Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 14. 8. 2016
Líbí se mi

Dvojka jako den narození. Svědčí jim společnost a myslí i na druhé

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 14. 8. 2016
Líbí se mi
Dvojka jako den narození. Svědčí jim společnost a myslí i na druhé

Dvojka jako den narození. Svědčí jim společnost a myslí i na druhé

Jedničky, jak jsme si již řekly, jsou hodně nezávislé, představují "já jsem". Kontrastem k nim jsou pak ženy narozené druhý den v měsíci, protože těm naopak svědčí společnost, představují dvojici "my jsme". Podstata dvojky je daleko více nesobečtější, oddanější a zaměřená na lidi. Zřídka kdy se nám povede najít ženu, která je narozená druhého a pracuje pro sebe (výjimku tvoří ženy, které mají v datu narození jiná silná čísla, která dvojku uzemňují - 1, 3, 5). Ať dělají cokoli nebo ať dosáhnu úspěchu v jakémkoli směru, málokdy to dělají pro své vlastní uspokojení, především jim jde o rodinu a o ty, které milují.

 

Číslo dne narození 2 

Ženy narozené druhého budou mít všechny citové a intuitivní vlastnosti dvojky, jsou proto laskavé a s každým dobře vycházejí. Někdy to však může být i nedostatek, protože je snadné je zranit a často se nechají zmítat vlastními city.
Na každou situaci se snaží dívat z obou stran a chápat stanovisko druhého, a to dokonce ještě předtím, než vezmou v úvahu, co by nejlépe vyhovovalo jim samým. Není to z jejich strany slabost, třebaže tak si to okolí často mylně vykládá. Je to spíš potřeba ujistit se, že lidé, na kterých jim záleží, jsou šťastní, a teprve pak začnou myslet na sebe.
Vztah k druhému pro ně znamená velmi mnoho, a bez spřízněné duše se jim žije těžko. Těší je mít někoho nablízku a partnerské vztahy se pro ně často stávají alfou a omegou. Když musí být příliš dlouho o samotě, začne jim být teskno. K sebejistotě a chopení se příležitostí, které život nabízí, se jim mnohem snáze půjde s vhodným protějškem.

Tyto ženy nebývají dobrými vůdci, leda by jim jiné aspekty jejich data narození dodávaly silné vůdčí schopnosti, jako je tomu například u Michaila Gorbačova - narodil se druhého března 1931 a za část svých vůdčích schopností vděčí pětce jako svému číslu roku. Ovšem číslo dne dva dává ženám vynikající diplomatické schopnosti a lásku k míru, takže najdete řadu žen narozených druhého, které tiše pracují pro lepší život na téhle zemi jako nenápadné diplomatky v pozadí.
Jak už jsem psala výše, partnerské vztahy a rodina jsou pro ně velmi důležité, proto se všem svým milovaným rádi drží nablízku. Často se tedy můžete setkat se ženou narozenou druhého, jak úspěšně pracuje v podniku svého partnera, a těžko by se mezi nimi hledala žena, která by na delší časová období odjížděla z domova. Klíčem je družnost a tyto ženy potřebují najít partnera, který téhle jejich vlastnosti porozumí a ocení ji. Když totiž narazí na příliš nezávislého milence, budou se ve vztahu ustavičně trávit. 

I altruistická dvojka však může mít své zápory, které jsou však samozřejmě ovlivněny dalšími čísly v datu narození. Avšak pokud se někdo nechá ovlivnit negativní stránkou dvojky jako čísla dne, bývá nerozhodný natolik, že mu může být z emocionálních rozhodování přímo fyzicky špatně. Pohoda takových žen je velice závislá na druhých a často nemají chuť pokoušet se o něco na vlastní pěst a nevystačí si natolik, aby dokázaly být delší čas samy. Také jsou zde sklony k emocionálnímu vydírání, aby s dotyčnými mohly manipulovat, a některé z nich jsou velmi zaměřeny na hromadění hmotného bohatství ve snaze překonat pocity vlastní nedostatečnosti. Začnou být zahořklé a hádavé a je s nimi těžký život.
Každý na sobě však máme možnosti pracovat a dvojka, díky své mírumilovnosti, vždy bude více tíhnout k tomu, aby druhým pomáhala, než aby šla proti nim.

 

V příštím článku se podíváme na ženy narozené třetího dne v měsíci. Na jejich kamarádskost a nápaditost.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

To sedí

Odpovědět
herminahdici
herminahdici 25. 8. 2017

numerologie,zajímavá věc,jsem dvojka také

Odpovědět
MiMaa
MiMaa 18. 8. 2016

tak mne to presne sadlo,a mnoho veci vysvetlilo

Odpovědět
Afrodita
Afrodita 17. 8. 2016

Bingo! Jsem typická dvojka .

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 673
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.