Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 25. 9. 2016
Líbí se mi

Pětka jako den narození představuje vnímavost a touhu po svobodě

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 25. 9. 2016
Líbí se mi
Pětka jako den narození představuje vnímavost a touhu po svobodě

Pětka jako den narození představuje vnímavost a touhu po svobodě

Ženy narozené pátého dne měsíci často poznáte tak, že jsou otevřeny pravdám, dojmům, pokroku a změně a potřebují, aby je v životě nikdo ničím neomezoval. Nemají rády, když jim někdo říká, co mají dělat nebo jak to mají dělat, a když jim začnete klást požadavky, nebo jim říkat, že to či ono musí, budou se ze všech sil snažit vás ignorovat a dělat přesný opak. Navíc vždycky otevřeně řeknou, co si myslí, jsou energické, odvážné, zásadové a "neskočí na nějaké řeči". 

 

Číslo dne narození 5

Tyto ženy jsou rády svými vlastními pány. Tedy královnami. Daleko lépe se cítí, když mohou přikazovat, a jednoduše nikomu nedovolí, aby jim organizoval život. Budou vždycky ochotné vyslechnout vaše myšlenky a pocity ohledně čehokoli a mají velmi široký rejstřík zájmů. Pokud jde o jejich vlastní rozhodnutí, dokáží se dokonce přizpůsobit a přijmout váš názor na věc, pokud jim bude připadat lepší než jejich vlastní. Nakolik ostatní budou brát vážně, však závisí na tom, jak dalece si jich váží, a především na tom, jak jim své názory budou předkládat. Daleko spíš vás vyslechnou, když s nimi budete mluvit jako rovný s rovným, rozhodně ne, když se k nim budete chovat nadřazeně, a už vůbec ne, pokud vycítí, že se jimi cítíte nějak ohroženi.
Pětka je pentagram, magická hvězda, kterou lidé už před dávnými časy přijali za symbol světa mimo okruh našeho vnímání. Pentagram symbolizuje osobu s rozpřaženýma rukama i nohama, která je schopna přijímat vyšší inspiraci prostřednictvím pěti bodů - hlavy, rukou a nohou. To velmi dobře odpovídá vnímavým ženám s číslem dne pět, protože jim je vždycky vlastní myšlenková otevřenost, tak nezbytná k pokroku v jakémkoli směru.

Ve vztahu potřebují tyto ženy dostatek prostoru a vzbouří se, pokud je budete příliš omezovat. Nedokáží vyjít s příliš oddanými osobami, které se k nim chovají majetnicky. Budou si vás velmi vážit, pokud přesně víte, kdo jste, nemáte problémy se sebeuplatněním a jste nezávislí a silní. Navždycky, ptáte se? No, budete muset pochopit, že ženy narozené pátého nedokáží myslet v kategoriích, jako je navždycky, protože život se mění a mění se i ony samy, ale pokud jste ochotni nechat slovo "navždycky" plavat, užijete si s takovými ženami spoustu zábavy. Jsou okouzlující, s velkým smyslem pro humor a náchylností k satiře. Myslí laterálně, a tak s nimi můžete nahlédnout do všech oblastí života z úhlů, na které jste nikdy předtím ani nepomysleli.

Pětka je velmi silné číslo v mnoha ohledech, proto se musí snažit, aby nepřešly do svého negativního chování. Pak začnou neuroticky střežit svou svobodu a odmítají se v čemkoli angažovat. Pentagram zamířený k zemi představuje černou magii a podsvětí a negativní pětky mohou být podvodníci, nebo notorické lhářky. Jsou náladové a nedůtklivé a život s nimi bývá velmi obtížný. 
Další problém může nastat, když se svobodymilovná pětka jako číslo dne octne v kombinaci se čtyřkou, usilují o životní jistotu, jako číslem měsíce nebo roku. Pokud jsou tato dvě zřetelně odlišná čísla v souladu, žádný konflikt nenastane, ale jsou případy mnoha žen s touto kombinací, které zoufale touží po trvalém vztahu, ale rozpor mezi čísly jim nedovolí se vázat, a pokud přece ano, zmocňuje se jich neodolatelné nutkání vytrhnout se ze vztahu a prchnout. Pak potřebují velmi chápavého partnera, aby s ním toto dokázali vyřešit. 

 

Příští číslo bude šestka, která je plná harmonie a lásky k domovu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

To sedí

Odpovědět
Anna510
Anna510 31. 3. 2017

Přesně sedí

Odpovědět
Anna510
Anna510 31. 3. 2017

Přesně sedí

Odpovědět
sipeji
sipeji 3. 10. 2016

já mám hned pětky dvě

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 633
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.