Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 19. 12. 2016
Líbí se mi

Rovina empatie vám vdechne inteligenci a potřebu vnímat pravé já lidí

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 19. 12. 2016
Líbí se mi
Rovina empatie vám vdechne inteligenci a potřebu vnímat pravé já lidí

Rovina empatie vám vdechne inteligenci a potřebu vnímat pravé já lidí

Když se v jedné řádce nebo v jednom sloupci sejdou tři různá čísla vedle sebe, obsahuje numerologická mřížka ještě další dodatečnou sílu. Takovým skupinám čísel se říká plné číselné roviny a síla každé z nich se projevuje jinak.
Existují tři vodorovné, tři svislé a dvě úhlopříčné roviny, o kterých se v následujících článcích rozepíši.

 

 Rovina empatie

Kombinace 3-6-9 v rovině empatie dává ženám bystrou inteligenci, kterou je možné nasměrovat k vysoké úrovni vzdělání téměř v jakémkoli oboru. Tyto ženy mají přirozený soucit a účast s druhými, dovedou se vžít do jakékoli situace a chápat přitom, jak její podstatu, tak pocity lidí, kterých se to dotýká. Z toho důvodu se mnohé ženy s touto rovinou stávají duchovními nebo lékařkami. Nebo se dají na dráhu jakéhokoli povolání, kde je cílem práce a pomoc lidem. Tyto ženy mají doslova potřebu vnímat druhé lidi a vyslechnout si je. Často se tak stává, že je lidé vyhledávají sami, aby k nim mohli promlouvat o svých problémech.
Rovina empatie však netíhne vždycky ke standardnímu vzdělání. Tyto ženy jsou nesporně bystré, ale z jakéhosi důvodu se jim ve škole nemusí vždycky dařit. Možná, že vzdělávací systém nevyhovuje jejich zvláštním schopnostem a jejich citlivosti, takže se začnou nudit a ve třídě zlobí. Když vyjdou školu, mnohdy si své nadání uvědomí a ze všech sil se začnou snažit dosáhnout v životě úspěchu. Ze všeho vždy vyváznou a téměř vždy se dokáží sebrat a chopit se příležitosti, která se právě naskytne. Potkáte je ve všech oblastech života.


Pokud se v této rovině objevuje více trojek, může být taková žena vysoce tvořivá. Víceré trojky v této rovině dávají ženám nadání v mnoha směrech, ale také sklon k výstřednosti a zálibu v neobvyklém.
Více, než jedna šestka v rovině empatie může přinášet až přílišnou potřebu být s druhými. Často pak jejich okolí připadá, že jsou dotěrné. Musí si v životě nají patřičné místo. Víceré šestky také posilují láskyplnou a starostlivou stránku jejich povahy a rozšiřují kapacitu paměti.
Dvě devítky, případně více devítek v této rovině znamenají zvýšené analytické schopnosti, více mentální energie a značný objevitelský potenciál. 
Jako milenky jsou tyto ženy pozorné, laskavé a citlivé. Vždycky projeví pochopení pro vaše city, i když se možná budou pokoušet zakrýt vlastní citlivost tím, že ze sebe budou dělat trochu šašky. Nenechte se tím splést, vztahy k druhým mají pro tyhle ženy vrcholnou důležitost a jejich vlastní život má pro ně mnohem větší cenu, když se mohou s někým podělit o jeho šťastné i méně šťastné okamžiky. Svůj vztah k druhému člověku dokonce leckdy staví na nejvyšší místo v žebříčku hodnot. Je pro ně vždycky velmi těžké vymanit se z nevyhovujícího vztahu, protože vědí, že samotu těžko unesou.
Důležité pro tyto ženy je naučit se být samostatné a pochopit, že smysl jejich života nenajdou pouze v druhých, ale především v nich samotných

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Svata
Svata 20. 9. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Odpovědět
Vesmírná kočka
Vesmírná kočka 17. 2. 2017

Ta čísla jsou čísla, která máte v datu narození. Tzn. pokud jste se narodily například 3.6. 1987, ve vašem datu narození se nachází trojka, šestka i devítka. Tato čísla se nevypočítávají, jestli jsem to napsala alespoň trochu srozumitelně.

Odpovědět
Amanda
Amanda 5. 2. 2017

Jak?

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.