Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 8. 4. 2016
Líbí se mi

Pětka v datu narození s sebou nese pevnou vůli a veliké množství energie

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 8. 4. 2016
Líbí se mi
Pětka v datu narození s sebou nese pevnou vůli a veliké množství energie

Pětka v datu narození s sebou nese pevnou vůli a veliké množství energie

Pětka v mřížce naznačuje stupeň emocionální intenzity a odhodlání. Tyto ženy potřebují pohyb, změny, dovedou být výkonné, skromné a okouzlující, rády cestují a zažívají nové věci. Potřebují k životu svobodu a dobrodružství (nikoli však adrenalin).

Pokud je energie čísla usměrněna a kontrolována, může daná žena dosáhnout takřka čehokoli. Bez náležitého usměrnění a kontroly se však může velmi dynamická síla pětky projevit v negativním směru a vyvolat v nich podrážděnost, netrpělivost, náladovost a egocentrismus. Často pak od sebe odhánějí lidi a těžko se jim hledá stálá parta přátel.

Ženy s pětkami mají takřka magnetický vliv na ostatní a při svém pevném odhodlání dojít uplatnění mohou být velmi užitečné na místech, kde je potřeba lidi nalákat (správní rady, obchodní společnosti). Přitom jde o ženy většinou nenáročné. Dávají přednost tomu zůstat nenápadné a nezneužívat příliš svého vlivu. Doutnající energii, kterou mají, dobře ukrývají ve svém nitru. Tam však hoří stále a je proto potřeba ji čas od času uvolnit.
Jakkoli schopné a výkonné tyto ženy dokáží být, přesto je jejich největším přínosem další vlastnost, kterou mají: jsou to nadšenkyně. Když naleznou něco, v co uvěří, dokáží překonat samy sebe i všechny vnější překážky.

 

Jediná pětka: odhodlané a nenápadné ženy

Naznačuje odhodlání, vytrvalost a opravdovost. Tyto ženy v sobě mají cílevědomost, která čas od času převáží nad rozumem. Když je ovládne touha něco dokázat, něco nebo někoho získat, jsou schopny snášet hory, jen aby toho dosáhly. Je jedno, jak je daný cíl vzdálený, či zda žije v manželství. Pokud jednu pětku v datumu narození mají, je potřeba vyslyšet touhy téměř nepřekonatelná. Touha se stává hnací silou, která podněcuje tyto ženy k neuvěřitelným výkonům. Dokáží se uzdravit z neuvěřitelného zmrzačení, či choroby, vydat se tam, kam se nikdo neodvážil, získat slávu a bohactví..
Pětka prohlubuje osobnost člověka, kterého si vždycky hned nepovšimnete, protože tyhle ženy bývají rozené tiché vody (zvlášť pokud mají v mřížce také jedinou jedničku). Ale dejte se s nimi do řeči o něčem, co je zajímá, a uvidíte, jak se jim v očích rozsvítí ohníčky a pak se rozhovoří bez přestávky na celé hodiny. Dokáží být i nesmírně (a inteligentně) vtipné.
Máte-li jednu jedničku v datu narození, pak jsou vaše tvrdohlavost a paličatost jedny z největších, jaký lidé mohou zažít. Silnější to mají už jen ženy s jedinou jedničkou a dvěma pětkami.
Ne všechny ženy s jednotlivou pětkou míří vysoko. Některé z nich obracejí své neuvěřitelné odhodlání zpět do sebe, a v tom případě se jejich energie může stát destruktivní silou. Dají vám zapravdu, že kouření jedné cigarety za druhou nebo ustavičné pití jim ničí zdraví. Ovšem málokdy toho nechají. Zdravotní otřes je občas může přivést k nápravě, ale pokud se jim nepodaří nalézt nějaký mimořádný zájem, který by transformoval jejich sílu z negativní do pozitivní, bude to pro ně velmi těžké.
Pohyb ve volné přírodě je pro tyto ženy nezbytný, aby odčerpaly energii, která se v nich během dne nashromáždí. Uklidní se tak a budou lépe spát. V přírodě se jim ostatně bude nejspíše líbit, protože pětka je číslem svobody a širokých volných prostranství.

 

Dvě a tři pětky: energeticky velmi silné bytosti s houževnatostí v krvi

Citová intenzita a odhodlání žen s pětkami vytvářejí hladinu energie, kterou je pro tyto lidi nesmírně obtížné udržet pod kontrolou. Lépe se jim to daří, pokud se naučily zacházet se svou energií ukázněně a konstruktivně a soustavně ji zaměřovat na sport nebo nějakou hlubokou zálibu.
Problém vícerých pětek spočívá v tom, že často přebytek své energie směřují samy proti sobě. Když tyto ženy nevyužívají vysokou hladinu energie pozitivním způsobem, začnou být podrážděné a panovačné, nebo je začnou trápit bolesti hlavy, zažívací potíže a dokonce i potíže s dechem.
Pokud jde o čirou houževnatost, je pětka nepřekonatelná a je bezesporu číslem, které má v sobě z celé mřížky nejvíc vytrvalosti. Může podněcovat a posilovat všechna ostatní čísla v datu narození a může také dodat více sebedůvěry a cílevědomosti citlivějším násobkům dvojek, šestek a sedmiček. Na druhé straně mohou víceré pětky v kombinaci s některými jinými čísly převážit rovnováhu energie za únosnou hranici - víceré pětky v kombinaci s vícerými jedničkami mohou u žen vyvolat větší agresivitu, u žen s vícero čtyřkami zcela nesnesitelnou panovačnost, u žen s více osmičkami se pod jejich vlivem mohou stát ještě nezodpovědnějšími a vybíravějšími (nebo zkrátka těmi, které nad vším ohrnují nos).
Ovšem každé datum narození má své negativní aspekty a nezapomínejte, že vše na to můžeme svést. Je potřeba se s negativními aspekty naučit pracovat. Věřím totiž, že lidé se uchylují k negativnímu chování tehdy, mají-li potřebu zbavit se nesnesitelného přebytku energie, kterou se nenaučili konstruktivně vyvažovat, či usměrňovat.
Ženy s dvěma a třemi pětkami se dokáží chovat impulzivně, pokud jim to jejich touha velí. Když zatouží něco udělat, jsou schopny vás mermomocí přemlouvat, abyste se do toho pustili s nimi, bez ohledu na to, že jste jim právě vylíčily, jak unavené si připadáte. Mnohdy je takové jednání přímo proti jejich povaze, a také ho později často litují. Jsou to však nadšenkyně, které do všeho, co dělají, vkládají všechno, co v nich je. Nikdy z ničeho nesleví, a pokud se stanete objektem jejich touhy, těžko se jim ubráníte. Zjistíte, že jsou to příjemné společnice, žhavé milenky a emocionálně založené ženy, ovšem minimálně drtivá většina věcí musí být po jejich. 

 

 

Příště si nenechte ujít číslo šest - na vztah těchto milujících  žen ke krásnu, domovu a k rodině.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Mám jednu 5 a sedí to

Odpovědět
konatovka
konatovka 15. 5. 2017

Ano, sedí.

Odpovědět
sipeji
sipeji 14. 5. 2017

Já mám pětky hned dvě.

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 13. 5. 2017

stačí mi ta jedna a sedí to

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.