Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 21. 11. 2016
Líbí se mi

Devítka jako den narození dává ženám uvážlivost a analytické schopnosti

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 21. 11. 2016
Líbí se mi
Devítka jako den narození dává ženám uvážlivost a analytické schopnosti

Devítka jako den narození dává ženám uvážlivost a analytické schopnosti

Pokud máte ve svém okolí ženu, o které byste řekly, že "říká věci narovinu" a nebojí se se svými názory vyjít na veřejnost, má pravděpodobně ve svém datu narození devítky, či má číslo devět jako den narození. Tyto ženy také bývají skvělými učitelkami a to, co se za celý život naučí a vybádají, rády říkají každému, kdo je ochoten je poslouchat. Ovšem nenechte se zmást jejich otevřeností - jsou velmi komplikované.

Číslo dne narození 9

Jednou z nejdůležitějších vlastností že s devítkou jako číslem dne je jejich schopnost povědět pravdu, tak jak ji samy vidí, nedokáží to však, dokud si celou situaci důkladně nepromyslí. Právě proto je "uvážlivost" pro devítku klíčovým slovem. Tyto ženy však mají i vysoce analytické schopnosti. Devítka se vyznačuje velkou citlivostí, a pokud se v numerologické mřížce nevyskytne rovina seznitivity, pak to bývají ženy tišší, skromné a občas až zakřiknuté.
Devítka je nejkomplikovanější ze všech čísel a v ženách s devítkou se obvykle skrývá víc, než by se na první pohled zdálo. Jsou velmi spolehlivé a nemají ve zvyku lidi jen tak "pustit k vodě". Jsou to ženy, které i po létech udržují přátelství a staré známosti živé. A je jedno, jak dlouho se s tím, či oním člověkem nevidí - hlavní je to, že jsou s ním v danou chvíli. Veškeré bariéry času a vzdálenosti rády boří. Navíc často mívají pocit, že přátelství je pro jejich život nejvýznamnějším přínosem.
Obvykle jsou vážné, jen tu a tam žertují a po celý čas registrují všechny podrobnosti hovoru - to, co bylo řečeno, to, co se říká, a občas i to, nač ještě nejspíš přijde řeč - skládají si vše dohromady a hledají odpovědi. Navíc tyto ženy hledají i hlubší smysl života. Devítka jako číslo dne někdy bývá zbytečně ustaraná, ale především je to číslo ženy, která je přemýšlivá a těší ji trávit dlouhé hodiny o samotě.

Nenechte se však mýlit, devítky nejsou nudné, jak by se mohlo zdát. Naopak jsou to velmi zajímavé ženy se suchým smyslem pro humor, a navíc velmi charakterní. Nemohou za to, že přemýšlejí - přemýšlení je pro ně druhou přirozeností, a pokud nemají denně trochu času, který by mohly strávit v klidu a přebrat si v duchu všechno, co je za celý den potkalo, budou neklidné. Nemělo by se stávat, že se dnů, kdy na sebe nemají čas, vyskytne více za sebou - pak mají tyto ženy problémy se spaním, v duchu si vše přemítají a budí se. Jejich problémem je totiž to, že berou svou zodpovědnost (za cokoli) příliš vážně. Snaží se často uspokojit potřeby své i svých blízkých a pak se najednou diví, že už nemohou dál, pokud nebudou mít trochu víc času samy pro sebe.
Rozhovor s ženou narozenou devátého působí na většinu lidí konejšivě. Je vedle nich snadné se uvolnit a vypovídat se. Ony vás vyslechnou a často i porozumí. Těmto ženám se to může stávat i u úplně cizích lidí - přimluví se k vám a budou vám říkat svůj životní příběh, aniž byste je o to žádaly. Cítí, že je vyslechnete. A mají pravdu - ženy s devítkou si vždycky najdou chvilku pro druhé a přispějí jim svou radou.

Má i devítka svou negativní stránku? Odpověď je samozřejmě ano. Negativní ženy narozené devátého mají sklon brát všechno až příliš vážně. Nad hlavou jako se jim ustavičně vznášel obraz zkázy. Zbytečně se strachují kvůli maličkostem a nadobro zapomínají na svůj vyvinutý smysl pro humor. Občas se těmto ženám stane, že mají chuť vyhnout se zodpovědnosti (zde hrají velkou roli další čísla v datumu narození) a nechají se zavalit starostmi a emocemi. 

Zřejmě není potřeba předesílat, že ženy s číslem dne devět jsou velmi chápavé a milující partnerky a vzájemná komunikace je pro ně velmi důležitá. Když je někdo ocení pro jejich vnitřní krásu, je to skvělé, ale bohužel je druzí často zneužívají. Přitahují především muže s citovými problémy, kteří vědí, že jim žena s devítkou pomůže, aby se sami v sobě lépe vyznali. Potíž je, že ženy s devítkou jako číslem dne mají sklon nabírat si na sebe příliš povinností a vyčerpávají pak své vnitřní zdroje, protože nerady odmítají kohokoli, kdo potřebuje pomoc. Teprve po čase se naučí uchránit si trochu času také samy pro sebe a svou rodinu. Jakmile tohle ženy s devítkou dokáží, je vše v pořádku.

 

Za dva týdny nás čeká desítka se svou velkou mentální silou. Zaměříme se na jejich silné i slabé stránky a zjistíme, jakými jsou tyto ženy partnerkami.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Berunka2233
Berunka2233 18. 6. 2021

řekla bych že to sedí dost hodně

Odpovědět
Svata
Svata 20. 9. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
avatar
Kristina Krausová 3. 2. 2018

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 248
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.