Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 22. 5. 2016
Líbí se mi

Osmička v datu narození poukazuje na logiku a intelekt dané ženy

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 22. 5. 2016
Líbí se mi
Osmička v datu narození poukazuje na logiku a intelekt dané ženy

Osmička v datu narození poukazuje na logiku a intelekt dané ženy

Osmička je jedním z nejzdatnějších čísel, která žena může mít, protože s sebou nenese jen mentální energii a schopnost racionálního uvažování, ale dodává mysli i bystrost a přesnost. To může být velmi užitečné ve vztazích k lidem, na poli sportu i v kterémkoli povolání. Snaha o dokonalost se u osmičky projevuje v detailech. Navíc je to také jedno z nejmentálněji orientovaných čísel v mřížce (dalšími jsou pak trojka a devítka). Osmička je také symbolem karmy, zákona příčin a následků, a její vibrace působí i na impulzivní jednání lidí, kteří se tím učí, jaké jsou následky jejich slov a činů. Jinými slova, pokud ženy s osmičkou udělají něco, co je proti jejich vnitřnímu přesvědčení, obrátí se jejich čin téměř vzápětí proti nim, a to takovým způsobem, jakým to nejméně čekaly.
Mentální energie osmičky je tak velká, že tyto ženy doslova nemají nikde stání a nedojdou klidu, pokud ji nezaměří na tělesnou nebo duševní činnost. Aby se dokázaly uvolnit, potřebují proto pravidelně sportovat.

 

Jediná osmička v datu narození: ženy plné mentální energie a smyslu pro humor

Ženy s jednou osmičkou v mřížce mají výraznou schopnost odhadu, vynikající smysl pro humor a postřeh pro detaily. Mají vlastnosti jako je logika, schopnost racionálních úvah, mentální energii, která se může snadno změnit v nervovou energii, pokud se nevybije tělesnou nebo duševní činností, vědomí nezávislosti a duchaplnost. Tyto ženy mají také výrazné vůdcovské vlastnosti, pokud je v nich neomezují citová čísla mřížky.
Nejpodstatnější hodnotou osmičky je však rovnováha. To znamená, že ženy s osmičkou se budou snažit nastolit rovnováhu ve všech situacích, ovšem znamená to také, že je lze velmi snadno z rovnováhy vyvést, a pokud k tomu dojde, jen zřídka se budou tiše trápit někde v koutku. Když jsou citově rozrušené, uvědomují si přesně, co je vyvedlo z míry, ale často si nejsou schopny uvědomit, proč je to vlastně tak rozčílilo, a pak mají sklon odreagovat se na lidech, kteří jsou jim nejblíže.
Při své rozvinuté schopnosti rozumového uvažování přijdou na to, proč se cítí tak rozčilené a dopálené, velmi záhy a pak jsou schopny se na celou věc podívat z nadhledu a vysmát se samy sobě. Znovu získaná rovnováha jim navrátí na chvilku ztracenou sebejistotu.
Ženy s jedinou osmičkou také stále mění a přehodnocují svůj život a zdá se, jako by ustavičně upravovaly svou osobnost. Jsou totiž vůbec nejkritičtější samy k sobě a většina z nich si velmi ostře uvědomuje vlastní nedostatky. Odpočívat na vavřínech není v jejich povaze a budou se stále snažit vylepšit, co se dá.
Mají nevyčerpatelnou energii, a často nadobro umoří všechny ostatní, než se unaví samy. Humor těchto žen je také nesmírným přínosem a i když je občas na hranici absurdního klaunského humoru a často se mu smějí především ony samy, nedá vám to a musíte je ocenit.
Ovšem i tyto ženy mají své negativní vlastnosti. Často si udržují odstup a raději se do ničeho nemíchají, zvlášť když jim v mřížce chybí sedmička. Bývají také neústupné a mají sklon s lidmi manipulovat.
Pokud jde o lepší stránky: milovat se s takovou ženou může být zábava od začátku až do konce, protože je pro ni téměř nemožné zůstat delší dobu vážnou. Když chtějí, tak to však dokáží. Vzhledem ke své energii bývají horlivé, žhavé a vynalézavé milenky.

 

Dvě a tři osmičky v datu narození: dynamické ženy s touhou být nejlepší

Tyto ženy jsou vysoce inteligentní, nezávislé a plné energie. Dovedou být bezstarostné, něžné a otevřené ve společnosti lidí, které dobře znají, ale mimo okruh svých přátel bývají zdrženlivé a opatrnější. Velmi obratně zacházejí s penězi a pečlivě je investují tam, kde mohou vynést největší zisk. Dokáží být ale také lakomé a dodržovat pravidlo "ani kuře zadarmo nehrabe". Naštěstí na řadu z nich má velký vliv velkorysejší rodinné prostředí a na některé i mírnější čísla v jejich tabulce.
Ženy s vícero osmičkami mají dobrý postřeh pro jednotlivosti a tohle nadání mohou rozvinout ve zvolené profesi k velké dokonalosti. Tyhle ženy dokáží být dynamické, odolné a houževnaté, výborně se dovedou vyrovnat se zodpovědností a zdárně překonat všechny problémy, na které v životě narazí. Pokud tyto ženy pracují konstruktivním způsobem pro obecné dobro, vkládají do své činnosti značnou energii a všechny své schopnosti, aby ji dovedly k úspěchu. Nezapomínejme na to, že jsou ctižádostivé a touží po dokonalosti, takže se rozhodně nesmíří s ničím menším, než je obrovský úspěch, ať to stojí, co to stojí. V mnoha případech je osmička synonymem moci.
Co se tedy stane, když se ženy s osmičkami vydají na nesprávnou cestu a této moci zneužijí? Pak se budete setkat s diktátorkami, nelítostnými manipulátorkami, neústupnými puntičkářkami a bezohlednými ženami. Takže, jak vidíte, osmička je možná nejmocnější a nenadanější číslo v celé mřížce, ovšem ženy, kterým se jejího nadání dostalo, mají odpovědnost za to, aby ho využily moudře. Vybrat si může každý, ale osmičky nesporně učí síle charakteru, úsudku a potřebě vyvážit moc porozuměním.
Jako milenky jsou ženy s osmičkami nesmírně vášnivé a zdatné. Dejte si záležet na tom, aby přesně věděly, co podle vás znamená být úspěšná milenka, a nezapomeňte na žádnou drobnost. Pak už se můžete přestat namáhat a stačí počkat. Hodně žen s více osmičkami se musí naučit v tomhle směru větší vřelosti a ohleduplnosti, jak před milováním, tak i po něm. Některé z nich mají sklon "zhasnout" příliš brzy a bez zjemňujícího vlivu sedmičky mívá málokterá z nich chuť se citově angažovat. 

 

Příště se můžete těšit na devítku a její analytické schopnosti.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Mám dvě 8 a sedí to úplně neskutečně

Odpovědět
Amanda
Amanda 26. 5. 2016

Že by?

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 26. 5. 2016

také mám 8

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 604
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.