Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 7. 11. 2016
Líbí se mi

Osmička jako datum narození v sobě má velký potenciál a musí se učit rovnováze

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 7. 11. 2016
Líbí se mi
Osmička jako datum narození v sobě má velký potenciál a musí se učit rovnováze

Osmička jako datum narození v sobě má velký potenciál a musí se učit rovnováze

Rovnováha je pro ženy narozené osmého dne v měsíci klíčové slovo, protože se v průběhu života musí naučit udržovat v rovnováze svou sílu, energii, city a často i velké bohatství nebo moc. Není to něco, co by dělaly vědomě; nevstupují do dospělosti s úvahami, že musí vyvažovat to nebo ono. Ale více než u kteréhokoli jiného čísla se ženy s osmičkou jako číslem dne ustavičně ocitají v situacích, v nichž musí přizpůsobovat a vyvažovat své chování, a občas musí činit rozhodnutí, která ovlivní životy a city druhých.

Například ženy, které v dětství vyrůstaly bez povzbuzení, uznání a lásky, musí nabýt citové rovnováhy, než mohou v dospělosti najít lásku. Dalším příkladem jsou ženy, které se po celý život potýkají s nedostatkem peněz a základních potřeb a zčistajasna vyžení, zdědí či vydělá takový majetek, že by si mohly připadat zabezpečené až do konce života. Přesto si budou dále hlídat každou korunu a skrblit nejen na svých přátelích, ale i na členech rodiny. I tady je třeba nalézt rovnováhu. Především pokud jde o pocit finanční nejistoty. Teprve pak se člověk přestane cítit ohrožený, a může si vydechnout beze strachu, že ho někdo ošidí, sotva se zachová trochu laskavě.

 

Číslo dne narození 8

Pro mnohé ženy narozené osmého je těžké těšit se z darů, které život dává, protože v jádru si touží uchovat své soukromí. Stáhnout se ze "světel reflektorů" a z očí druhých. Některé z těchto žen mohou nenávidět, když musejí jít mezi velké skupiny lidí, jiné nerady dávají rozhovory, či se vypisují ze svých pocitů. Navíc často nemají rády, když se jim někdo příliš vtírá do soukromého života.
O osmičky jako čísla dne jde tedy především o schopnost vyvážit potenciál, kterým byl člověk obdařen, ať už ve formě mentální energie, geniálního nadání, vůdcovských schopností, slávy nebo lásky. Tyto ženy se musí naučit vyvažovat svou energii moudrostí a úsudkem a ovládat ji ať už fyzicky, nebo mentálně, pozitivně, nebo negativně, srdce, nebo hlavou.

Tyto ženy jsou vysoce inteligentní a bystré, s velkými schopnostmi logického uvažování a předpoklady pro podnikání. Vynikají v psaní a ve vědeckých oborech. V milostném vztahu se mnohé musí teprve učit dávat a brát a navyknout si větší ústupnosti. Pro určité ženy s osmičkou je těžké projevit opravdovou vřelost, aniž by si přitom představovaly, jaký prospěch jim stávající vztah může přinést.
Nejvyšší procento lidí s osmičkou jako číslem dne se najde mezi vědci; jako by měli lidé s tímto datem přirozenou schopnost zvažovat holá fakta, ale v oblasti citů byli dost bezradní. Vidíte jaký význam tu má opět slovo "rovnováha"?

Potenciál těchto žen je obrovský, ale teprve jejich každodenní rozhodování ukáže, zda svých schopností hodlají využít pozitivním nebo negativním způsobem. Na ženy, které si zvolily zápornou cestu, si dejte pozor, záhy byste přišli na to, že jsou sobecké, pletichářské a rády klamou. Navíc rády získávají výhody na úkor jiných a jsou krajně kritické. Mnohé z nich si však včas uvědomí, že tímto směrem cesta nevede a tuto část svého já nechají daleko za sebou.

 

Příště se můžete těšit na číslo devět a jeho pravdivost a uvážlivost.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Odpovědět
sipeji
sipeji 11. 11. 2016

osmička mi chybí

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 9. 11. 2016

Super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.