Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 1. 8. 2016
Líbí se mi

Jednička jako den narození značí nezávislé ženy se sklonem k tajnůstkářství

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 1. 8. 2016
Líbí se mi
Jednička jako den narození značí nezávislé ženy se sklonem k tajnůstkářství

Jednička jako den narození značí nezávislé ženy se sklonem k tajnůstkářství

Číslo dne narození je další z činitelů, které ovlivňují naši osobnost, to, jak se chováme, co preferujeme, ale i to, jaké máme zlozvyky. Vzhledem k tomu, že se jedná o první číslo v datu narození, je potřeba mu přikládat značnou váhu a často platí, že toto číslo člověka ovlivňuje stejně mocně, jako číslo životní. Vaši osobnost však netvoří pouze den narození, takže i když mohou být u dne narození mnohá negativa, věřte, že díky ostatním číslům je můžete nejen výrazně ovlivnit, ale také eliminovat. Platí to však i naopak. Je vždy především na nás, jak využijeme potenciál samy sebe.

 

Číslo dne narození: 1.


Nezávislost je klíčové slovo pro ženy narozené v první den v měsíci. Nejraději si hledí svého a nerady se někomu zodpovídají a něco vysvětlují. Daleko lépe navazují vztah ve dvojici, než ve skupině a ke svým přátelům se často chovají velmi ochranitelsky. Pro ženy s tímto dnem narození je typické, že rády ukrývají část svého života v tajnosti. Ať už před partnerem nebo před jinými lidmi.
Pokud vám budou důvěřovat (a lidí, který důvěřují je skutečně málo), něco málo se o jejich přátelích a o tom co s nimi podnikají, můžete dozvědět. Neptejte se však přímo, vyvolává to u nich podezíravost a nechuť, protože se nerady komukoli zodpovídají.
Moudré pro lidi kolem je, se takových žen na nic příliš nevyptávat a příliš nevyzvídat. Časem vám samy řeknou, co tenkrát dělaly, a budou vám to říkat dál, pokud jim nezačnete cokoli vyčítat, odsuzovat je nebo se příliš vyptávat.

Nezávislost je pro ženu narozenou prvního základní potřebou a k této nezávislosti se časem tak, či tak, časem dopracuje. A je lepší jí onu nezávislost dopřát rovnou, než aby si sama vynucovala. Ráda si o všem rozhoduje sama a potřebuje mít nad věcmi kontrolu. Je schopna hluboké lásky, ale pravděpodobné, že ji uplatní pouze jedinkrát v životě. Pokud se spálí, už nejspíš nikdy někoho dalšího tolik milovat nebude. Pokud jste tedy její partner a nejste první, smiřte se s pozicí osoby, kterou bude mít ráda, bude ji ochraňovat a nikdy nezradí její důvěru. Stejně ji nepředěláte, budete-li po ní chtít víc.
Mnoho žen s tímto číslem se v životě bude potýkat se samotou a ta pro ně bude mnohem těžší, pokud mají jedničku i jako číslo měsíce nebo roku, nebo když mají izolované jedničky. Ženy s touto kombinací dokáží být se svou potřebou nezávislosti často naprosto nelogické, nebo si mohou vybrat určité hnutí - například za ženská práva, v jehož rámci mohou svou potřebu nezávislosti vyřešit anonymněji. 

Každý máme i negativní stránky, se kterými se v průběhu života pokoušíme vyrovnat. A věřím, že mnohé z nás se je pokusí konstruktivně přijmout a vyřeší tím "problém" s egem a negativitou. Je však dobré vědět, na čem má pracovat typ ženy, která se narodila s číslem jedna jako dnem narození. Prvními velkými problémy bývá sobeckost a egocentričnost. Mají tendenci stále brát a vy stále jen dáváte. Samozřejmě to tak může být (a často bývá) po všech stránkách - ve vztahu s partnerem, vzhledem k přátelům i k rodině. Takové ženy jsou zahleděny do sebe, věčně by mluvily jen o sobě a ani je nenapadne udělat si čas na to, aby si vyslechly také něco o problémech, které mají druzí. Dokáží být také velmi žárlivé, majetnické (vy je však vlastnit nesmíte) a panovačné. Pak kolem nich chodíte po špičkách, abyste neztratili jejich pozornost v domnění, že jsou pro váš život důležité. Dokáží ve vás vzbudit pocit, že ony vás dovedou k lepším zítřkům.
Toto jsou hlavní věci, na kterých by měly ženy, které se narodily prvního, pracovat. Důležité bude se k sobě stavět upřímně a pak si poradíte s každou svou povahovou vlastností i situací v životě. 

V příštím článku si povíme, jaké přednosti v sobě mají ženy narozené druhého dne v měsíci. Co s sebou nese jejich číslo za sílu a naopak čemu je se třeba učit.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Odpovědět
Dadkah
Dadkah 9. 8. 2017

Jsem prvního a na mne to docela sedí.

Odpovědět
Amanda
Amanda 5. 8. 2016

Hm

Odpovědět
Lottie
Lottie 3. 8. 2016

Jsem jednicka a moc to na me nesedi...

Odpovědět
Vesmírná kočka
Vesmírná kočka 12. 8. 2016

Vše velmi závisí na dalších číslech v datu narození, není možné řídit se pouze dnem. Koukněte na specifikaci svých dalších čísel a věřím, že vše Vám do sebe více zapadne.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 288
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.