Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 29. 2. 2016
Líbí se mi

Jaké jsou ženy s dvojkou v datu narození? Vnímavé kamarádky a citlivé milenky

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 29. 2. 2016
Líbí se mi
Jaké jsou ženy s dvojkou v datu narození? Vnímavé kamarádky a citlivé milenky

Jaké jsou ženy s dvojkou v datu narození? Vnímavé kamarádky a citlivé milenky

Dvojka s sebou přináší empatii a intuici a také míru schopnosti své vrozené intuitivní kvality rozpoznat. Řada lidí spoléhá na svou intuici, aniž si to vůbec uvědomuje. Často jsou to například lékaři, či obchodníci, ale také matky. U mnohých se taková schopnost rozvine teprve v průběhu života s tím, jak se učí všímat si lidí a jejich citů.
Ženy s dvojkami v mřížce mají velké štěstí, protože budou vždycky snadno chápat druhé i život obecně. Dvojka v mřížce má i hlubší význam - tyto ženy mají vrozenou potřebu klidu a nejlépe se jim daří v tichém, klidném, harmonickém prostředí. Dělá jim naopak problém pracovat pod vlivem stresu a nedokáží se soustředit, pokud nejsou obklopeni klidem a pohodou. Jsou velmi vnímavé. Některé vzpomínají na časté nevolnosti v dětství a některé z těch, které mají v datu narození dvojek víc, si podle všeho se svou zvýšenou vnímavostí vůbec nedokáží poradit, zapalují si jednu cigaretu za druhou a jsou ustavičně roztěkané.

 

Jedna dvojka: Přátelská žena s intuicí

Jde o ženu citlivou a intuitivní, s pronikavou silou uvědomění. Samy od sebe rozumí životu a vědí, že se mohou do značné míry spoléhat na svůj vnitřní hlas, pokud jde o první dojem, který na něj udělají druzí. Stačí trochu cviku a své intuice mohou využívat mnohem více v každodenním životě.
Dvojka v mřížce je zárukou toho, že jde o ženu, která se ráda přátelí a nikdy nikomu záměrně neublíží, protože je citlivá a dobře ví, jak by bylo na místě toho druhého jí. Sem tam se mezi ženami s dvojkou v datu narození najdou i dámy tvrdohlavé, zvlášť pokud v něm mají i jednotlivou jedničku. V zásadě to však bývají ženy laskavé, ochotné spolupracovat a ve vztahu jsou něžné. V lásce jsou tyto ženy na svém poli působnosti, protože už předem dokáží vycítit potřeby a pocity druhého.


Dvě dvojky: Citlivé milenky, empatické kamarádky

Ženy se dvěma dvojkami mají dokonale vyváženou a výrazně rozvinutou schopnost intuice, která jim umožňuje vžít se do situace druhého a plně pochopit, co jejich protějšek cítí. Zpravidla uzavírají pevná přátelství na celý život. Lidé kolem nich cítí jejich porozumění a to je k nim přitahuje. Přátelé se na tyto ženy budou obracet, kdykoli budou potřebovat pomoc, či radu.
Ty ženy, které mají jak dvě dvojky, tak dvě jedničky, uzavírají těsná přátelství s muži, aniž by muselo jít o sexuální vztah. Je to skvělá kombinace pro porozumění a komunikaci a také dokonalá kombinace pro milenecký vztah (platí i u mužů).
Bývají ohleduplné, romantické milenky, kterým dělá větší potěšení dávat, než přijímat. K životu i k lásce přistupují velmi citlivě a projevují velké pochopení. Tyto ženy mívají nesporně velkou přitažlivost pro opačné pohlaví, ale ve většině případů jim tento dar přinese do života více zmatku, než užitku. 

 

Tři a čtyři dvojky: Ženy, které musí své pocity a nálady ventilovat

Nárůst energie vyvolaný třemi, či čtyřmi dvojkami má za následek zvýšení intuitivních schopností. Na první pohled se to jeví jako výhoda (ale je potřeba dosáhnout náležité rovnováhy), ovšem těmto ženám dá velkou práci, než z přijímaných informací vyberou ty nejpodstatnější.
Je velmi důležité, aby si ženy s vícero dvojkami, našly ventil pro negativní energii. Pokud ji totiž nenajdou alespoň v hněvu nebo slzách, mohou fyzicky onemocnět. Výbuchy hněvu a pláče jsou ovšem ventily negativní, proto se obracejte na tvořivou, či sportovní činnost. Tak nebude narušena jejich harmonie a jedině tak se mohou cítit dobře. Často je přepadává pocit, že si nedovedou poradit s vlastním životem, to je však pouze otázka porozumění sama sobě. Časem se toto vše mohou naučit a některá čísla v tom mohou pomoci - např. jedničky nebo pětky. V lásce dokáží být neúnavné a některým z nich dělá pro jejich zálibu v rozmanitosti velké potíže zachovávat věrnost.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Mám jednu 2 a sedí to

Odpovědět
Lara
Lara 4. 9. 2016

Sedí to mám dvě dvojky

Odpovědět
markysek82
markysek82 31. 7. 2016

Odpovědět
Misha69
Misha69 18. 5. 2016

jedna dvojka sedí

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 252
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.