protějšek také nesporně potřebují. Vztah, ze kterého by čerpaly podporu, staví na žebříčku hodnot velmi vysoko, protože tyto ženy nerady tráví příliš mnoho času o samotě. Mnohé z nich spoléhají, že jim partnerský vztah dodá odvahy a emocionální síly.
Pro negativní sedmičku je až příliš snadné dostat se do závislosti na alkoholu, či drogách, a v dějinách se vyskytlo takových lidí mnoho. Na ženu, která se narodila sedmého, nikdy nezkoušejte žádný podraz, nebo proti vám začne intrikovat tak nenápadně a virtuózně, že nebudete mít ani stín podezření, dokud nebude vaše zkáza dovršena, a leckdy ani potom ne. Chovejte se k nim tedy s láskou a otevřeností a ony vám to rády oplatí. 

 

V příštím článku se dočtete o ženách, které mají den narození osmičku - o jejich vyrovnanosti a potřebě mít kolem sebe klid.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Odpovědět
lemur
lemur 29. 10. 2016

Odpovědět
gustawka
gustawka 28. 10. 2016

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 27. 10. 2016

zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 367
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.