Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 22. 3. 2016
Líbí se mi

Čtyřka v datu narození jako obraz manuální zručnosti a perfekcionismu

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 22. 3. 2016
Líbí se mi
Čtyřka v datu narození jako obraz manuální zručnosti a perfekcionismu

Čtyřka v datu narození jako obraz manuální zručnosti a perfekcionismu

Čtyřka v datu narození dodává ženám stabilitu a vyvolává snahu po dokonalosti. Taková žena nebude spokojená s tím, co dělá, dokud to nebude přesně podle jejích představ. Občas tím tak trápí nejen sebe, ale i ostatní. Čtyřky se raději projevují na fyzické úrovni a mnohé z nich jsou od přírody manuálně zručné. Často u nich vidíte předměty vlastní výroby nebo předměty, které nebyly tak úplně podle jejich představ, tak si je dodělaly k obrazu svému.
V oblastech svých zájmů dokáží být puntičkářské a pořádné, ale naprosto jim uniká, že v mnoha dalších oblastech života mají chaos. Výjimku tvoří Panny se dvěma čtyřkami (které ovšem dokáží být přehnaně pečlivé ve všem).
Často se stává, že když tyto ženy sáhnou na zahradničení, pod rukama jim vše přímo kvete a pučí. Jiné mají přesný odhad pro proporce, barvu a tvar a této schopnosti využívají při práci, při zařizování svého bydlení nebo ve vkusném (i když poměrně konzervativním) oblékání.

 

Jedna čtyřka: vášnivá milenka a žena milující řád

Ženy s jednou čtyřkou v numerologické mřížce jsou značné zručné, ale ve své snaze po dokonalosti občas toto své nadání vůbec nerozpoznají. Často mají pocit, že se jim v jejich snahách nedaří, nebo že nedokáží uspět v jiných směrech. Je to proto, že kdykoli se v datu narození objeví čtyřka, přináší s sebou ve větší, či menší míře i nedostatek sebejistoty. Někdy to trvá až do pozdního věku, než se podaří tuto nejistotu překonat.
Tyto ženy by se měly vyhnout zaměstnání, která v sobě mají určitý prvek nejistoty. Rády totiž přesně vědí, kolik mají na týden, aby si mohly své finance uspořádat. Materiální zabezpečení je pro ženy se čtyřkou krajně důležité a rády stojí oběma nohama pevně na zemi a vědí, na čem jsou.
Organizační schopnosti v sobě nacházejí bez námahy a dokáží být velmi praktické. Je pro ně důležité pohybovat se v rámci zaběhnuté praxe, či podle jistých pravidel. Z rozházeného způsobu života mohou snadno onemocnět.
Ve vztazích k druhým jsou hluboce oddané a své city otevřeně projevují. Dotyky (a celkově fyzická stránka) mají pro tyto ženy velký význam. Jako milenky jsou vášnivé a vroucí, a protože je čtyřka především fyzické číslo, vrhají se ženy se čtyřkou do milování aktivně a leckdy neúnavně.

 

Dvě a tři čtyřky: silná osobnost s potřebou být milována

Vícero čtyřek v mřížce zvyšuje zručnost a zároveň i potřebu dokonalosti. To často u těchto žen vede k frustraci, protože se jim nedaří dosáhnout toho stupně dokonalosti, který si stanovily jako cíl. A jako by tohle nestačilo, stejnou míru preciznosti a výkonnosti vyžadují i od těch, kteří jsou kolem nich a s nimiž pracují. Tyto ženy jsou neúnavně pilné, proto si musí dát pozor, aby se jejich pracoviště nezměnilo v prostředí plné stresu.
U dvou a tří čtyřek se potřeba dokonalosti neomezuje na manuální činnost, ale promítá se i do vztahů. Takové ženy si prostě nedokáží dát pokoj, dokud není vše přesně tak, jak si představují. Bohužel mají sklon k sekýrování, často omílají kolem dokola to samé a to tak dlouho, dokud z nich všichni okolo nejsou diví. Tyto ženy jsou nesmírně silné a potřebují partnera, který bude mít morální sílu jim odolávat, jinak ho pohltí. Když se setkají dva lidé se dvěma a více čtyřkami a dojde mezi nimi k výbuchu vzteku, pak tomuto scénáři neuvěří nikdo, kdo ho nezažil. Pro slovo tyto ženy nikdy nejdou daleko. Dokáží být neskutečně cílevědomé a z lidí ve svém okolo vyždímat buď to nejlepší, nebo to nejhorší, co v nich je.
Ženy s vícero čtyřkami bývají často posedlé prací a dřou se do úpadku bez chvilky odpočinku. Nedbají na poznámky těch, kteří to s nimi myslí dobře a ve většině případů se pak stává, že přehlédnou varovné známky fyzického vyčerpání.

Se stejnou vervou, s jakou přistupují k práci, se vrhají do milování. Sex je pro ně absolutní nezbytností a někdy také jedinou relaxací, kterou si občas dopřejí. Čtyřky jsou jedním ze dvou nejvíce fyzických čísel a není proto divu, že ženy se čtyřkami jsou velmi nakloněné fyzické lásce. Zároveň jsou však i silně citově založené a umějí být něžné.
Svým přátelům jsou tyto ženy oddané a většinou jsou i otevřené a laskavé. Pro lidi, na kterých jim záleží, jsou schopny udělat cokoli, ale na oplátku potřebují cítit, že jsou milovány. (Problém nastává v případě, že mají v mřížce pouze jednu jedničku, která jim nedovolí projevovat se bez zábran. Pokud jim dělá větší problémy dávat najevo své city, měly by si dávat pozor, aby nevyužívaly sexu negativním způsobem a nezačaly se chovat ke svému partnerovi bezohledně.)
Samy si příliš nevěří, a proto nezbytně potřebují uznání a lásku, aby dokázaly překonat zranitelnost, která ke čtyřce patří. Mnohé z nich potřebují větší dávku jistoty a stability, než bývá obvyklé, a často mívají strach ze změn.
Ventily fyzického rázu hrají u těchto žen velmi významnou roli a alespoň několik dní v týdnu by měly věnovat nějakému sportu či cvičení, aby se zbavily stresu a z něho pramenících obtíží.

V příštím článku se dočtete, co to znamená, když máte v datu narození číslo 5, které je plné aktivity, skromnosti, ale i pevné vůle. 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

4 mi chybí

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 7. 4. 2016

Tak to nemám

Odpovědět
avatar
Jana Fišerová 6. 4. 2016

No dokonale to sedí, ať chci, nebo nechci.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 290
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.