Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 14. 3. 2016
Líbí se mi

Číslo tři v datu narození přináší inteligenci a nápaditost. A mnohem víc!

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 14. 3. 2016
Líbí se mi
Číslo tři v datu narození přináší inteligenci a nápaditost. A mnohem víc!

Číslo tři v datu narození přináší inteligenci a nápaditost. A mnohem víc!

Ženy s jednou či více trojkami v datu narození kolem sebe často mají mnoho kamarádek a mají rády lidi. Jsou upřímné, činorodé. Ve vztahu jsou tuze rády nezávislé a je pro ně důležité najít si partnera, který s nimi bude ochoten chodit i do společnosti. Mají rády úspěch, jsou smělé, aktivní a rády cestují.
Trojka má spojitost s pojmovou představivostí a stupněm mentálního postřehu. Mentální postřeh tady však chápeme jako něco jiného, než intuici - je to schopnost mysli obsáhnout abstraktní pojmy, které nemají s emocemi (na rozdíl od intuice) nic společného. Takové ženy myslí spíše v pojmech, než intuitivně.
Ukazuje na schopnost logického uvažování a zároveň na bystrou inteligenci, bohatou představivost a otevřený, vstřícný přístup k životu. Tyto ženy si dokáží představit čísla vizuálně, zatímco ženy bez trojky jsou něčeho takového schopny jen s velkou námahou.

Jedna trojka: ženy s chutí svádět a logicky přemýšlet

Tyto ženy jsou schopny docházet k závěrům pomocí logických úvah. Jsou inteligentní a obvykle skvěle názorně chápou čísla i abstraktní pojmy. Jsou také originální a vynalézavé a dovedou promýšlet věci do hloubky. V mysli těchto žen se často odehrává více, než se na první pohled může zdát. Musí si proto dát pozor, kam až nechají svou mysl zajít a je potřeba se vyhnout negativním scénářům v hlavě.
Ženy s číslem tři vypadají velmi žensky a díky své pozoruhodné představivosti si dokáží skvěle vybírat barvy i styl oblečení. Libují si v nápaditosti a dokáží odhadnout, co jim sluší.
Trojky si často libují v rafinovaném svádění, tlumených světlech a snových představách. U těchto žen se často vyskytují extrémy - buď jsou na sex zaměřeny hodně a milují ho (a často k tomu patří i neobvyklé sexuální touhy) nebo se o něj nezajímají vůbec. 

Dvě trojky: originální snílci

Vysoce inteligentní ženy se zvýšenou schopností dedukce a logického uvažování. Jsou schopny dohlédnout daleko dopředu. Dvě trojky také naznačují, že jde o ženy, které se nikdy zbrkle nevrhají do ničeho, o čem nemají pocit, že to úspěšně zvládnou. Jejich tvořivá vynalézavost je často zavede za hranice zaběhnutých konvencí, a to se projevuje i v oblékání. Šaty si volí tak, aby byly především pohodlné a originální, a naprosto kašlou na to, co si o nich myslí jiní. Dokáží tudíž být i značně výstřední.
Jednou z důležitých věcí, kterou se tyto ženy musí v životě naučit, je kázeň - dokáží totiž, jak se zdá, často přimět někoho jiného, aby vše zařídil za ně. Když pak nadejde chvíle, kdy jsou odkázány samy na sebe, schází jim kázeň a vůle. Také organizačním schopnostem se tyto ženy musí přiučit, protože je nemají vrozené (pokud nemají v datumu čtyřku).
Je důležité, aby měly v průběhu dne možnost strávit určitý čas o samotě a uvolnit se. Tyhle ženy mají tendenci trávit hodně času "ve vlastním světě", takže často bývají duchem nepřítomné. V tomto případě je lepší zareagovat jemným dotykem, než slovy. 

Tři a čtyři trojky: mnohostranně nadané dámy

Pokud tyto ženy nevyvažují svou tvořivou představivost fyzickou aktivitou, nevyhnutelně začnou trpět obtížemi vyvolanými stresem. Potíže se mohou začít projevovat bolestmi hlavy, zvýšeným krevním tlakem, nespavostí i alergiemi, je proto důležité odreagovat se činností zaměstnávající ruce i nohy (případně celé tělo).
Ženy s vícero trojkami jsou mnohostranně nadané. Mnohé z nich pociťují spokojenost jen tehdy, mohou-li se zabývat vícero věcmi naráz. Bez dostatečné pestrosti, která by podněcovala jejich věčně neklidnou mysl, se začnou nudit a občas to může vést ke střídání partnerů.
Přitahuje je vše neobvyklé a rády šokují. Je jim proti mysli dodržovat přesný rozvrh, řídit se určitými pravidly a přizpůsobit se zaběhnutému řádu věcí. Jsou naprosto nekonformní a jiní než druzí. Jejich okolí jim často nerozumí, ale je ani nenapadne pokoušet se svou odlišnost nějak vysvětlit. Natož pak zapadnout.
Občas bývají naprosto nerealistické a nepraktické, vznášejí se v oblacích a žijí ve svém vlastním světě, kam žádného smrtelníka nepustí. Plně se dokáží ponořit do toho, čím se právě zabývají (nevyrušujte je však, jinak budou nevrlé). Jsou pro ně nepostradatelní lidé, kteří jim pomohou uspořádat jejich vlastní život a nenechají se odradit tím, jak ženy s několika trojkami působí.

Chcete si ještě jednou přečíst i jak to mají lidé s jedničkou nebo dvojkou v datu narození, nebo jste ještě nečetly? Tak prosím Co v sobě skrývá magické číslo 1 ve vašem datu narození? Nezávislost a slovní vyjadřování a Jaké jsou ženy s dvojkou v datu narození? Vnímavé kamarádky a citlivé milenky

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

3 mi chybí

Odpovědět
Kay
Kay 16. 3. 2017

Krásný den. Je to opravdu výstižné, je super jak si po přečtení uvědomím spoustu dalších spojitosti.

Odpovědět
Mkrelo
Mkrelo 15. 4. 2016

Mám trojku. Dokonce i moje sestra.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 674
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.