Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 17. 7. 2021
Líbí se mi

Numerologie: co o vás prozradí vaše datum narození?

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 17. 7. 2021
Líbí se mi
Numerologie: co o vás prozradí vaše datum narození?

Numerologie: co o vás prozradí vaše datum narození?

Pochopení významu dne nebo data, kdy se narodíme, vám umožní poznat váš potenciál, povahu, cíle a možné životní úskalí. Nevěříte? Možná jste dodnes mávla rukou nad tím, kdy jste se narodila vy sama nebo vaše děti. Není jedno, jestli přišli na svět prvního, devatenáctého nebo osmadvacátého? Podle hvězd není! Čas i čísla mají velký vliv na vaši povahu a vlastnosti stejně jako den či místo, kdy jste se poprvé podívaly na svět. 

Co čekat, když jste se narodili…

Osoby narozené 1., 10., 19. a 28. v měsíci

Charakteristické motto: „Podívej se na mě! Podívej se na mě!“

Jste ambiciózní, toužíte být na vrcholu a máte zdravé ego. Někdy máte tendenci chovat se jako dítě, možná čas od času procházet záchvaty vzteku, abyste přilákali pozornost. Jste však velice velkorysí a milující a nevadí vám přiložit ruku k dílu. Máte velice blízko k těm, kteří se narodili pod astrologickým znamením Lva a nedělej je podle vás tím nejlepším dnem v týdnu.

Osoby narozené 2., 11., 20. a 29. dne v měsíci

Charakteristické motto: „Jsem dobrý člověk, dokud mě někdo nenaštve.“ 

Jste plašší, dokud se neseznámíte, ale pak dokážete ukázat své charisma v plné síle. Občas dokážete být lehce náladový, asertivní, ale přesto si umíte jít svou vlastní cestou. Nevadí vám trocha nadvlády a razantnosti v životě i ve vztahu. Alkohol ve větší míře by pro vás měl být tabu - když totiž dostanete depresi nebo cítíte melancholii, může mít pro vás velmi vážné následky. Máte velice blízko k osobám narozeným ve znamení Raka a pondělí je váš nejlepší den v týdnu. 

Osoby narozené 3., 12., 21. a 30. dne v měsíci

Charakteristické motto: „Věř mi! Ta čokoláda už byla prázdná. Lhal bych ti snad?“

Jste mírně náchylní k přehánění, zveličování a vylepšování situace. Máte rádi cestování, objevování nových kultur, jídla nebo památek, o kterých vás nikdy neomrzí mluvit s přáteli. Užíváte si záři reflektorů a duší jste celý život na party. Navíc jste se narodili v číslech, které jsou velice koketní a soutěživé a vytváří si na cestě mnoho nepřátel, kteří žárlí na vaše úspěchy. Celý život usilujete o dokonalost a špatně zvládáte porážku. Jste vtipní, inteligentní, vypravěči příběhů. Vaše spřízněná duše je narozena ve znamení Střelce a čtvrtek je vaším šťastným dnem v týdnu. 

Osoby narozené 4., 13., 22. a 31. dne v měsíci

Charakteristické motto: „Vážím si svých přátel více než čehokoliv jiného na světě.“

Jste dobrým posluchačem a rozumíte obavám či fobiím všech vašich přátel. To z vás dělá ideálního psychologa, poradce a společníka. V mládí vám chybělo sebevědomí a měli jste tendenci se podceňovat. S přibývajícím věkem máte své vize, nadhled a věříte na intuici. Lidé se ve vaší společnosti cítí dobře. Přitahujete však lidi s problémy stejně tak, jako květiny přitahují včely. Váš život nejčastěji ovlivňují lidé ve znamení Vodnáře a neděle je vaším nejlepším dnem. 

Osoby narozené 5., 14. a 23. dne v měsíci

Charakteristické motto: „Ukaž mi peníze!“

Toužíte po rozmanitosti v práci i ve vztazích. Vždy umíte vymyslet nové nápady, jak zvýšit svůj finanční příjem. Jste vtipní a dokonalí společníci, i když občas se přetvařujete, že vás dané téma zajímá. Jste od přírody neklidní, cestujete sem a tam a všude po světě máte mnoho přátel. Dlouhodobé vztahy nejsou nic pro vás. Cítíte se spokojeni v přítomnosti Blíženců nebo Panny a středa je vaším oblíbeným dnem v týdnu.

Osoby narozené 6., 15. a 24. dne v měsíci

Charakteristické motto: „Pokud ti nabídnu svou duši, co mi dáš za oplátku?“ 

Pokud vám bude jako růži věnovaná pozornost, budete kvést v jakémkoliv prostředí. Někteří vám říkají, že jste okouzlující a jiní, že toužíte jen po flirtu. Dokážete se vymluvit z jakékoliv situace, která vás v životě potká. Máte rádi rovnováhu, harmonii a často ji hledáte ve stabilním zaměstnání, bezpečném vztahu a domácím životě. Jste smyslní, sentimentální a romantické povahy. Často vás ale trápí otázky vlastní sebeúcty, sebevědomí a vlastních hodnot. Jste ohleduplní a laskaví. Nejčastěji propojujete své životy s lidmi narozenými ve znamení Býka či Vah a pátek je podle vás nejlepším dnem v týdnu.

Osoby narozené 7., 16. a 25. v měsíci 

Charakteristické motto: „Vaše tajemství je u mě v bezpečí.“ 

Rádi debatujete o právech a křivkách světa a vážně chcete pomoci těm, kteří neměli v životě takové štěstí jako vy. Jste duchovně založení, filozofický, často s hudebními či uměleckými sklony. Dokážete projevit soucit, citlivost a jste vnímaví. Přesto často umíte zranit neopatrným projevem a bezmyšlenkovitým chováním. Jste snílci, kteří mají charisma a určitý magnetismus pro opačné pohlaví. Vaší vynikající schopností je analytické myšlení. Často však trpíte komplexem méněcennosti. Nejčastěji váš život ovlivňují lidé narozeni ve znamení Ryb a pondělí je podle vás nejlepším dnem v týdnu pro meditaci, rozjímání a zamyšlení.

Osoby narozené 8., 17. a 26. v měsíci 

Charakteristické motto: „Říkej mi staromódní, pokud chceš, ale poznej mě a já tě překvapím.“

Ačkoliv působíte konzervativně a slušné chování je vám vlastní, umíte ukázat i svou další tvář. Jen ji stačí objevit. V mládí jste se chovali daleko vyspěleji na svůj věk. S přibývajícím věkem disponujete větší jistotou a paradoxně působíte mladší. Jste hodně zaměřeni na svou kariéru, odhodlání uspět a řešit problémy. Milujete výzvy. Jste přizpůsobiví, systematičtí, političtí a logičtí myslitelé. Přesto je vaším kamenem úrazu příliš mnoho myšlenek a nedostatek srdce. Lidé narozeni ve znamení Kozoroha jsou vašimi nejlepšími přáteli a sobota je podle vás nejlepším dnem v týdnu.

Osoby narozené 9., 18. a 27. v měsíci

Charakteristické motto: „Moje cesta je silnice do neznáma.“

Rádi debatujete, diskutujete a zpochybňujete všechno a se všemi. Často však neradi přiznáváte, že jste se mýlili. To z vás dělá trochu nepřístupnou a přesto stimulující společnost. Jste rození bojovníci, reformátoři a často i nejhorší nepřátelé. Máte znalosti, zkušenosti a jste moudří. Rádi rozvíjíte své komunikační dovednosti, abyste mohli být pro druhé inspirativní. Nejraději máte společnost Berana a Štíra. Vaším oblíbeným dnem v týdnu je úterý a vaší planetou je Mars. 

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
dasenaK
dasenaK 23. 7. 2021

Na mne to docela sedí

Odpovědět
avatar
pico pa pa 21. 7. 2021

Jste velmi citliví na to, co musíte udělat, ale obvykle to neděláte správně. Možná je to proto, že jste často příliš zaneprázdněni vykonáváním určité „mise“, takže již nejste v kontaktu s vnějším světem. Jste talentovaní a hluboce temperamentní. Máte schopnost se ovládat. https://2048cupcakes.io/

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 20. 7. 2021

Tak to nesedí ani trošku

Odpovědět
konatovka
konatovka 18. 7. 2021

Ano, více pozitivních věci převládá.

Odpovědět
sipeji
sipeji 18. 7. 2021

Docela to na mě sedí.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 557
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.